Deze week VlANGOp Aphrodite Böllekes-Zomer- Karnaval I.V.N. insektenexcursie H.S.V. ’De Rietvoorn’ Moergestel Postduivenvereniging ’Over Berg en Dal’ D’n 3de Moergestelse Kelnerrace Zaterdag 21 en zondag 22 juni: ’Gèssels Weekend’: dorpsfeest van allure! Zondag 22 juni: Open Dag V.T.V. Reuseldal Bosstraat Clubkampioenschappen wielrennen Hofconcert 1997 Opleidingsorkest 2 3 6/7 Informatie gemeente Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Zondag 22 juni om 14.00 uur start er vanaf het Bezoekerscentrum aan de Van Tienhovenlaan in Oisterwijk een insektenexcursie. Wilt u meer te weten komen over de fascine rende gewoonten van de vele soorten insekten, dan is het zeer de moeite waard mee te doen met deze excursie. U zult verteld taan van de grote variatie aan soorten, die in dit gebieden te vinden is. Natuurgidsen van I.VN. Oisterwijk e.o. staan zondag klaar om u wegwijs te maken in insek- tenland. Neem gerust de kinderen mee. Deelname is gratis. ’Gessels Weekend dorpsfeest van allure! Open Dag ’Reuseldal’ Bienekebolders naar Zweden Hertog Jan neemt alle prijzen mee.... Schoolstraat 5 MOERGESTEL Te gast op het ’Mafketelfestival’: WC Experience... Mafketelfestival Zaterdag 21 juni om 20.30 uur start het week end met het ’Mafketelfestival’. Een naam die, wanneer men de optredende artiesten ziet, alle eer zal worden aangedaan. Maffe voortrekkers zijn op deze avond Huub Hangop en WC Ex perience. Allebei deze namen hoeven geen ver der betoog. Dat wordt ongetwijfeld lachen en plezier maken op het pas opnieuw bestrate en aangeklede St. Jansplein. Verder wordt aan het programma meegewerkt door de Radio Fan tasy Drive-In Show en mag u nog een Surpri- se-act verwachten. Kaarten, in voorverkoop bij alle Moergestelse horecebedrijven, kosten 10,- per stuk. Moergestels Dorpsfeest Zondagmiddag om 14.00 uur krijgt het week end zijn vervolg met o.a. de Moergestelse Ka- raoke-kampioenschappen. Deelname staat open voor iedereen en in de diverse categorie ën zijn er leuke prijzen te winnen. Opgeven kunt u zich op de middag zelf. Toegangskaarten zijn er in beperkte oplage en alleen in de voorverkoop verkrijgbaar bijRiny Couwenberg, Lavendel 22, Geert Brekelmans, Vloeiweg 101 en in Moergestel bij Henk Knij pers, Burg, ter Veerstraat 23. Informatie over het Böllekes-Zomer-Karnaval: tel. 013 - 5219234. Beste sportvisvrienden, Op zondag 22 juni is het weer zover, gezamen lijk vechten wij dan uit wie er zich het komend jaar weer Koning van de vereniging mag noe men. Deze wedstrijd verwachten wij dat er nog wel enkele mensen zijn die naar aanleiding van de vorige wedstrijd op het Blekven iets recht te zetten hebben. U kunt zich tot vrijdagavond opgeven bij de bekende adressen. Inschrijfgeld kunt u 's mor gens voor de wedstrijd in café ’de Klaore’ vol doen. We vissen zoals gewoonlijk weer van 08.30 tot 11.30 uur; houd u rekening met de voederbe- perking op het Blekven? Noteert u ook alvast zondag 29 juni in uw agen da. We gaan dan naar het Drongels kanaaltje, hier geldt: aas en voer vrij. Graag tot ziens aan de waterkant. Het bestuur. Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op 7 juni 1997 vanuit Creil over een af stand van 320 km. Aan de wedvlucht namen 107 oude duiven deel. Ze werden gelost om 07.00 uur bij een temperatuur van 29°C, met zuidoosten-wind. H. Schepens 1,2, 3,4, 5,6,7,8,16, 19,23,26, 27 (42 mee); L. van Boxtel 9,11,18 (8 mee); L. Kennes 10, 15, 22, 24 (21 mee); A. Westgeest 12,20,21 (7 mee); Th. Colsen 13,17 (7 mee); L. van de Branden 14 (5 mee); M. van de Wiel (5 mee). Tevens werd een opleervlucht gehouden voor jonge duiven vanuit Baarle-Nassau, waaraan met 76 duiven werd deelgenomen. Lees dit: het kan ook voor u belang rijk zijn!! De kermis staat weer bijna voor de deur. Van zelfsprekend zit iedereen al weer te wachten op de 3de M.K. Race ’n succesie. Na tal van vergaderingen zijn er weer enkele veranderingen aan het parcours aangebracht. Natuurlijk zorgen dit jaar weer de 25 vrij willigers dat er weer top-entertainment te ver wachten is aan 't Rootven. Het parcours ligt voor de cafés de Klaore, de Brouwer en ’t Cen trum, tevens zijn in deze etablissementen de inschrijfformulieren voor de Kelnerrace ’97 klaar. Gezien het beperkte aantal startersplaatsen die nen degenen die mee willen strijden om de di verse prijzen, zoals de vrouwe-prijs, origina- liteitsprijs, le prijs, poedelprijs, zich snel en duidelijk in te schrijven. Wij hopen dat iedereen dinsdag 8 juli om 19.00 uur aanwezig is voor de spetterende opening van de M.K.R.’97. De kinderen zullen ook dit jaar weer verrast worden met een leuke atten tie verzorgd door enkele clowns. Wij hopen op geweldig weer en een gran dioos enthousiast publiek, dus tot dinsdag 8 juli op ’t Rootven. Groetjes, organisatie M.K.R.’97. ’The madonna with the big boobies’... Een bekend onderwerp van gesprek in de TV- serie ’Allo-’allo’, waarin een schilderij van die dame regelmatig voor de nodige opschudding zorgde. Een dergelijke verschijning zal zich deze zomer ook vertonen in de Oisterwijkse bossen. Een dame die bij menig boezemvriend de toch al zomerse temperaturen tot tropische waarden zal doen stijgen. Liesbeth Oosterling is haar echte naam en is een van de artiesten op het Böllekes-Zomer-Karnaval. Met persiflages van o.a. Dolly Parton, Vanessa en Samantha Fox zal deze rondborstige dame haar kunsten vertonen en voor veel hilariteit zorgen. Met deze imitaties was Liesbeth win nares van de KRO-playback-show. Deze tante heeft, zoals een oud cabaretier ooit omschreef: ’een flinke bos hout voor de deur’ en daarmee past Liesbeth Oosterling prima in de lommerrijke omgeving van De Rode Lelie. Op zaterdag, 23 augustus 1997, organiseren De Böllekes het grootse zomerfeest. Een unieke zomeravondgebeurtenis in Oister wijk. J Huidverzorgingsinstituut S 4 „i-VsrMji Het St. Jansplein in Moergestel is in het weekend van 21 en 22 juni weer het mid delpunt van een groots opgezet weekendgebeuren. Elk jaar wordt het plein, gele gen in het hart van Moergestel, door de gezamenlijke Moergestelse kasteleins omgetoverd in het grootste terras van Midden-Brabant. Daaromheen spelen zich allerlei festiviteiten af die voor iedereen toegankelijk zijn. 