CCTBOVAG J. PERSOONS KORFBAL^ John de Bever bij sv Audacia /KTk STKEIND ’n Knakenkraam Moederdag-kadootjes in voorraad! Thuiszorg Midden-Brabant afd. Moergestel- Oisterwijk Algemeen Belang ook op Internet H.S.V. ’De Rietvoorn’ Voetbal: Zomeravond-competitie Laat je stem horen in de Nederlandse Kinderjury Audacia-nieuws J geopend! 2-3 5-1 13.00 8.15 17.00 19-30 PEUGEOT Gespecialiseerd in Peugeot en Ford 4-3 1- 2 2- 3 2-2 4-1 1-3 0-5 6-1 a.s. Zondag tijdens de Jaarmarkt is Tevens vakkundig schade-reparatiebedrijf Programma 3 mei: Peanuts II: Starlights - Roef! Pup. C: Roefl - Ducks Pup. B: Roef. - Uden Red Sox Asp.: Roef. - DVS Jun.: Roef! - Twins Softbal II: Starlights - Roef! Honkbal II: Roef! - Samaculs Programma 4 mei: Honkbal I: DVS - Roef! Softbal I: The Braves - Roef. Programma 8 mei: Softbal II: RoeP. - Nuenen Uitslagen: Recr.: Roef! - DSV Pup. F: Roef! - Euro Girls Pup. D: Roef! - DDW Asp. C: RoeP. - EDN Asp. B: Roefl - Rietvogels Programma 1 mei: Recr.: RoeP - Bladella Ja, u leest het goed, John de Bever komt naar sv Audacia en wel op zaterdagavond 3 mei a.s. tijdens het afscheid van 3 spelers van Audacia 9. Voor alle duidelijkheid. John de Bever is de zaalvoetballer die speelt voor Bunga Melati, uitkomend in de hoogste divisie van de Ne derlandse zaalvoetbalcompetitie. daarnaast heeft hij onlangs ook met het Nederlands Zaal voetbalteam deelgenomen aan het wereldkam pioenschap in Brazilië en is daar zelfs uitge roepen tot de beste speler van het toernooi. Dat hij goed kan voetballen is dus overduidelijk echter ook het zangtalent is hem niet vreemd en zal dat dan ook op deze avond speciaal voor de Audacia familie laten horen. Dus wederom een goede gelegenheid om aanwezig te zijn bij de afscheidswedstrijd, aanvang 19.00 uur op het sportpark aan de Molenstraat en uiteraard daarna in de kantine tijdens het officiële af scheid van Sietse Derks, Jan van Dijk en Piet van de Wouw als spelers van Audacia 9. Dus welkom aan alle leden, sponsors, supporters en overige belangstellenden, uiteraard met part ner, om weer aanwezig te zijn bij deze voor Moergestel unieke gebeurtenis. 3- 9 (16-4) 3-9 (8-1) 4- 9 (14-4) 3-3 (2-5) 3- 3 (6-10) 4- 3 (3-12) 4-0 (2-15) 11.00 11.00 11.00 11.00 13.00 18.00 17.00 14.00 11.00 Erkend APK II en WN-bedri jf 2- 3 3- 2 2-3 4-2 3-3 1-5 Let op: speciaal op de markt en natuurlijk vele .8.15 12.45 8.45 9.00 8.15 8.15 2-8 .4-1 .0-3 1-15 13-5 De geplande aktiviteit in april met als thema: Hart- en vaatziekte, is verzet naar het najaar. Dr. Melman, als cardioloog verbonden aan het St. Elisabeth ziekenhuis te Tilburg, is bereid gevonden om aan die avond zijn medewerking te verlenen. Wij houden u op de hoogte. 1- 3 4-0 2- 2 1-0 1-2 Sportvereniging ROEF’ Opgericht 21 mei 1956 Diverse maten Michelin-banden: gratis montage en balanceren. Scherpe prijzen! AUTOMOBIELBEDRIJF Uitslagen week 17: Dinsdag dames: Stokeind 1 - Boemerang 1 Bas Dongen 2 - Stokeind 2 Damesdubbel donderdag: Stokeind 1 - Rauwbraken 1 Breakpoint 2 - Stokeind 2 TC De Blaak - Stokeind 3 Zaterdag gemengd jun. t/m 17 jaar: Stokeind 1 - LTC Aalburg 1 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: Stokeind 1 - Stokeind 2 Zaterdag gemengd senioren: Mattenkloppers 2 - Stokeind 1 Stokeind 2 - TC Baarle 7 Stokeind 3 - TV Biezenmortel 2 Zaterdag heren: Groot Zuideveld 2 - Stokeindl Zondag heren: Geldermalsen 4 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Ruitersvazart 