Rabobank Wéér feliciteren wij een ondernemer met een nieuwe Combi-automaat: Scouting ec-va/'en Moergestel Kringloop Bedrijf Oisterwijk De Kringlooplijn TV Uitwisselingsconcert in triplo leerlingenorkest harmonie Postduivenvereniging ’Over Berg en Dal’ Bevemieuws Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid te pinnen. Vandaag wensen wij ’Breda’s Welvaren’ veel plezier met deze moderne vorm van betalen. De Combi-automaat is aan de ene kant een pinautomaat, aan de andere kant een chipknip. Deze automaat staat voor maximale betaalservice, snelheid en veiligheid. Welke ondernemer kunnen wij binnenkort feliciteren? eerste keus in tweedehands spullen! Voor het gratis ophalen van nog bruikbare huisraad: 0900-821.22.48 (44 et pm) Donderdag 5 juni 20.30 uur: Binnen enkele dagen na uitzending Is de videoband te leen in de Bibliotheek. 'wowe/i Awa/fretf e/fêaar Het Pippie Langkous weekend In spanning werd er de afgelopen weken door de bevers uitgekeken naar het beverweekend. Dit weekend beloofde heel speciaal te worden door het bezoek van Pippie Langkous. Op vrijdag 16 mei was het zover. Om 19.00 ver zamelden alle bevers bij D’n Donk, om vervol gens snel met hun ouders het bed op te gaan maken. Ongeveer een half uur later begon het programma met typische Pippie Langkous spelletjes. De spelletjes hadden natuurlijk betrekking op de kracht van Pippie en op haar vele geld. Na een korte pauze werd het tijd om eens een kijkje te gaan nemen in Villa Kakelbont, het huis van Pippie Langkous. Helaas bleek dat Pippie niet aanwezig was. Maar gelukkig had ze haar video, met vele Pippie Langkous avonturen, thuis laten staan. Voor het slapen gaan mochten de bevers dan ook nog een kwartiertje kijken naar de avonturen van Pippie Langkous. Hierna was het tijd om naar bed te gaan. Natuurlijk bleek weer dat het niet zo makkelijk is om meteen in slaap te vallen. Hiervoor hadden we gelukkig ook dit jaar weer Klaas Vaak bereid gevonden om een slaapverwekkend verhaal voor te lezen en om slaapzand te strooien. Dit werkte dit jaar ook weer uitstekend. Op zaterdag morgen werden de bevers rond 6.45 uur gewekt. Na het ontbijt kwam ineens Pippie Langkous villa Kakelbont binnen wandelen. Pippie was een beetje verdrietig omdat ze haar aapje Mr. Nilson kwijt was. De bevers waren graag bereid Pippie vandaag te vergezellen op haar zoektocht. Met auto’s, trei nen en een bus ging de reis helemaal naar Apenheul. Mede omdat het schitterend weer was, viel er veel te zien en te beleven onderweg en in Apenheul. Maar helaas Mr. Nilson werd niet gevonden. Toch had ook Pippie Langkous veel pret gehad deze dag. De dag werd beslo ten met een lekker dineetje, vrij spelen en ten slotte weer met het bezoek van Klaas Vaak. Op zon dagmorgen waren de bevers alweer snel paraat. De tassen werden gepakt en de matras- Th cóïsen 33 (10 mee) a.s. Zaterdagavond om 19.30 uur geeft het leer lingenorkest van muziekvereniging “Prinses Juliana” een uitwisselingsconcert met zuster vereniging “Concordia” uit Berkel-Enschot. Het leerlingenorkest van muziekvereniging “Prinses Juliana” bestaat op dit moment uit ongeveer 30 leerlingen in de leeftijd van 10 tot 50 jaar. Zij zijn nu twee jaar bezig en hebben inmiddels een groot aantal uitvoeringen en concerten gegeven. Komende zaterdag staat een uitwisselingscon cert op het programma. Het concert zal in tri plo uitgevoerd