11 Lbovag J. PERSOONS Eerst even inchecken bij de Rabobank! MW STKEIND i i Zo is er maar ééni Nationale collecte epilepsiebestrijding Onbezorgd op vakantie? Wandelend door Oisterwijk: historie, cultuur en monumenten Graaf van Urselschool succesvol in actie voor Tanzania Foto’s van het jubileum en open dag in ’De Roozendries’ PEUGEOT BOVAG BOVAG Uitslagen: Dinsdag dames: Stobblek 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - lèco 2 Damesdubbel donderdag: Stokeind 1 - De Wiel 2 Stokeind 2 - TC Boemerang 2 TC Tilburg 5 - Stokeind 3 Rabobank Moergestel Gespecialiseerd in Peugeot en Ford Tevens vakkundig schade-reparatiebedrijf De collecte van het Nationaal Epilepsiefonds - De Macht van het Kleine, die van 26 t/m 31 mei 1997 plaatsvond, heeft in Moergestel Erkend APK II en WN-bedri jf 3- 1 4- 0 3-1 2-4 4-2 (kampioen!) Nieuwe wandelroute door Oisterwijk Bij wandelen in Oisterwijk denkt iedereen meestal aan het bos- en vennengebied, dat jaar lijks vele tienduizenden naar ’de Parel van Bra bant’ trekt. Toch zijn er ook in het centrum van Oisterwijk een aantal beziens- en merkwaardigheden, die de moeite waard zijn. Op initiatief van de ge meente heeft de Stichting Perspektief Oister wijk (SPO) zich bezig gehouden met het sa menstellen van een wandelroute door het cen trum. De route staat beschreven in een mooi, handzaam boekje, waarin een tiental penteke ningen de sfeer van de route illustreren. Van Lindeind naar Kerkeind De wandeling begint bij het VW-kantoor op De Lind. U loopt naar de Stationsstraat en komt via de Molenstraat weer in deze straat terug. Vervolgens gaat de wandeling door de Dorpsstraat en de Kerkstraat naar het Kerk plein. Via de Van Kemenadelaan komt u via Groenstraat en Burg. Verwielstraat weer terug op De Lind. In het boekje kunt u achtergrondverhalen le zen over wat u op de route zoal tegenkomt. Bij voorbeeld over de magische krachten van lin denbomen, oude huisnummers, assurantie- plaatjes, de geschiedenis van botermarkt, be gijntjes en oude legerwegen. En natuurlijk wordt u aandacht gevraagd voor de prachtige Clubavond Op 13 juni hebben we weer een clubavond. Het zal er opgeruimd zijn want we zijn al aan het overhuizen naar ons nieuwe adres aan de Bos straat. Op deze avond is D’n Tob open vanaf negen uur. Zeskamp Op 15 juni hebben we een van onze jaarlijks terugkerende zeskampen. Met uiteraard een aantal grote spelen. Met een jaarlijks terugke rend supercoachspel. De hamburgers en knak worsten zullen weer volop aanwezig zijn. Op Diverse maten Michelin-banden: gratis montage en balanceren. Scherpe prijzen! AUTOMOBIELBEDRIJF ƒ2.086,90 opgebracht. Met de opbrengst van deze collecte kan daad werkelijk aan de bestrijding van epilepsie wor den gewerkt. Op wetenschappelijk gebied kunnen zaken nader worden onderzocht. Extra voorlichting, speciaal gericht op kinderen kan worden ont wikkeld en bijgedragen kan worden aan zaken als persoonlijke hulpverlening, speciaal onder wijs en recreatieactiviteiten voor mensen met een ernstige vorm van epilepsie. Hartelijk dank aan alle gevers... Hartelijk dank aan alle collectanten... historische panden die Oisterwijk rijk is. De route is een uitgave van de Stichting Per spektief Oisterwijk, in samenwerking met de gemeente Oisterwijk, de Monumentencom missie, Het Bezoekerscentrum van de Vereni ging Natuurmonumenten en Heemkun- derking ’De kleine Meijerij’. De tekeningen zijn gemaakt door Nancy Zijdenbos. De route is vanaf 7 juni te koop bij het VW- kantoor en bij Boekhandel Oisterwijk in de Kerkstraat, voor het geringe bedrag van 3,-. Het boekje is mede tot stand gekomen dankzij een bijdrage van Koffiehuis Willeke den Draaier, waar u uiteraard even lekker kunt pau zeren. De leerlingen van de Graaf van Ursel school zijn onlangs in actie gekomen voor de Derde Wereldactie geweest voor Harrie en Tnius Simons die in Tanzania werkzaam zijn. De opbrengst tijdens de gezellige markt op het schoolplein was ruim f 1000.