Eisalade 2*80 5-95 2,80 DONKERS Autoschade 930 630 130 13.90 Stoof lappen. Roomschnitzels Slagerij van Zon-Reyrink T GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. /V Bouwen aan een toekomst!!! V Gevulde stokbroden Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y Gekookte ham Rauwe ham Speklappen y 95 Varkenslappen 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst UIT EIGEN KEUKEN Boscafé ’de Rode Lelie’ Voorlezen voor peuters is een feest! Toch óók wel een veilig idee., die erkenning van de ANWB! 1 r 500 gram i 500 gram 100 gram TT 013 - 5283225, b.g.g. 5284663 Natuurtheater Oisterwijk 0. bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: Rustpunt voor wandelaars en fietsers. ELKE middag geopend. Zaterdag en zondag vanaf 11.00 uur. samen voor De voorrangskruisingen ter hoogte van de aan sluiting van de Oirschotseweg met de Heili genboom en ter hoogte van de aansluiting van de Oisterwijkseweg met de Industrieweg, na- Voor een hapje, een drankje, koud buffet, barbecue of speciaal feestje. Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Tel. 013-513 3604 100 gram 100 gram DONKERS 500 gram IEDERE WOENSDAG Voorrang verandert op meeste kruisingen in kom van Moergestel Op 18 maart 1997 hebben burgemeester en wethouders besloten het overgrote deel van de voorrangskruisingen in Moergestel te wijzigen in gelijkwaardige kruisingen. Aangezien na de bezwarentermijn is gebleken dat hiertegen geen bezwaren zijn ingediend, wordt op dit moment door medewerkers van de gemeente de gewijzigde voorrangssituatie door middel van borden aangegeven. Wij maken u er hierbij nadrukkelijk op at tent dat op de route Tilburgseweg-Rootven- Raadhuisstraat-Oirschotseweg en op de rou te Kerkstraat-Schoolstraat de voorrangskrui singen zijn gewijzigd in gelijkwaardige krui singen, dat wil zeggen rechts heeft voorrang. Ook de voorrangskruising ter hoogte van de aansluiting van de Oisterwijkseweg met de Industrieweg, nabij de Tilburgseweg, is ge wijzigd. bij de Akkerweg, worden niet gewijzigd. B. en W.-besluiten Burgemeester en wethouders hebben in de ver gadering van 10 juni 1997 onder meer de vol gende besluiten genomen: Diversen: - Nadat de commissie Welzijn om advies zal zijn gevraagd, wordt de raad voorgesteld te be palen dat het stichten van een openbare school in het tijdvak 1998-2001 niet nodig is en dat het vaststellen van een plan van nieuwe scho len achterwege kan blijven. - Aan de raad zal een voorstel worden voorge legd over het opheffen van de Sportadviesraad, het instellen van een startsubsidie voor een Sportraad. - Het college heeft ingestemd met de notitie over verbranden van snoeihout in de openlucht in de nieuwe gemeente Oisterwijk. De notitie zal worden voorgelegd voor advies aan de com missie Toerisme en Openbare Werken. - Het college heeft besloten parkeerterreinen aan de Spoorlaan te huren van de Nederlandse Spoorwegen. - Aan de gemeenteraad zal worden voorgesteld een turnkey-contract aan te gaan voor de aan leg van het bergbezinkbassin aan de Duifhuis- In de week van 16 juni t/m 20 juni wordt het prentenboek voorgelezen op de peuterspeel zaal en werken de peuters op een hele leuke manier verder met het verhaal. Er worden spelletjes gedaan naar aanleiding van het boek en er wordt geknutseld. De resultaten van de knutselwerken kunt u bekijken in de openbare bibliotheek vanaf 23 juni. Wij hopen dat u eens binnenloopt bij de bibli otheek om de schitterende werken van de peu ters te bekijken. Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 Daarom heeft de openbare bibliotheek in sa menwerking met peuterspeelzaal Janneke een voorleesprogramma uitgewerkt. Het prentenboek ’Eendje in de regen’ staat een hele week volop in de belangstelling. ’Het eendje Kiki heeft een grote hekel aan re gen. Papa en mama begrijpen er niks van. Maar opa gelukkig wel...’