worden, d.w.z. drie verschillen de orkesten concerteren. Zustervereniging “Concordia” levert twee van de drie deelnemende orkesten en wel het op- leidingsorkest en het klein-harmonie-orkest. Als derde orkest treedt natuurlijk ons leerlin genorkest op. De werken die het leerlingenorkest zal uitvoe ren zijn onder andere “Ouverture” van K. Schoonenbeek, “Gypsy Caravan” van E. Oster- ling, “If I Were A Rich Man” van J. Bock, een aantal werken die zeer de moeite waard zijn om te beluisteren. Dus woon gerust eens een concert van het leer lingenorkest van muziekvereniging “Prinses Juliana” en kom zaterdagavond 7 juni 1997 naar ‘“t Muziekhuis” te Berkel-Enschot. Aan vang van het concert zal zijn om 19.30 uur en zal tot ongeveer 21.30 uur duren. Tot zaterdag! sen werden naar Villa Kakelbont gesleept om grote hutten te bouwen. Enkele bevers die hier niet zo van hielden, hielden zich bezig met onder andere het kleuren van allerlei leuke kleurplaten. Natuurlijk was erop de vroege morgen ook nog tijd voor een uitgebreid ont bijt. Rond 10.00 uur gingen we met de bevers kokerellen. In groepjes werd er door de bevers cakebeslag bereid. Het resultaat waren vele overheerlijke cakejes, die we konden bakken in onze nieuwe oven. Het tweede programma onderdeel van deze morgen bestond uit het maken van een herinnering aan het Pippie Langkous weekend. Van stukjes laken werden leuke Pippie Langkous poppetjes gemaakt. Om 14.00 uur was het helaas weer tijd om naar huis te gaan. Natuurlijk was iedereen moe, maar dit was niet erg. Want ook dit jaar had den alle 20 bevers weer een fantastisch bever weekend gehad. Bij deze willen wij graag iedereen bedanken die geholpen heeft tijdens het beverweek end. Petra van Haaren, Frank Smits, Danny van de Loo, Jarno van Tilborg, Ad van Aarle, Kees van de Loo, Nelie van Aarle, Monique Pijnenburg, Cor van de Wiel, Annelies Kort hout en Joke Helmons hartelijk bedankt voor jullie hulp. Wij hopen dat wij een vol gende keer weer een beroep op jullie mogen doen. Momenteel is er weer ruimte op de wachtlijst van de bevers. Indien u uw kind op wilt geven voor de bevers (de bevers zijn kinderen van 5, 6 en 7 jaar oud) kunt u contact op nemen met Suzanne Helmons telefoonnummer 513.2339. Suzanne, Sandra en Nancy Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op 24 mei 1997 vanuit Creil over een af stand van 320 km. Aan deze wedvlucht namen 157 oude duiven deel, midfond. Ze werden ge lost om 7.30 uur bij een temperatuur van 16 graden celcius, met Noord-Oosten wind. H. Schepens 1,2,3,4,5,6,7,10,11,12,13,14, 15, 16, 17, 19, 20, 23,25,27, 28, 30, 32, 34, 35 (48 mee) L. Kennes 8 (22 mee) L. van de Branden 9,18,29 (8 mee) A. Westgeest 21,24 (14 mee) M. van de Wiel 22 (15 mee) J. van Drunen 26 (15 mee) L. van Boxtel 31,36 (10 mee) PAGINA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 4 JUN11997 *♦•41 Koninginnedag, Jaarmarkt, Fietsdriedaagse, Straotpraot, "Wè zut zèn?’, Op bezoek bij Leen van Herck, Sport (o.a. Wandelavondvier- daagse), 40 Jaar K.B.O., Historisch rondje Moergestel, De natuur. Wie is zijn deze vriendinnen? Dat kan niet moeilijk zijn! We kunnen altijd foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en ge frankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mogelijk terug! Tilburgseweg 2 Moergestel Tel. 013-513 1202

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5