A KORFBAL^ I Nü boeken is geld besparen! Zo is er maar één! Muzikale activiteiten van harmonie in juni 7 1 (Z 1 ST KEIND F LT f jlonkbal oftbal ^■af-eanutba^ I Rabobank t Inleveren formulieren URHAAI Sportvereniging ’ROEF’ ROEF! HONKBAL Voet je thuis in je sport Avondvierdaagse Diverse concerten Rabobank Reizen Moergestel PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 28 ME11997 4-2 1-4 4. 5-0 1-4 k 6-1 11-17 8-7 4-9/Ó-9 21-18 2-5/4-5 12-4 11.00 14.30 11.00 11.00 4-0 2- 2 3- 1 4-2 4-2 2-2 1-3 1-3 Mogen wij de bewoners van ’De Vurhaai’ er nog eens op attenderen dat we graag a.s. zater dagavond de formulieren binnenhebben voor zowel de reünie als het ontbijt? Niet vergeten dus, want we maken er met z’n allen weer een onvergetelijk weekend van! 2-4 6-0 0-3 3-2 3-1 3-2 5-1 0-6 5- 1 6- 0 DE 4-1 2-3 Opgericht 21 mei 1956 Uitslagen: Honkbal Jun.: Roef! - HBS Honkbal Pup. C: Roef! - HBS Honkbal 2: Roef! - DVS Honkbal Pup. B: Red Caps - Roefl Peanuts 1Knuppelaars - Roef! Softbal 1: Nuenen - Roef! Honkbal 1Roef! - Cheetahs Programma 31 mei: Honkbal Jun.: MULO - Roef!11.00 Honkbal Adsp.: Roef! - PSV11.00 Honkbal Pup. B: Roef! - Knuppelaars 11.00 Honkbal Pup. C: Ducks - Roef!11.00 Programma 1 juni: Softbal 1Roefl - Knuppelaars Honkbal 1HBS - Roefl. Honkbal 2: Bullfighters - Roefl Softbal 2: The Studs - Roefl Stokeind 2 - Teco 3 Stokeind 3 - TC Baarle 9 Zaterdag heren: LTC Goirle 3 - Stokeind 1 Zondag heren: Stokeind 1 - Luno 1 Asmunt 1 - Stokeind 2 Zondag gemengd senioren 35+ Stokeind 1 - LTV Haaren 1 Wie is deze jongedame? We kunnen altijd foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en ge frankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mogelijk terug! JUNIOREN-A ROEF1-HBS6-1 Vorige week tegen de Eerselse Meppers een monsterzege, maar j.l. zaterdag een enigszins gematigde overwinning op het Bossche HBS. Tom Salvetti was het die de wedstrijd betitelde als zijnde: “Wel gewonnen, maar slecht gesla gen”. Dit laatste werd door coach Gijs Hooft- man beaamd: ROEF! was niet on fire, daar moet nog aan gesleuteld worden, ze zijn stuk voor stuk goede hitters, maar hun de indivi duele kwaliteiten moeten ze nog beter benut ten, de techniek bezitten ze allemaal”. Sinds de regelmatige publicatie in Het Moergestel Nieuws omtrent de verrichtingen van dit team is het aantal bezoekers met ruim 400 geste gen. De omni-vereniging die bekend staat als een van de gezelligste uit de wijde omtrek liet blijk geven begaan te zijn met dit team door een afgevaardigde van de afdeling korfbal eens polshoogte te laten nemen van de prestaties, bestuurslid Jo Hoozemans zag dan ook een potdicht veld onder leiding van pitcher Wil lem Poirters en catcher Bas Mulder; maar liefst 12 keer 3 slag was het rendement van Willem, maar zeker niet te vergeten de op “inzet” ge vangen bal in het verre midfield, door Bouke Pijnenburg uit Oisterwijk deed er toe bij dra gen dat HBS geen vat kon krijgen op het spel. Nog even leek het erop dat HBS opkrabbelde, maar niets was minder waar; door een strakke Uitslagen week 20: Dinsdag dames: Stokeind 1 - LTC Goirle 2 Rauwbraken 2 - Stokeind 2 Damesdubbel donderdag: Stokeind 1 - TC Alphen 2 TV Loon op Zand 1 - Stokeind 2 TV Riel - Stokeind 3 Uitslagen week 21: Dinsdag dames: Stokeind 1 - TV Loon op Zand 1 TC Rwisselt 2 - Stokeind 2 Damesdubbel donderdag: LTV R’veer 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Altena 3 Stokeind 3 - TV Loon op Zand 4 Zaterdag gemengd jun. Cm 17 jaar: Sla Raak 5 - Stokeind 1 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: TV Werkendam 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Boemerang 2 Zaterdag gemengd senioren: TC Baarle 5 - Stokeind 1 Uitslagen: Pup. F: DDW - Roefl Pup. D: Euro Girls - Roefl Asp. C: DDW - Roefl Asp. B: Euro Girls - Roefl Programma 28 mei: Recr.: Vessem - Roefl20.00 De buitencompetitie zit er weer op, alleen res teert nog één wedstrijd voor de recreanten. Kampioenen zaten er diit jaar niet in, wie