-. Hieronder vindt U een impressie over de actie van enkele kin deren. Derde Wereldactie Op 28 mei was het de Derde Wereldactie op de Graaf van Ursel. Het was een heel leuke dag. We hebben ruim f 1000.- opgehaafd. Maar er was dan ook veel te doen. Onder andere blik ken gooien, rad van avontuur, marmottenrace. Een enveloppenspel. Op het terras was ook veel te kopen: koffie, thee, popcorn, cake, koek, snoep en limonade. Verder was er nog skelter- rijden, trampoline springen en paardrijden. Met blikken gooien en rad van avontuur kon je bonnetjes winnen en van die bonnetjes kon je weer van alles kopen. En we hopen dat we volgend jaar nog meer gaan verkopen. Hylke Hooghiemstra. Op 28 mei was de Derde Wereldactie. Dus was het tijd om even naar de Kloosterlaan te gaan. Het was erg druk en er was van alles te zien. Zoals: poppenkast, trampoline, springen, blik ken gooien, rad van avontuur, skelterrace, paardrijden, caviarace en voor de kinderen li monade en popcorn. Voor de ouders koffie of thee met koekjes. Maar natuurlijk ook snoep jes. En niet te vergeten de verkoop van spulle tjes en dat allemaal voor een redelijke prijs. En het geld wat opgehaald is, gaat naar Harrie en Truus Simons uit Tanzania. Irene van Esch Vakantie? Zorg dat u overal gemakkelijk kunt betalen. En dat u goed verzekerd bent. Ga eerst langs bij uw Rabobank. Daar regelt u snel uw buitenlands geld, Travellers cheques, reisverzekering of de service van de internationale hulpdienst voor nood gevallen (Rabo Interhelp Extra). Vooral op vakantie is een Europas met PINcode handig om contant geld mee op te nemen bij geldautomaten of te betalen bij betaalautomaten. Zo profiteert u bovendien van een voordeliger koers dan wanneer u contant geld wisselt. Nog meer betaalgemak hebt u met de Gouden Rabocard, de creditcard die wereldwijd geaccepteerd wordt. Vanaf dinsdag 17 juni t/m vrijdag 27 juni kunt u de foto’s die gemakt zijn van het 40-jarig ju bileum bekijken in ’De Roozendries’. Dan is er ook de gelegenheid om bij te bestel len. De kosten zijn fl. 0,75 per foto (inschrij{brief jes zijn er aanwezig, gelieve duidelijk uw naam en adres erbij te schrijven). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Theo Jansen, tel. 013 - 513 2059. deze dag zullen we de korte broek weer aan kunnen trekken dus we hopen dat de weergo den ons bij zullen staan of zitten zodat het pu bliek ook weer volle slokken en teugen mee kunnen genieten. Dit Zeskamp Open Air zal plaatsvinden op de uitgestrekte sportvelden van ’t Draaiboompje. We hopen op jullie deel name. Voor opgave of informatie kun je bellen naar Miranda van Korven, tel. 013-5133322 of Bart van Korven, tel. 013-5132358. Trekkertrek Op 26 juli gaan we met de KPJ naar de trek kertrek in Cadzand kijken. Dit zijn de voor rondes voor de Nederlandse kampioenschap pen. Hier trekt Popeye ook mee. Als je mee wilt moet je je opgeven bij John van Esch, tel. 013- 5132000. Opgave verplicht. MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 11 JUN11997 PAGINA 5 BOVAG Wie is zijn jongeman? We kunnen altijd foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en ge frankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mogelijk terug! Ook bereikbaar op Internet: http://www.rabobank.nl 1 maand Algemeen Dagblad in de bus als uvóór I augustus a.s. het Rabo Totaalpakket aanvraagt. REPARATIES VAN ALLE AUTO-MERKEN INDUSTRIEWEG 24 TELEFOON 013-513 1404 Voor uw betaalgemak Voor meer zekerheid onderweg - o Ontdek nü de voordelen van het Rabo TotaalPakket Hebt al een Rabo TotaalPakket? Dat is optimaal betaalgemak voor maar 60,- per jaar. Daarvoor krijgt u standaard een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip. Plus... keuze uit veel extra's. Zoals GRATIS Rabo Interhelp Extra, 35% korting op de Doorlopende Reisverzekering. En korting als u ook een Gouden Rabocard en/of Europas voor uw partner wilt.Vraag naar het Rabo TotaalPakket bij uw Rabobank of bel gratis de Vakantie Gestellijn: 0800 - 0584. fj O

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5