S<«pp? Wij deden onze Eerste Communie I ■I T HM Biotex hoofdwasmiddel wit of color Dextro Energy drinks Super Mario van Balkom 1 Clubkasmunt gratis! 1 Clubkasmunt gratis! beter Super y. i ï'i NOUWENS VERHUIZINGEN 2 Clubkasmunten gratis! ♦I zak 500 gram doos 1.7 kg i s flesje 0.33 I. Raadhuisstraat 1 5066 AP Moergestel Tel. (013) 513 6050 B. en W. -besluiten Burgemeester en wethouders hebben in de ver gadering van 6 mei 1997 onder meer de vol gende besluiten genomen: Diversen: - De jeugdgemeenteraad heeft bij het college een top 3 van wensen en problemen neerge legd, zoals die bij de jeugd leven. Het college heeft de jeugdgemeenteraad geantwoord en zal de brief op de lijst van ingekomen stukken en mededelingen voor de gemeenteraad van de maand mei zetten. - Het college heeft ingestemd met de keuze voor Inge Claesen als maakster van de sculptu ren bij de ingang van het natuurtheater. - Besloten is het restant subsidie voor 1997 zo spoedig mogelijk uit te betalen aan Stichting Jongerencentrum Oisterwijk. - Het college heeft ingestemd met de notitie Incidentele subsidies 1997. De notitie wordt ter kennis gebracht van de commissie Welzijn. - Aan de raad zal een voorstel worden voorge legd over subsidie voor de restauratie van ge meentelijke- en rijksmonumenten. - Het jaarverslag 1996 uitvoering milieutaken in de gemeente Oisterwijk en Moergestel is inclusief het advies van de regionaal inspec teur vastgesteld. Het jaarverslag zal aan de raad worden voorgelegd. - Het jaarverslag 1996 van de Vrouwenadvies commissie is voor kennisgeving aangenomen en aan de Vrouwenadviescommissie is tevens een budget gegeven van 3.080,-. Musica Futura? Dat mag/kan niet gemist worden Op 23,24, en 25 mei wordt door en voor Oister- wijkers de musical Musica Futura uitgevoerd. De tweede grote productie van de Stichting Cue na Oliver Twist in 1995 Wie toen Oliver Twist zag en hoorde, weet echt niet wat hij/zij mist als Musica Futura niet be zocht wordt. Wie Oliver Twist niet gezien heeft, weet echt niet wat hij/zij gemist heeft, nl. een fantastische presentatie van Oisterwijkse men sen. Kortom voor iedere Oisterwijker reden om te zorgen dat hij/zij Musica Futura van de Stich ting Cue niet mist. Er zijn vier uitvoeringen en dus mogelijkhe den genoeg. Ik vertrouw erop dat wij met z’n allen 26 mei a.s. kunnen terugkijken op weer een fantastische presentatie voor en door Oisterwijkse mensen. drs. YC.Th. J. Kortmann, burgemeester. Oisterwijkse raad vergadert op 22 mei onder meer onder structuurvisie centrum De gemeenteraad van Oisterwijk vergadert op donderdag 22 mei. Om half acht begint dé ver gadering in het Raadhuis aan De Lind 44 in Oisterwijk. Voor wie het nog niet mocht we ten: die vergadering is openbaar. U kunt dus komen luisteren. Wilt u zelf iets zeggen over onderwerpen die op de agenda staan of over andere zaken die u bezig houden, dan kan dat. Er is namelijk aan het begin van de raadsver gaderingen spreekrecht voor wie daar maar gebruik van wil maken. Wilt u uw zegje doen? Dan moet u dat even laten weten aan de ge meentesecretaris mevrouw Rita van Breugel. Dat kan tot het moment waarop de vergade ring begint. Agenda Na het spreekrecht wordt bepaald wie van de raadsleden als eerste moet stemmen, wanneer het bij de behandeling van een van de onder werpen gestemd zou moeten worden. Als dat achter de rug is, worden de verslagen vastge steld van twee vergaderingen; dat van de ver gadering van 24 april. Na deze vaste onderwerpen behandelt de ge meenteraad de lijst van ingekomen stukken en mededelingen. Voorts staan op de agenda de volgende voorstellen: een voorstel om een door het bestuur van de Stichting PI-school de Hondsberg aangegaan kortlopend krediet over te nemen en huurvergoedingen betaalbaar te stellen aan De Hondsberg. Een voorstel om geld uit te trekken voor het uitbreiden en aanpassen van de verlichting van het Stroomdalpad, Gasthuisstraat, Almystraat en Wilhelminalaan. Een voorstel over het ver strekken van welzijns- en sportsubsidies en het vaststellen van subsidie-overeenkomsten met vier instellingen. Een voorstel tot het instellen van het regionaal Indicatie Orgaan Midden-Brabant. Voorts een voorstel tot het vaststellen van de collectieve arbeidsvoorwaardenregeling gemeente Oister wijk 1997; tot het zich verbinden aan de uit- werkingsovereenkomst en deze vast te stellen; tot het delegeren van de bevoegdheid tot vast stellen en wijzigen van de collectieve arbeids voorwaardenregeling en de uitwerkingsover- eenkomst aan het college van B. en W; tot het vaststellen van de spaarloon- en premiespaar- verordening; tot het vaststellen van de rege ling dienstuitkering gemeente Oisterwijk, de regeling tegemoetkoming woon-werkverkeer; het delegeren van de uitvoering van hoofdstuk 1 la van de CAR/UWO ten aanzien van de ge meentesecretaris aan het college van B. en W. Volgende agendapunt is het voorstel om de structuurvisie Centrum Oisterwijk en het daar aan gekoppelde beleidsplan Oisterwijks cen trum bereikbaar vast te stellen. Een voorstel om de nota natuur- en milieu-educatie ge meente Oisterwijk vast te stellen; een voorstel om een voorbereidingsbesluit te nemen voor het gebied centrum Oisterwijk; een vporstel om 251.953,- uit te trekken voor het treffen van voorzieningen voor huisvesting en het on derhoud aan de buitenzijde van scholen voor basisonderwijs. Een voorstel om in te stemmen met het ont binden van de Stichting Banenpool/JWG Streekmuziekschool voor kennisgeving aan te nemen en het onder voorwaarde van verant woording achteraf in te stemmen met het re serveren van het positieve saldo over 1996 voor het inhuren van externe deskundigheid ten behoeve van de ontvlechting; het voor kennis geving aannemen van de rapportage inzake de begroting 1998 en de toekomst (streek)mu- ziekschool. Een voorstel om de notitie Tk spring..., trap pelen kom boven, een nieuwe schoolslag’ vast te stellen. Een voorstel tot het wijzigen in concept van de ’SMB-regeling’. Tot slot een voorstel tot het van toepassing verklaren van het Rampenplan voor het gehele grondgebied van de gemeente Oisterwijk. - IWtU w MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 ME11997 PAGINA 7 749 99 INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN OVERZEE RIJKSVERHUIZERS “429 Langendijk 2, 5044 VD Tilburg Telefoon 013 - 4670526 - 4674796 vtHHUis' o stoau» 'j;rif 1 s

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 7