weet volgend seizoen. Zondag 1 juni zullen we op toernooi gaan naar Knegsel. Vertrek 9.00 uur. Tot dan! Op vrijdag 6 juni a.s. vindt de afsluiting van de jaarlijkse avondvierdaagse plaats. Voor Mu ziekvereniging “Prinses Juliana” betekent dit een serenade aan de deelnemende wandelaars. Vanaf basisschool “Hertog Jan” zal onze vere niging de wandelaars muzikaal begeleiden tot aan het Sint Jansplein. Aldaar kunt nog naar enkele marsen luisteren van zowel onze har monie als onze drumband. Wij hopen de wan delaars naar een leuk einde te brengen na een vier dagen van intensieve inspanning. Voor de maand juni staan tevens een drietal concerten gepland. Allereerst zal op 7 juni a.s. ons leerlingenorkest een concert geven in “’t Muziekhuis” te Berkel-Enschot. Tezamen met het opleidingsorkest en het klein-harmonie- orkest van zustervereniging “Concordia” zal zij een aantal muziekwerken zoals Wild Walk van Moussorgsky en Sax-O-Matic van Clark ten gehore brengen. Als tweede concert staat een optreden van het harmonie-orkest op het programma. Dit betreft een koffieconcert in de feesttent aan de Oisterwijkseweg ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van buurtvereniging “De Vurhaai”. U kunt dan op 15 juni a.s. om 11.00 uur naar luchtige muziek luisteren. Beatles klanken in Yesterday en rose melodieën in The Pink Panther. Het laatste concert in de serie van drie is we derom van het leerlingenorkest. Zij presenteert een muzikaal gevarieerd aanbod tijdens een openlucht optreden in Tilburg. Dit optreden vindt plaats op 22 juni a.s. aan de Sint Joris- straat te Tilburg. Wij informeren u nog nader in de komende weken, maar noteert u deze data in uw agen da. U bent alvast van harte uitgenodigd om deze of enkele activiteiten bij te wonen. Clubavond Op 30 mei hebben we weer een zeer gezellige avond. Er is een optreden van-B&B. En de rest van de avond is weer zoals gewoonlijk volop muziek, en gelegenheid om te darten of te poolen. Zeskamp Op 15 juni is weer één van onze zeskamp-spe- len. Het zal gehouden worden op de voetbal velden bij het Draaiboompje. Het zal weer een ouderwets gezellige dag worden. Voor opgave kun je bellen naar Miranda van Korven, tel. 013-5133322, of Bart van Korven, tel. 013-5132358. Vrienden weekeinde Wie heeft er zin om een gezellig potje te voet ballen onder de naam van KPJ Moergestel of onder de naam van je eigen vriendengroep. Degene die er interesse in heeft, kan bellen naar Wim op de Hoog. Het is op het Audacia- terrein en de datum is nog niet bekend. aangooi van catcher Bas Mulder op Rogier Helmer, werd de tegenstander terug gedron gen. Een echte vuist konden de junioren niet maken, maar door honkslagen van Bas Mul der (lx èèn en een tweehonkslag), Jeroen Meeuwis, Thomas Salvetti en een opof- feringsslag van Bouke Pijnenburg kon de stand van 6-0 door de altijd behulpzame Jeroen van de Wiel worden genoteerd. In de 7e inning kreeg Willem alsnog een honkslag tegen door Gerard van Haaren, daardoor kon Mike Snoe ren het enigste punt van HBS scoren. “De eer is gered”, aldus Mike. Eindstand 6-1, zodat de strijd om het uiteindelijke kampioenschap is begonnen met een gehandhaafde 2e positie 9 uit 5 met 64 runs voor en 22 tegen. Bij winst a.s zaterdag in Helmond tegen MULO kunnen de junioren de koppositie in nemen. 7 juni de sleutelwedstrijd tegen Til burg; coach Gijs Hooftman hoopt dan ook op een maximaal aantal toeschouwers op het sportpark te Tilburg. Rabobank Reizen selecteert voor u speciale aanbiedingen voor allerlei leuke vakanties. «F De aanbiedingen staan wekelijks vermeid in de zaterdageditie van de reisbijlage van de Telegraaf. Of u surft op het Internet naar de Rabobank-site lopen bij uw reizenverkopende Rabobank. Wij wensen u alvast een prettige vakantie. Lekker op vakantie, even uit de sleur. Enkele dagen of misschien wel een paar weken genieten van zon, zee en strand, een culturele reis of een sport-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5