498 650 2198 4 Stoelen 750 1498 Spectaculaire magwjnverkwp van diverse huiskamers en bankstellen! Bankstel eiken 3-1-1-zits 4 Stoelen tafel Bankstel 3-2-zits 2750. Bankstel 3-2-zits 4 Stoelen (blank gelakt) 700. 4 stoelen (blank gelakt) 798. 4 Stoelen Huiskamer 4 stoelen tafel K|eur E50 van 2254.- voor 4 Stoelen tafel (blan* 9elaM) 798 40 Jaar ’Vurhaai’ groots van opzet! ^aat 4 stoelen latei (uitschuif) s,™-1298 JAN MICHIELS JJ» COMPLETE WONINGINRICHTER Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-513 1234 Alléén in ons magazijn in Haaren!!! Barakconcours Festival Mundial 1997 Protestantse Gemeente Oisterwijk leder leder Zondag 15 juni feest voor iedereen... lot ziens in ’t Centrum. van 1300 voor van 2224 voor diverse kleuren leder van 1180.- voor van 1398.- voor Ontbijt De zondagochtend is bestemd voor de eigen buurtbewoners. Om 9.00 uur staat er een wer kelijke schitterend ontbijt geserveerd, com pleet met jus d’orange en ’n zachtgekookt ei- (donkere kleur) rug naar Uganda nadat Idi Amin de macht had overgenomen en werd reizend ambassadeur en zelfs nog een korte tijd minister van buiten landse zaken. Toen Idi Amin echter steeds on berekenbaarder werd en de mensenrechtensi tuatie verslechterde moest zij weer vluchten en ging wederom naar Londen. Milton Obote ver drong Amin maar moest zelf het veld ruimen voor Yoweri Museveni. Al weer tien jaar is Uganda een van de meest hoopgevende landen van Afrika. Prinses Elizabeth heeft toen de taak als ambassadeur van Uganda op zich genomen. Zij is een van de drijvende krachten tot weder opbouw van de monarchie in Toro het konink rijk in het westen van Uganda. Vanwege het Europees Jaar Tegen Racisme zal Middelpunt Middelpunt van de feestelijkheden is de grote feesttent op het parkeerterrein van Van Bom mel Schoenfabrieken aan de Oisterwijkseweg. Op zaterdag 14 juni is dat het domein van de kinderen van ’De Vurhaai’ die er een knutsel- doe-speel-gezelligheidsdag van maken onder leiding van Jolanda Brabers en Joset Dielen, geholpen door ’n aantal dames uit de buurt. ’s-Avonds zullen zo’n 350-400 buurt- en oud- bewoners de traditionele reünie meemaken. Op deze avond wordt een bliksemloterij gehou den met twee heteluchtballon-vaarten als prij zen. Tijdens de reünie, waarop de muziek ver zorgd wordt door het showorkest ’Shamrock’, staat er nog een muzikale verrassing op het programma. tje. Door de welwillende medewerking van het heel bekende bouwbedrijf aan de Oisterwijk seweg wordt dit ontbijt mogelijk gemaakt. Muzikale ochtend Om 11.00 uur komt harmonie ’Prinses Julia na’ in de feesttent een koffieconcert geven. O.l.v. dirigent Jan Hermans zal het program ma voornamelijk bestaan uit luchtige melodie ën. Om 12.30 uur maakt een Beierse kapel haar opwachting in de tent. Het orkest bestaat uit liefst 25 personen en ongetwijfeld zullen zij het Frühschoppen tot een prachtig muzikaal feest weten te maken. Volgende week... Met dit programma zijn we er echter nog lang niet. Volgende week krijgt u van ons het mid dagprogramma. Feit is wel dat iedereen die zondag (behalve op het ontbijt natuurlijk) van harte welkom is. Reserveer deze datum alvast zodat u die dag zeker een kijkje kunt komen nemen op de Oisterwijkseweg. Het program ma is er naar...! C.V. de Dors(t)vlegels organiseren een groot barakconcours met interessante prijzen op 23,24 en 25 mei in café 't Centrum. Aanvangstijden: 23 mei van 20.00 uur tot 01.00 uur, 24 mei van 17.00 uur tot 01.00 uur; 25 mei var 13.00 uur tot 20.00 uur. Prijsuitreiking van de dagprijzen -zowel voor de dames als de heren- elke avond na afloop en de hoofdprijzen op 25 mei om ±21.00 uur. levens worden er verschillende oud Hollands spelen georganiseer voor de jeugd en volwas senen waaraan diverse prijzen zijn gekoppeld (kinderen tot 10 jaar) altijd prijs! Deze prijs uitreiking is vastgesteld op 25 mei om 17.00 uur. Het programma voor het Festival Mundial 1997 is gereed. Men heeft een programma samengesteld waarin wereldmuziek en cul tuur uit alle delen van de wereld samenko men. Van 25 mei tot en met zondag 15 juni staan tal van multiculturele, educatieve en muzikale activiteiten op stapel. De opzet mag bescheidener zijn dan vorig jaar, bij de vernieuwde organisatie voeren kwaliteit en creativiteit de boventoon. Tijdens de slot manifestatie, wederom teruggekeerd in het