'WOENSDAG 18 JUN11997 - 22e Jaargang - Nr. 960 ALGEMEEN BELANG Op maandag 23 juni om 19.00 uur komt de fractie van ’Algemeen Belang’ bijeen in het Raadhuis aan De Lind (kamer 8, bovenste verdieping) om de eerstvolgende raadsverga dering van 3 juli door te spreken. Een ’hot item’ op de agenda betreft de voorjaarsnota. U kunt u energie aan ons kwijt, zo vlak voor de vakantie. Laat ons uw zienswijze weten door mee te praten op 223 juni of door contact op te nemen met Noud Smits (tel. 5131694), Ferry Portzgen (tel. 5217217), Hans Denissen (tel. 5131836), Daniella Hulskens (tel. 5216166) of met Theo op ’t Hoog (tel. 5133298). Een prettige vakantie toegewenst, graag tot ziens en/of horens. De Radio Fantasy Drive-In Show zorgt deze middag weer voor de muzikale omlijsting, en u mag er ook verzekerd van zijn dat de kinde ren niet worden vergeten. Integendeel, want naast het traditionele springkussen zijn er voor hen o.a. activiteiten in de vorm van een draai molen en mini-autoscooters. De entree is deze middag gratis voor zowel jond als oud, voor zowel volwassenen als kin deren. U ziet, er is weer van alles te beleven op het Moergestels Weekend, een weekend georgani seerd door de gezamenlijke Moergestelse kas teleins, en de opbrengst is bestemd voor het Openbare Carnaval in Moergestel. Moergestels Weekend: zaterdag 21 juni om 20.30 uur en zondag 22 juni om 14.00 uur op het St. Jansplein in Moergestel. U bent er van harte welkom! 20 Jaar geleden is het begonnen, toen werd het ’Reuseldal’ ontgonnen. 22 Juni om 10.00 uur zetten wij de poorten open, kom gezellig binnen lopen. 20 Jaar later willen wij spontaan, met u langs ons tuinen gaan. Wij geven deze dag een extra cachet er is een marktkraampje opgezet. Test zelf uw plantenkennis, met altijd prijs, dat is niet mis. 20 Planten hebben een nummer, zoek de plan tennaam van 1 tot 20. Veel plezier en graag tot ziens op 22 juni van 10.00 uur tot 17.00 uur. Namens bestuur en leden, vrijwilligers 20 jaar bestaande volkstuinvereniging Reuseldal. Vorig jaar werden met groot succes de eerste kampioenschappen wielrennen van Fietsclub de Vennen gehouden tijdens de jaarlijkse komtoer. Helaas niet meer onder auspiciën van de K.N.W.U. heeft de initiatiefgroep het toch voor elkaar gekregen om de clubkampioen schappen van de Vennen voor Moergestel te behouden. Op dinsdag 24 juni a.s. wordt dit evenement georganiseerd. Er is een parcours afgezet in de Molenakkers. Daar wordt het kampioenschap voor veteranen en senioren verreden. Inschrij ven bij Leo Vaes of Theo Jacobs. Aanvang 19.00 uur. We verwachten veel Moergestels publiek om deze mannen aan te moedigen. Onder de titel “Hofconcert 1997” organiseert de Stichting Het Tilburgs Leerlingen Orkest op zondag 22 juni aanstaande een concertmid- dag, waaraan vier leerlingen- c.q. opleidings- orkesten zullen deelnemen. Ook het oplei dingsorkest van muziekvereniging “Prinses Juliana” zal hier een optreden verzorgen. Naast dit orkest treden ook twee leerlingenorkesten van harmonie-orkest Tilburg en het leerlin genorkest van “Oefening en Uitspanning” uit Goirle op. Het optreden van het opleidingsor kest van muziekvereniging “Prinses Juliana” zal om 14.00 uur starten. De lokatie waar deze concertmiddag zal plaatsvinden is de “Kazer nehof” te Tilburg. Deze ligt ingesloten tussen de St. Josephstraat en de Jan Aartestraat, nabij de Korte Heuvel. Wij hopen u graag te mogen begroeten tijdens deze middag. Tel. 013-513 1474 p J :(huub): I Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakter en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK P I IUIU VUI LUI yil IVJOII IOUU Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) H

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1