Nieuwe mijlpaal voor Physique Deze week f 0 Boetiek Bonita ft ll Gemeente TER OVERNAME P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN geen praktijk van 12 t/m 19 mei a.s. Inl.: 013-513 3664 DVG - Audacia nu a.s. zondag 11 mei Feestavond E.H.B.O. Gilde St. Sebastiaan en Barbara KVO-fietstocht H. Eik 3 9 Bridgeclub bestaat 20 jaar10 Gemeentelijke informatie ...10 De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Jubilarissen bij E.H.B.01 Dia-lezing Santiago de Compostela ’n Dagje volleybal op de Biest Toneel-Oscar voor KPJ E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 Rootven 9,5066 AT Moergestel Brillen Contact lenzen Volwaardige accommodatie De burgemeester was onder de indruk van wat hij in de Postelstraat aan trof. Iets vergelijkbaars hebben wij in Oisterwijk niet. Het is nu wel haast een compleet pakket aan voorzieningen, dat in een sport- en gezondheidscentrum kan worden aangetroffen. Physique kent een bezet ting van de vroege ochtend tot de late avond. Natuurlijk heeft het centrum de tijdgeest mee en zijn er op vele plaatsen dergelijke centra uit de grond gestampt. De ervaring leert echter dat alleen de echte professionelen met een per soonlijke aandacht voor de individuele klant het hoofd boven water houden. Dat is dus een compliment aan het adres van Jaap en Mieke, die als het ware enthousiasme en die persoon lijke aandacht uitstralen. Uit nood geboren Tien tot vijftien jaar geleden kende de markt van vraag en aanbod van leraren lichamelijke Misverstand met KNVB Alle betrokkenen waren ervan overtuigd dat afgelopen zondag een begin zou worden ge maakt met de na-competitie. Pas in de twee de helft van de week werd duidelijk dat er een misverstand in het spel was. Een en ander was niet meer recht te draaien omdat er eenvoudig weg geen scheidsrechter was aangewezen. Nu vindt de wedstrijd a.s. zondag plaats om 14.30 uur in Liempde. Au dacia hoopt daarbij te kunnen steunen op een grote aanhang uit Moergestel. Verder verloop Het senario voor het verdere verloop van de na-competitie is dan als volgt: de verliezer van DVG - Audacia speelt op zaterdag 17 mei (Pinkster-zaterdag) een wedstrijd tegen FC Drunen. Is de verliezer DVG, dan speelt zij een uitwedstrijd in Drunen en is de verliezer Au dacia dan speelt zij een thuiswedstrijd tegen FC Drunen. In het laatste geval speelt FC Dru nen dan op Pinkster-maandag 19 mei thuis te gen DVG. Na de wedstrijd DVG - Audacia a.s. zondag is de kantine bij Audacia open om ofwel een zege te vieren dan wel troost te zoeken bij een ver lies. h Huidverzorgingsinstituut J Ook hier werd door dr. Terwindt het oranje speld overhandigd en bloemen door burge meester Kortman n. Daarna viel er nog een bijzondere huldiging te beurt aan de afgetreden secretaresse Ger tie van Gisbergen. Ze heeft haar functie in het bestuur bijna 25 jaar voortreffelijk ver vuld. Voorzitter Jan Zoontjens reikte haar een pas send cadeau en bloemen aan en bedankte haar nogmaals voor de goede bewezen diensten voor de vereniging. Hierna sprak burgemeester Kortmann nog een dankwoord met name voor de uitnodiging die hij zeer op prijs stelde. Op deze manier kon hij kennis maken met de E.H.B.O.-vereniging en wat de leden als vrijwilligers doen voor de ge meenschap. Hij haalde daarbij nog eens aan wat op Koninginnedag gebeurde bij de Oran- jeloop bij de kinderen en bijna bij het opstij gen van die heteluchtballon. Na nog enkele lovende woorden wenste de burgemeester ons veel succes toe en na het laatste dankwoord van voorzitter Jan Zoontjens is de avond door ie dereen nog gezellig voortgezet. Met een besloten karakter hielden Jaap en Mieke de Groot afgelopen vrijdag 2 mei een heropening van hun sport- en gezondheidscentrum aan de Postelstraat. Sa men met zijn echtgenote verrichtte burgemeester Y. Kortmann de heropening door een lichamelijke inspanning te doen. Hij ging lopen op de computergestuurde loop band, een van de nieuwe aanwinsten. Cardio-training heet dat. Het is onder ande re met dit onderdeel waarmee het centrum is uitgebreid. i opvoeding een dip. Het aanbod was veel groter dan de vraag in het onderwijs, waarop deze mensen in hoofdzaak waren aangewezen. Ook Jaap en Mieke hadden hiermee te maken. Zij gingen echter niet bij de pakken neerzitten. Zij gingen trainingen verzorgen, die eerst alleen in de buitenlucht plaatsvonden. Daarna werd een ruimte betrokken in de Beatrixstraat en op een goed moment kwam warempel de “Oude Verening” te koop. Voor vele doeleinden had dit gebouw al als noodvoorziening gediend en was daardoor voor de sloop behoed.. Jaap en Mieke durfden het aan en het bleek al gauw een schot in de roos te zijn. Wie het gebouw nog kent in haar krakkemik kige toestand en ziet wat er nu staat valt de mond open van verbazing. Dat is niet alleen goed geweest voor Jaap en Mieke, maar ook voor de hele Moergestelse gemeenschap. Voor allen dus een felicitatie waard. Afgelopen donderdagavond 1 mei was het voor E.H.B.O.