Leijpark, treedt de Senegalese wereldster Yous- sou N’Dour op. Alle activiteiten zijn gratis toe gankelijk. Op het Bilance-podium treden voor U op Natacha Atlas, de Schal Sick Brass Band, La Troupe Saaba, Troupe Djiguiya en Youssou N’Dour met zijn Super Etoile de Dakar for matie. Het DOEN-Podium zal over het algemeen meer jongerengroepen te zien en te horen ge ven zoals La Troupe Saaba, Troupe Djiguiya, de cubaan Adalberto Alvarez y su Son, Julian Damian Marley met hun Uprising Band en Ali Hassan Kuban met zijn 64 jaar de grootva der van de groove genoemd. Het Novib-Reaal-Podium brengt Pera Petro vic and Rromano Centar, Ngaari Laaw, de Per la Negra 10-mans formatie, de Malagassische band Feo Gassy, David Broza en de 72- jarige zangeres Caridad Hierrezuela. Het Amnesty-Podium wordt in bezit genomen door Samar, Max Tanzany, Burhan M. Rasul, de Turkse meidengroep Kardelen, Ando Dron, Troitsa en Oleg Fateev Igor Odjala. Op de slotdag zijn er veel sprekers en interna tionale gasten waaronder Prinses Elizabeth of Toro de dochter van koning George David Mathew Kamurasi Rukiidi die het land regeer de van 1924 tot 1965. Later werd zij babete (eerste prinses) van het koninkrijk en tevens naar goede kostscholen gestuurd. In Cam bridge (Engeland) ging zij rechten studeren en combineert nu haar taken met die van advoca te. Milton Obote maakte in 1967 een einde aan het koninkrijk en de prinses ging vrijwillig in ballingschap. Lord Snowdon (de vroegere echtgenoot van prinses Margaret van Enge land) lanceerde haar als fotomodel en dit was een succes. Ze maakte furore als eerste zwarte topmodel van de wereld. Via Margot Fontein leerde zij Jacky Kennedy kennen die haar in de Amerikaanse modewereld introduceerde. Sessies voor de meeste toptijdschriften in Amerika waren haar deel. Later keerde zij te- Contactpersoon Moergestel: Mevr. J. Door- duyn, Cruythof 2. Kerkdiensten zondag 25 mei: Kerkstraat: de dienst begint om 10.15 uur. Voorganger is ds. R. Roodsant. In deze dienst doen 8 mensen belijdenis van hun geloof. Er is kindernevendienst. Voor de kinderen van 0 tot 4 jaar is er crèche. Kivitslaan: de dienst begint om 9.30 uur. Voor ganger is mevr. M. van Baest uit Tilburg. Belijdenisdienst a.s. Zondag 25 mei is de dienst waarin de vol gende mensen belijdenis zullen doen: Adriaan Baan, Femke de Bruijn, Martijn de Bruijn, Jo anne Kos, Yousef Mousa, lyke Sampson, Mari- ken Seinstra en Rosalie Seinstra. Na de dienst zullen de nieuwe belijdende le den door ons welkom geheten worden in een gezellig samenzijn in de Voorhof. U bent voor deze zondag van harte uitgenodigd! Een 100-jarige! a.s. Weekend viert de parochie van de Petrus kerk, dat haar monumentale kerkgebouw 100 jaar geleden werd ingewijd. U kent de Petrus kerk allemaal: zij torent hoog boven Oisterwijk uit en is al van verre te zien. In en rond de 100-jarige wordep dit weekend grootse en feestelijke activiteiten georgani seerd. Mag ik u van harte uitnodigen om dit ’Feest van de Eeuw’ mee te vieren en ervan te genieten. In Nieuwsklok van deze week volop informatie over het programma. van 22°3' voor Wie vijf jaar geleden het 35-jarig bestaan van Buurtvereniging ’De Vurhaai’ heeft bezocht weet dat de organisatoren er van wanten weten. Het 40-jarig bestaan ech ter biedt nóg meer afwisseling in het programma. Een programma dat velen zeker zal aanspreken, en die velen nodigen we dan ook graag uit om op zondag 15 juni vanaf 11.00 uur de ’gang’ naar de Oisterwijkseweg te maken. door middel van een levensgrote kijkdoos het thema anti-racisme in beeld worden gebracht. Voor vaste bezoekers betekent het dat er dit jaar veel nieuwe activiteiten zijn een eerlijk gezegd is het teveel om op te noemen; kom daarom juist kijken en luisteren. De vele sponsoren hebben het Festival Mundial mogelijk ge maakt en er is zelfs een Mundial-Infolijn (013 - 543 13 35) waar men contact mee kan opne men. Ook kan men Internet raadplegen. Het ‘adres’ is: http://www.ddh.nl/fmundial. Al met al belooft de tiende editie van het Fes tival Mundial een succes te worden en de or ganisatoren verwachten tussen 25cmei en 15 juni een grote publieke belangstelling. Hb Kleur E50 «Aft I van 2485 - Vvoor (blank gelakt) MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 ME11997 PAGINA 3 M.O.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3