3 Zondag gemengd senioren 35 TV Bavel 2 - Stokeind 1 Sinds twee maanden kun je Algemeen Belang ook vinden op Internet. Waarom? Internet is een groeiend medium. De verwach ting is dat binnen 10 jaar 50% van de mensen werkt of heeft gewerkt. Het is een mogelijk heid voor mensen om snel, milieuvriendelijk, ons op de hoogte te brengen van informatie die wij als politieke partij kunnen gebruiken om uw belangen zo goed mogelijk te behartigen. U hoeft er niet voor te reizen, U kunt ons zo e- mailen. Op onze home-page hebben we zoveel moge lijk informatie gezet over wat er in de gemeen teraad en in de diverse commissies wordt be sloten of voorgesteld. Natuurlijk kunt u dat ook in de plaatselijke kranten lezen, maar dat is meestal weer een aantal dagen later. Algemeen Belang wil Internet ook gebruiken om de politieke discussie te verlevendigen met uw inbreng. Heeft u op- of aanmerkingen op de politiek? Wilt u iets aan ons kwijt? Stuur ons die e-mail. Wij beloven u zeer snel antwoord te geven. Beloofd is beloofd. Ons Intemet-adres: leden.tref.nl/denissen. Ons email adres: algemeen@fteemail.nl Beste sportvrienden, Op Koninginnedag woensdag 30 april zal op de Zandput het jaarlijkse Oranjeconcours ver vis! worden, aanvang wedstrijd is 08.30 einde 11.30. Alle leden van de vereniging nodigen wij dan ook weer van harte uit om deel te ne men aan deze wedstrijd. Deze wedstrijd telt niet mee voor het algemeen klassement. kunt zich opgeven bij Hans van Esch, tel. 0499- 571189 of bij Jan Roken, tel. 013-5133122. De eerstvolgende wedstrijden zijn op 7 juni en 14 juni, het betreft hier wedstrijden voor het korps. Óp 7 juni wordt er in Netersel gevist en 14 juni op de Zandput, noteert u dit vast in uw agenda. De aanvangstijden voor het korps in in beide gevallen 09.00 uur, einde om 12.00 uur. De eerstvolgende wedstrijd meetellend voor het algemeen klassement is op zondag 22 juni het betreft het Koningsvissen, deze wedstrijd staat vooralsnog gepland op het Blekven. Wij verwachten dat iedereen weer mee zal doen aangezien er na de eerste wedstrijd nogal wat mensen zullen zijn die iets recht te zetten heb ben. Graag zien wij u op een van de bovenstaande data aan het water. Uitslagen 23 april: ’t Kroegske - De Veerkes Terrasvogels - De Klaore D’n Draai - V.H ’t Draaiboompje vrij. Stand: 1De Klaore 2. VC.H 3. D’n Draai 4. ’t Kroegske 5. ’t Draaiboompje 6. Terrasvogels 7. De Veerkes Programma donderdag 1 mei: D’n Draai - De Klaore ’t Draaiboompje - De Veerkes ’t Kroegske - VC.H. Terrasvogels vrij. was toch ook niet de bedoeling van Audacia, een blamerende afgang zou niet goed zijn voor het zelfvertrouwen in die na-competitie voor een promotieplaats. Na rust werden J an Habraken en Frans Tekath alsnog ingezet. Nooit zal het bewijs geleverd kunnen worden dat juist door hun inzet de wedstrijd een kentering kende. Een supporter verzuchtte langs de lijn, dat bij DVG in de tweede helft er altijd problemen zijn. Hoe het ook zij Audacia kwam terug. In de tweeëntwin tigste minuut was het Jan Habraken die rake lings langs de paal 3 - 1 liet aantekenen en in de vierendertigste minuut kon Oscar van Al- phen een aanval binnenlopen: 3 - 2. Vijf minu ten later kwam het mooiste doelpunt tot stand. Met een zeer subtiel kopballetje van Frans Te kath verdween de bal in het dak van het doel: 3 - 3. Drie minuten voor tijd kreeg DVG nog een penalty. Terecht of niet terecht, daar