moorman 2198.- OPEN DAG 1498 WJ RADIO Drentse kast eiken zetter lady j*8 4 mei tijdens de Jaarmarkt GGD' S maan** Bankstel Carmen Leder En de koffie staat bij ons altijd klaar...! Het Maatschappelijk Werk Moergestel krijgt weer een vaste aanspreekpersoon Goed zitcomfort Voor U gezien in Margriet Zondag Kombinatie met mooie uitstraling en een goed zitcomfort leer hoeft helemaal niet duur te zijn! Zitmeubelen van leer voor betaalbare prijzen en goed zitcomfort. 3 2-zits combinatie leder AUTOMOBIELBEDRIJF I JAN MICHIELS V» COMPLETE WONINGINRICHTER Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's. In diverse kleuren leverbaar Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en ’t MTV-kanaal met: de muzikale keuze van..., interviews, korte berichten, nieuwtjes, sport en vooral veel gezellige muziek. Zondag 4 mei rechtstreeks vanaf de Jaarmarkt (Café ’t Centrum). Presentatie: Corné Schoenmaker en Martien Oerlemans. Van 1898,- voor uderen -Stichting TÖelzijn ^^ïoergestel 3 2-zits combinatie leder 3798.- P.S.: Onze voorjaars- sweathers en -truien zijn afgeprijsd! 4 MODEHUIS Poirters 3 2-zits combinatie leder PAGINA 3 kleine modelwijzigingen voorbehouden m Blouse Prisca Broekrok Priscilla Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 Blouse Fabiana Rok Fabricia n (in samenwerking met K.B.O.) Groen programmaboekje 40 jaar K.B.O. Moergestel Deze week ontvangen alle leden van de K.B.O. afdeling Moergestel, via hun brievenbus, het groene programmaboekje van het 40 jarig be staan, dat op donderdag 22 mei gevierd wordt. In dit boekje zit een aanmeldingsformulier voor deelname aan het gehele programma of aan een gedeelte daarvan. U wordt dringend verzocht dit formulier in te vullen en vóór 12 mei in te leveren, zodat de organisatie met uw deelname rekening kan houden. Bij het lezen van dit boekje zult u constateren dat het een grandioos feest gaat worden. Wij verwachten dan ook een grote opkomst van onze leden. Rik- en jokerconcours Het rik- en jokerconcours van 30 mei, zoals in het blauwe boekje staat vermeld, vervalt in ver band met de ouderenreis. Deze kaartbijeen- komst is daarom verplaatst naar vrijdagavond 9 mei a.s., aan vang 19.00 uur in de Roozen- dries. Inleggeld fl. 2,= plus de behaalde pun ten. Maak deze avond vrij en kom rikken of joke ren. U bent van harte welkom. Bedevaart naar de H. Eik te Oirschot Op donderdag 15 mei a.s. organiseert de K.B.O. in samenwerking met “De Reuselhof een be devaart naar de H. Eik te Oirschot. Vertrek per fiets om 13.30 uur vanaf het St. Jansplein. Ver trek per autobus om 13.45 uur vanaf het St. Jansplein, daarna via Stanislaus en de Reusel hof. Aankomst bij de kapel om 14.30 uur. Om 14.45 uur gebedsdienst door Pastor v. d. Broek. Om 15.30 uur vertrek naar “De Stapperij”, Spoordonkseweg 80. Hier wordt u koffie aan geboden. De deelname per fiets is gratis. Deel name per autobus is fl. 6,= per persoon. Voor deelname per autobus dient u zich uiterlijk tot 10 mei op te geven bij: De Roozendries, tel. 513 2785, of bij mevr. C. v.d. Ven, ’t Vunderke 14, tel. 513 1462 en mevr. C. Spaninks, Hofak- ker 8, tel. 513 1631. Voor de goede gang van zaken zou het prettig zijn, dat de deelnemers per fiets zich verzamelen op het St. Jansplein, of zich van tevoren melden bij het secretariaat; Kloosterlaan 3, tel. 513 1277. Wij verwachten ook dit jaar weer een grote deelname. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 APRIL 1997 De tente h aantecM! Met ingang van 6 mei 1997 ga ik werken als maatschappelijk werkende in Moergestel. Mijn naam is Jeanette Teurlings, ik ben 45 jaar en woon in Tilburg. Voorheen heb ik 16 jaar met veel plezier in Udenhout gewerkt ook bij de Stichting Maas Leye. De reden waarom ik naar Moergestel overstap is om en andere werkplek en een nieuwe omgeving te creëren. U kunt met alle soorten problemen en vragen bij ons terecht. Iedereen van ons krijgt weleens met problemen te maken. Dat hoort gewoon bij het leven. Vaak helpt het als u er met fami lie of vrienden over praat. Maar het kan ook zijn dat u er samen niet uitkomt, dan zijn wij er voor u. lè denken valt aan relatieproblemen, financiële problemen, problemen op het werk, verslaving, opvoedingsproblemen, verwerking bijvoor beeld bij rouw, echtscheiding of mishandeling. Kortom: Iedereen kan een beroep doen op de hulp van het Algemeen Maatschappelijk Werk. U kunt er zonder verwijsbriefje terecht en de hulpver lening is gratis. Met ingang van 6 mei 1997 gaan ook de spreekuren veranderen. Spreekuren zijn dan op: Maandag, woensdag en vrijdag tussen 9.00 - 10.00 uur. Adres: Pr. Margrietstraat 1, Moergestel. Telefoonnummer: 013-5131169. In diverse rundleder, desgewenst in stof leverbaar Leverbaar in diverse kleuren leder als stof P" /A oi

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3