. Oisterwijkse raad vergadert op 19 juni onder meer over gemeentelijke klachtregeling De gemeenteraad van Oisterwijk vergadert op donderdag 19 juni. Om half acht begint de ver gadering in het Raadhuis aan De Lind 44 in Oisterwijk. Voor wie het nog niet mocht we ten: die vergadering is openbaar. U kunt dus komen luisteren. Wilt u zelf iets zeggen over onderwerpen die op de agenda staan of over andere zaken die u bezig houden, dan kan dat. Er is namelijk aan het begin van de raadsvergaderingen spreekrecht voor wie daar maar gebruik van wil maken. Wilt u uw zegje doen? Dan moet u dat even laten weten aan de gemeentesecretaris mevrouw Rita van Breugel. Dat kan uiterlijk tot het moment waarop de vergadering begint. Agenda Na het spreekrecht wordt bepaald wie van de raadsleden als eerste moet stemmen, wanneer het bij de behandeling van een van de onderwerpen gestemd zou moeten worden. Als dat achter de rug is, worden het verslag vastge steld van de vergadering van 22 mei jl. Na deze vaste onderwerpen behandelt de ge meenteraad de lijst van ingekomen stukken en mededelingen. Óp die lijst staan een brief van Dat betekent zowel voor u als voor de ambte naren meer duidelijkheid. Alle ambtenaren in het gemeentekantoor nemen voortaan elke vrijdagmiddag vrij en de deur gaat dicht. De sluiting van het gemeentekantoor elke vrijdagmiddag heeft geen gevolgen voor de medewerkers van de Kunstkring, zwembad en sporthal De Leye, Het Staalbergven en de sportgebouwen. Deze medewerkers blijven volgens rooster werken. U kunt dus vrijdag middag bijvoorbeeld dus normaal in de Leye terecht. Aanwezig Tijdens de openingstijden van het gemeente kantoor wordt ernaar gestreefd dat op elke af deling ambtenaren aanwezig zijn, die zullen trachten u te helpen. Als van maandag tot en met woensdag om vier uur de deur dicht gaat, blijft de gemeente tot half zes telefonisch be reikbaar. De telefooncentrale is op donderdag bezet van hal negen ’s morgens tot zeven uur 's avonds. Op vrijdag is de receptiebalie geopend van half negen tot half een. Tot half een is de gemeente die dag ook telefonisch bereikbaar. Na dat tijdstip wordt u via het antwoordappa raat verwezen naar het telefoonnummer dat geldt buiten kantoortijden. weg. - Een voorstel over de tarieven van de sport zal aan de gemeenteraad worden voorgelegd. - Aan Showband Taxandria wordt bij uitzon dering toestemming verleend voor het op 6 juli 1997 organiseren van Taptoe Oisterwijk gelijk tijdig met het biermatinee. - De raad zal worden voorgesteld geld uit te trekken voor de reconstructie van de verhar dingen en het aanbrengen van een deklaag in de Heusdensebaan en de Haarenseweg. - De gemeenteraad zal worden voorgesteld geld beschikbaar te stellen voor de aanleg van druk- riolering in het noordelijk buitengebied van de kern Oisterwijk en 3 woningen in Heukelom. - Het college heeft besloten de parochie H. Jo annes van Oisterwijk onder voorwaarden toe stemming te verlenen om een strooiveld in te richten op haar kerkhof. - Het college is akkoord gegaan met de raam overeenkomst Humanitas met betrekking tot Kinderopvang. - Het college heeft opdracht verleend aan de gemeente Tilburg met betrekking tot de aan besteding van collectief aanvullend vervoer. - Omdat het kleine, niet-commerciële buurt- activiteiten zijn is aan de organisatie van straat feest Plesmanstraat en barbecuefeest Burg. Poortstraat vrijstelling van leges verleend. - Het college heeft kennis genomen van de nota herbestratingen 1997 in de kern van Moerge stel. Met ingang van 1 juli Andere openingstijden voor gemeentekantoor Met ingang van 1 juli a.s. veranderen de ope ningstijden van het Gemeentekantoor aan De Lind 44 in Oisterwijk. Vanaf die dag kunt u op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half negen tot vier uur terecht bij alle afde lingen in het gemeentekantoor. Telefonisch blijft de gemeente die dagen tot half zes be reikbaar. Daarnaast zullen de balies van de af deling Burgerzaken en de voorlichtingsbalie voortaan elke donderdag zelfs tot 19.00 uur geopend zijn. Bij Burgerzaken kunt u dus lan gere terecht voor een paspoort, een rijbewijs of uittreksel uit een van de registers. Bij de balie van voorlichting moet u zijn voor uw algeme ne zaken over de gemeente en voor plannen die op dat moment ter inzage liggen. Vrijdagmiddag dicht Elke vrijdagmiddag is het gemeentekantoor vanaf 1 juli voortaan dicht. Op vrijdagochtend staan de deuren open van half negen tot hal een, maar daarna gaat de deur op slot. Dat is het gevolg van de keuze voor het gezamenlijk invullen van de arbeidsduurverkorting (ADV). I MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 18 JUN11997 PAGINA 6 o Schoolstraat 60, MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 3537 AA/WB ^'erkende autoschade- hersteller AUTOSCHADE^ IEDERE MAANDAG Geldig van donderdag 19 t/m woensdag 25 juni 1997 Ingekomen

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 6