u Lbovag I Kringloopbedrijf Oisterwijk Nü boeken is geld besparen! J Hl a Rabobank /WTK STKEIND ’M PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 MEI 1997 Bij de Rabobank, het grootste reisbureau van Nederland PEUGEOT BOVAG Gespecialiseerd in Peugeot en Ford Moergestel Tevens vakkundig schade-reparatiebedrijf 11.00 11.00 11.00 17.00 11.00 6-0 4-2 Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013)513 24 66 b.g.g. Tel.: (013) 513 38 13 Erkend APK II en WN-bedrijf! 0-6 Rabobank Reizen Sportvereniging ROEF’ Diverse maten Michelin-banden: gratis montage en balanceren. Scherpe prijzen! AUTOMOBIELBEDRIJF J.PERSOONS REPARATIES VAN ALLE AUTO-MERKEN INDUSTRIEWEG 24 TELEFOON 013 - 513 1404 j I l lijstenmakerij B. 5 0-5 2-4 5-0 ^1 De 10.30 .1- BOVAG BOVAG Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL 1-5 3-2 5-0 3-2 Opgericht 21 mei 1956 i I f Honkbal “■•oftbal rr,b' Programma zaterdag 17 mei: Honkbal 2: Nuenen - Roef. 10.30 Honkbal Jun.: Meppers Eersel - Roef 14.00 Honkbal Adsp.: Roef. - Nuenen Honkbal Pup. B: Roef - Starlights Honkbal Pup. C: Roef - All In Softbal 2: Roef. - Red Caps Venray Peanuts 2: Roef. - Starlights Programma 2e Pinksterdag: Honkbal 1: Knuppelaars - Roef. ROEF! HONKBAL JUNIOREN-AROEF!-DUCKS8-7 Na de overwinning van 16-7 op de Twins uit Oosterhout (mede door het sterk optreden van Mark Poirters en Bas Hutten) hebben de ju- nioren-A van ROEF! hun concentratie en in zet verder uitgebreid met agressiviteit om een voorsprong te behouden tegen het sterke team uit Boxtel. Gelijk in de le inning liet pitcher Willem Poirters zien geen last’meer te hebben van zijn bus-jetlag van vorige week, met 3 man uit op 3 slag sloeg de schrik er danig in bij de Boxtelnaren; daardoor kon Roef, voorsprong nemen naar 6-0 door honkslagen van John v. Esch, Willem Poirters en Bas Mulder. Ook de 2e inning was voor onze samensmelting van Moergestelse- Oisterwijkse en Berkel-Enschot- se jongeren, met 2x 3 slag van Willem en een actie van Rogier Helmer en Tom Salvetti (ont houdt die naam) hielden zij de deur dicht voor de Ducks. Het tij scheen zich te gaan keren, de Ducks kwamen in de 3e en 4e inning terug en scoorden 5 runs; stand 8-5, de spanning steeg, ROEF! maakte een aangeslagen indruk; niets is minder waar, in de 5e inning lieten zij aan het 15 koppig tellend publiek weten dat zij zich hervonden o.a. door Tom Salvetti die met ge vaar voor eigen leven een fabuleuse vangbal maakte waar zelfs de tegenpartij lang voor ap- plaudiseerden. In de 6e inning kroop Boxtel nog 2 punten dichterbij, maar door 2 vangbal- len van mid-fielder John v. Esch werd de voor sprong behouden, stand: 8-7. In de 7e inning moest ROEF! voorkomen dat de Ducks runs zouden maken. Aflossend pitcher John v. Esch liet zien dat hij, bestand tegen de druk, kon presteren door Tinus ter Meer met 3 slag naar de bank te verwijzen, mede door een strakke aangooi van catcher Rob Hooftman naar 2e honkman Rogier Helmer viel de 2e nul, met een vangbal door John kon de overigens goed leidende scheidsrechter Pieter Mastenbroek niets anders doen dan Gijs Rikken de 3e nul toe te wijzen en hadden de junioren hun 5 pun ten uit 3 wedstrijden binnen. Coach Gijs Hooftman was zichtbaar opgelucht: “Deze overwinning was belangrijk om de aansluiting met de bovenste twee verenigingen te behou den”. Volgende thuiswedstrijd is 24 mei om 13.00 uur ROEF!-HBS uit Den Bosch. Wij verzorgen al uw inlijstwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 013-52 84856 Openingstijden: di. t/m do. 9.00-18.00 uur vr. 10.00-18.00 uur; za. 10.00-16.00 uur Massief hout (denk aan een houten bankstel), Puin (maximaal een halve kubieke meter), Tuinafval en Snoeihout (takken max. 12 cm. dik), Metalen, Koelkasten en vriezers, Autobanden (maximaal 5 stuks), Flessenglas (gesorteerd op kleur in de glas bak) en Vlakglas (alleen helder in de vlakglasbak). Gratis ophalen oud papier: Gebeurde dit vroeger door Harmonie Prinses Juliana nu komt de auto van het Kringloop Be drijf bij U langs. Het dorp zal weer in twee helf ten verdeeld worden en zo komt iedere vrijdag een helft aan de beurt. Men zal zoveel mogelijk proberen de indeling van deHarmonie te laten bestaan. Hoe dan ook, zodra de dorpsindeling bekend is zullen wij het vermelden. Verzoek om voorlopig nog geen papier in de containers te doen en dit te bewaren. Meubelen, textiel, huisraad of apparaten: Gebruikte meubelen, textiel en huisraad (van tuinstoel tot vogelhuisje) wat nog voor herge bruik geschikt is wordt op verzoek gratis opge- KI b mÏrébouw.. Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Hoe wij met ons afval omgaan en een leefbaar milieu overlaten voor de generaties die na ons komen is een grote zorg voor ons allemaal. Toch zal ons afval door middel van de containers ingezameld, verwerkt of gerecycled moeten worden. Hoe men dat doet is een zaak van specia listen zoals onder andere het Kringloop Bedrijf te Oisterwijk die dat dan weer doen in op dracht van de Gemeente. Wij spraken met mevrouw Nelleke Geerts-Schellekens die de PR. verzorgt en de heer Martin Bischoff die als bedrijfsleider de dagelijkse gang van zaken in de gaten houdt. Nederland Kringloop b.v. bestaat uit een acht-tal vestigingen in het Zuiden van Nederland. In onze omgeving zijn er onder andere een 4-tal bedrijven in Goirle, Tilburg, Vught en Oisterwijk. Deze werken samen en kunnen daarom ook concurrerend werken. Waar gevestigd:, Na de tweede rotonde bij de molen in Oister wijk gaat men rechts af. Na ongeveer 1 kilome ter ziet men het bordje Milieustraat links af. Aan de rechterkant naast Gemeentewerken op num mer 8 aan de Veldweg is het bedrijf gevestigd. Men heeft een keurig aangelegde Milieustraat die alleen toegankelijk is voor particulieren uit Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. Om dit te controleren kan er men op verzoek een legiti matiebewijs moeten tonen. Dit om te voorko men dat bedrijven op een oneigenlijke manier gebruik gaan maken van de Milieustraat. Be drijfsafval is ten strengste verboden en dit zal door bedrijven op de voor hen bekende manier aangeboden dienen te worden. De winkel is ui teraard voor iedereen toegankelijk. Men kan hier dikwijls leuke 2e-hands spulletjes kopen. De naam Kringloop bedrijf zegt het al; veel van de aangeboden materialen kunnen direct wor den hergebruikt, na bewerking hergebruikt worden of dienen als grondstof voor het recy- clingproces. Hiervan worden dan weer bruik bare produkten gemaakt. Openingstijden: Dinsdag, donderdag en vrijdag van 13.00 tot 16.30 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Maandag is men de gehele dag gesloten. Gratis te brengen materialen: Voor de navolgende materialen hoeft U niets te betalen: Papier en karton, haald. Deze spullen worden schoongemaakt en verkocht. Electrische apparaten worden gecon troleerd, eventueel gerepareerd en daarna ook verkocht. Boven ƒ100,geeft men zelfs nog garantie. Het zijn dus beslist geen rommel- markt-spullen en alles is ook duidelijk van prijs kaartjes voorzien. Extra service: Voor ouderen onder ons of invaliden wil men als extra service wel goederen ophalen maar dan staat hier wel een kleine vergoeding tegenover. U kunt hiervoor telefonisch informatie inwinnen. Asbest: Asbest moet ingepakt worden in plastic van 0,2 mm. dikte en daarna goed dichtgeplakt te zijn met tape. U krijgt hiervoor dan een vrijwarings- bewijs om eventueel later aan te kunnen tonen dat U aan Uw verplichtingen hebt voldaan. Grof huisvuil: Voor al het overig grof huisvuil zoals: graszo den, wortelstronken, plaatmaterialen, spaan plaat, plastics en andere kunststoffen, matras sen, kapotte meubels, gipsplaat, kalkzandsteen en gasbeton betaald U 10,= per kubieke me ter of gedeelte hiervan. Mocht een en ander U toch nog niet duidelijk zijn dan kunt U de be heerder via de Kringlooplijn (0900 - 821 22 48) bellen om verdere informatie te bekomen. Winkel: Er is ook een winkel aan het Kringloop Bedrijf verbonden. Hier kan men voor een redelijke prijs gebruikte goederen kopen. De winkel is open van: Dinsdag t/m vrijdag van 09.30 tot 17.00 uur en Zaterdag van 09.30 - 16.00 uur. Maandag is de winkel de gehele dag gesloten. Hb Uitslagen week 19: Zaterdag gemengd jun. t/m 17 jaar: Stokeind 1 - De Ooievaars 1 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: Stokeind 1 - De Hei 1 TC Tiburg - Stokeind 2 Zaterdag gemengd senioren: Wimbledongen 2 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Wimbledongen 4 Stokeind 3 - Cash 6 Zaterdag heren: TV B.-Enschot 2 - Stokeind 1 Zondag heren: TV Riel 1- Stokeind 1 Stokeind 2 - Fidote 1 Zondag gemengd senioren 35+ LTV Ridderweide 1 - Stokeind 1 Lekker op vakantie, even uit de sleur. Enkele dagen of misschien wel een paar weken genieten van zon, zee en strand, een culturele reis of een sport- vakantie. Met de auto, bus, boot of het vliegtuig. Rabobank Reizen selecteert voor u speciale aanbiedingen voor allerlei leuke vakanties. aanbiedingen staan wekelijks vermeld in de zaterdageditie van de reisbijlage van de Telegraaf. Of u surft op het Internet naar de Rabobank-site (http://www.rabobank.nl). U kunt ook even binnen lopen bij uw reizenverkopende Rabobank. Wij wensen u alvast een prettige vakantie. •-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5