-vereniging St. Chris- toffel een bijzondere avond in de kanti ne van camping de Bosfazant. De ge slaagde cursisten konden hun diploma in ontvangst nemen en wij hadden 9 ju bilarissen. De aanwezige uitgenodigde gasten waren do- cent-arts dr. Terwindt en echtgenote, kaderin- strukteur Will van Rooij en in bijzondere mate burgemeester Kortmann en echtgenote. Na het welkomswoord van voorzitter Jan Zoontjens kon de uitreiking van de diploma’s en de huldiging van de jubilarissen plaatsvin den. Burgemeester Kortmann reikte de diploma’s uit en dr. Terwindt de E.H.B.O.-speldjes. De geslaagden waren: Judith van de Camp; Nicole Dekkers; Tón van Doormaal; Marco van Elderen; Marc van Engelen; Frans van Gestel; Ingrid Hooyen; Jan van den Hout; Mare Janssen, Mary Kastelijn; Monique van Korven; Kees Lemmens; Hans van Lith; Frans Oerlemans; Judith van Poppel; Ma- riëlle Smits; Gertruud Terwindt; Sandra van de Wiel en Hans Willems. Daarna kon de huldiging van de jubilarissen ’n aanvang nemen. De volgende leden hadden ieder voor zich zelf een bijzondere staat van dienst. 10 jaar lid: Marjan van den Boogaart, Riet Janssen, Leny van de Loo, Jacqueline Vis, Helma Witlox; 15 jaar: Rini van Elderen; 20 jaar: Jan Rijnen; 25 jaar: Jo Ketelaars; 30 jaar: Bets van Kerkoerle. Bets van Kerkoerle ligt in het ziekenhuis en kon dus niet aanwezig zijn. Wij wensen haar vanaf deze plek van harte beterschap. (WOENSDAG 7 ME11997 -22e Jaargang -Nr. 954 - v’ ^SlEVE De Llnd 35a Oisterwijk 013-5284899 Vrijdag koopavond 3 TB Schoolstraat 5 jf MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Afgelopen zaterdag 3 mei werd de eerste jaar lijkse verbroedering van de drie Moerge stelse Gilden gehouden met als inzet de ’Ge meente Moergestel Wisseltrofee’. Vanaf he den zal door de 3 Moergestelse gilden, St. Catharina, St. Joris en Sint Sebastiaan en Barbara jaarlijks ’n ’Verbroedering’ plaats vinden waarin zal worden gestreden om de zilveren wisseltrofee welke is geschonken door het voormalige gemeentebestuur van Moergestel. De Gildebroeders van St. Catharina mochten als eerste alle Moergestelse gilden ontvangen om deze verbroedering, ofwel bijeenkomst, te organiseren. Er werd door de schutters van elke gilde geschoten, ieder met hun eigen wa- pensoort, om deze wisseltrofee in de wacht te Ispen. Onder prachtige weersomstandigheden en een gezellige onderlinge broederlijke sfeer onder de wapperende officiële vlag van de Gemeente Moergestel, werd het al heel snel duidelijk, dat deze ontmoeting voor alle aanwezigen een ’schot in de roos’ was. Voortaan zal elke le za terdag van mei deze ’Verbroedering’ gaan plaatsvinden en zuellen de gilden de goede naam van ’Moergestel’ hoog houden. Na afloop van de schietwedstrijd was de span ning te snijden: wie had er uiteindelijk de zil veren ’Gemeente Moergestel Wisseltrofee’ 1997 gewonnen? Commissie-leider Guus Creusen wist er de spanning nog even in te houden door de uitslag bekend te maken van achter naar voren. Uiteindelijk werd hoofdman Geert Hoffmans van Gilde Sint Sebastiaan en Barbara naar vo ren georpen om de wisseltrofee van 1997 in ontvangst te nemen. De complete uitslag was als volgt: 1. Gilde St. Sebastiaan en Barbara 137 punten 2. Gilde St. Catharina132 punten 3. Gilde St. Joris130 punten Woensdag 14 mei gaan we (bij droog weer) met plm. 35 personen naar de H. Eik te Oirschot. We vertrekken om 19.00 uur vanaf het St. Jansplein. Wilt u meer informatie over onze vereniging, neem dan contact op met onze secretaresse D. de Brouwer, tel. 513 1873. b 1 «s i 3 Laat op tijd uw medicijnen vullen! |52EZ5R! Mtouwe/j Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Waarneming: I i iuiu vui lui yii igoïi loim Moergestel Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties toten met zondagavond. Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1