heb ik geen oordeel over. Wel werd het daardoor 4-3. Meteen na afloop van de wedstrijd werd be kend dat SCI kampioen was geworden en daar mee werd ook aangekondigd dat op dezelfde plaats in Liempde a.s. zondag 4 mei er weer een wedstrijd DVG - Audacia zal zijn. Normaal gesproken zal dat voor de thuisclub geen mak kie zijn. AUDACIA-JEUGD Uitslagen pupillen en meisjes Taxandria 1 - Audacia dl2-2 Audacia d2 - RKDC 21-1 Noad 3 - Audacia d311-1 Audacia el - GSBW 74-2 Sarto 6 - Audacia e22-2 Audacia e3 - Sarto 72-3 Audacia e4 - Sarto 101-3 Audacia fl - Audacia 212-1 Audacia f3 - Audacia f44-0 Broekhoven-meisjes - Audacia-meisjes0-0 Programma jeugd zaterdag 3 mei: aanwezig: Audacia al - toumooi bij Hieronymus.. 10.00 Audacia bl - tournooi bij Nevelo10.15 Audacia b/c is vrij Audcia cl is vrij Audacia 1 - toumooi bij GSBW Audacia d2 is vrij Audacia el - tournooi bij Haarsteeg Audacia d3 - toumooi bij Haarsteeg Audacia e2 is vrij Audacia e3 - tournooi bij Haarsteeg Audacia e4 is vrij Audacia 1 - toumooi bij Hilvaria Audacia f2 - toumooi bijHilvaria Audacia f3 - toumooi bij Haarsteeg Audacia f4 - tournooi bij Haarsteeg Audacia-meisjes zijn vrij Audacia d2 pupillen let op! Zondag 4 mei: Audacia d2 - toumooi bij Hil varia, aanwezig 10.15 uur. Opgeven nieuwe jeugdleden Het voetbalseizoen is bijna ten einde. De trai ningen worden stilaan stopgezet tot na de gro te vakantie. Maar in augustus beginnen wij weer met nieuwe moed en hopelijk ook vele nieuwe jeugdleden. Als je zin hebt om na de vakantie te gaan voetballen dan kun je je nu alvast opgeven zowel jongens vanaf de zes jaar maar ook meisjes zijn van harte welkom. Op geven kan bij onze jeugdsecretaris Nico Oerle- mans, Pater Helmerplein 22, tel. 5131283. Voetje thuis in je sport Van welke boeken heb jij het meest gesmuld? Elk jaar verschijnen er honderden nieuwe kin derboeken. Sommige zijn saai, andere wel aar dig, en gelukkig zijn er ook altijd een stuk of vijf, zes die met kop en schouders boven de rest uitsteken. Bij deze ben je uitgenodigd die boe ken op te sporen en in het zonnetje te zetten. Je moet daarvoor twee plezierige dingen doen: deelnemen aan de Nederlandse Kinderjury enkinderboeken lezen! Bij de bibliotheek kun je een deelnameformu- lier halen. Hierop kun je aangeven over welke kinderboeken uit 1996 jij het meest enthou siast bent. Er zijn drie leeftijdsgroepen: 6 tot en met 9,10 tot en met 12 en 13 tot en met 16 jaar. Het boek dat per groep de meeste stemmen krijgt, wint. Er zijn dus drie winnaars. Maar ook jij kan in de prijzen vallen. Er wor den twaalf koffers verloot. In elk daarvan zit ten tien boeken die in eerdere jaren door de Nederlandse Kinderjury zijn bekroond. En verder zijn er honderd Boekenbonnen van 25 gulden te winnen. Als je een deelnameformulier haalt bij de bi bliotheek krijg je bovendien: een jurylidpasje. Leuk om aan iedereen te laten zien dat je lid bent van de Nederlandse Kinderjury. Maar dat niet alleen: via het unieke nummer op het pasje nemen alle Kinderjuryleden deel aan een verloting. In mei worden de winnende nummers bekend gemaakt. Het is dus belang rijk dat je dit jurylidpasje goed bewaart! Je kunt je deelnameformulier nog tot 1 juni opsturen naar de Nederlandse Kinderjury. Het adres staat op het formulier. Tweede ronde Oisterwijkse Kinderjury Op 1 februari startte de Oisterwijkse Kinder jury. Meer dan 100 kinderen hebben de afgelo pen 2 maanden met veel enthousiasme boeken uit 1996 gelezen en beoordeeld. In de eerste ronde scoorden de volgende boe ken het hoogst: ’oma piraat’ door Karei Verleyen, ’Skeelers’ door Robert Jan Swiers, ’Sigmund de bloed hond’ door Peter Jan Rens en ’Het konijnen plan’ door Rindert Kromhout. De Oisterwijkse kinderen konden zich ook opgeven voor de Eindjury. Deze jury bestaat uit 10 kinderen. Van elke school zit 1 kind in de eindjury. Dit jaar bestaat deze jury uit: Rene Bruurmijn (Basisschool de Coppele), Miel van Dongen (Basisschool De Kikken- duut), Jeannet van de Hooven (Maria Vreug derijke School), Cecile Witlox (Basisschool de Zwaluw), Wadim Tsyernetson (Basisschool O.L.V Ter Linde), Kelly van de Weijdeven (Ba sisschool de Bunders), Niko Vermeer (Basis school de Kajuit), Siem van Woerkom (Basis school de Molenhoek) en Denis Vervaart (ba sisschool de Wingerd). Op donderdag 1 mei gaat de eindjury aan het werk om uit de 5 hoogst scorende boeken hun meest favoriete boek te kiezen. Ze doen dit door de boeken te lezen en aan elkaar te vertel len waar de boeken over gaan en wat zij vinden van de inhoud, de hoofdpersonen, de tekenin gen en het onderwerp. Een zware opgave! In mei komt de jury 4 maal bij elkaar en op donderdag 5 juni wordt het winnende boek bekend gemaakt. Bibliotheken gesloten In verband met Koninginnedag, Bevrijdings dag en Hemelvaart zijn de beide bibliotheken gesloten op 30 april, maandag 5 mei en don derdag 8 mei aanstaande. Uitslagen 27 april 1997 DVG 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Terheijden 2 Hilvaria 2 - Audacia 3v. Audacia 4 - WSC 6 Audacia 5 vrij Zouavia 5 - Audacia 6 Audacia 7 - Tac/BWB 4 Audacia 8 - EDN’56 2 EFC 9 - Audacia 9 Programma zaterdag 3 mei 1997 Audacia 2 - Audacia 419.00 uur Audacia 3 - Audacia 819.00 Audacia 9 - Spoordonkse B.619.00 Programma zondag 4 mei (na-competitie) DVG 1 - Audacia 1 14.30 uur. Winst DVG was toch ijdele hoop DVG - Audacia4 - 3 Wat was nou verstandig?? Audacia kon in welk scenario dan ook geen kampioen meer worden. DVG kon dat wel: bij een overwinning tegen Audacia en verlies of gelijkspel van SCI tegen TGG zouden zij de kampioen zijn. Natuurlijk ging DVG voor de overwinning. Op dezelfde dag was het vrouwenteam en het derde van DVG al kampioen geworden, dus de stem ming zat er al volop in. Wat stelde Audacia daar tegenover? Verliezen stond niet in het scena rio, maar wel krachten sparen voor de volgen de te verwachten ontmoeting tegen dezelfde te genstander. Door blessure- of schorsingsgevoe- ligheid bleven bij Audacia gerenommeerde krachten als Jan Habraken en Frans Tekath in de eerste helft langs de kant. Het bleek dat dat ten koste ging van de verdediging. De eerste tien minuten zag het er veelbelovend uit, doch door een dekkingsfout werd DVG in de elfde minuut een vrije ruimte geboden en in de verste hoek werd gescoord: 1 - 0. Twee minuten later werd keeper Joep Vissers bij het uitlopen gepasseerd en een pass terug vanaf de achterlijn werd vanaf de zestienmeter in de kruising geplaatst: 2 - 0. Tot overmaat van ramp wist gelegenheids-back Arjan van Kempem de bal niet goed te raken en een opkomende te genstander kon zo maar: 3 - 0 aantekenen. Dit PAGINA 9 0-6 5-0 BOVAG BOVAG BOVAG 6-0 01- REPARATIES VAN ALLE AUTOMERKEN INDUSTRIEWEG 24 TELEFOON 013-513 1404 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 APRIL 1997

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 9