HYPOTHEKEN s m i 5 A.J.M. VAN DER SANDE I I I p o Oud papier Moergestel Moergestelse Jaarmarkt PERKPLANTEN vanaf vrijdag 2 mei Aphrodite Is Boomkwekerij ’De Paardebloem’ 11 Piet en Sjaan de Vries: Eerste gouden paar sinds samenvoeging t s i|< OPMAAT GESNEDEN ADVIES IV is gesloten van maandag 5 t/m zondag 11 mei E.H.B.O. reanimatie De praktijk van E.J. van Delft UW ADVISEUR: Zonnebloem meimaandviering Alert-hondenfestijn voor kinderen Opening dagkapel 3 mei a.s. GERANIUMS LOBELIA KNOLBEGONIA VLIJTIGE LIES enz. enz. POTGROND Laat tijdig uw medicijnen vullen I 1 Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Jubilarissen Gilde St. Joris8 VW Vakantiegidsen8 Gemeentelijke informatie 10 22 mei: Extra oefenavond vanaf 20.00 uur. Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 HUISARTS ROOTVEN 82,5066 AX MOERGESTEL TEL. 013-513.1795 De Zonnebloem regio Den Bosch organiseert een meimaandviering in de Kathedrale Base- liek van de Sint Jan te ’s-Hertogenbosch. Af deling Moergestel is voor deze viering uitge nodigd op maandag 12 mei aanstaande. Aanvang viering 10.00 uur. Voorgangers zijn Plebaan Verhoeven, Pastoor Kuijpers en Pas tor van de Ven. Het senioren-koor ’De Herfst zon’ verzorgt de gezangen. Onkosten vervoer: 5,-. Opgave voor 4 mei bij de volgende personen: A. van de Hout, tel. 5133144, A. Hoppenbrouwers, tel.-5132248, L. de Laat, tel. 5133251 en J. van Beers, tel. 5132368. Donderdag 1 mei 20.30 uur: In Memoriam: Ad de Beer; Oranjecomité en Zwijssenstichting; Sint Sebastiaan-bier; Musica Futur; ’Wè zut zèn?’; Ruilverkaveling De Hilver; Bezoek burg. Kortmann aan de Reuselhof; ont hulling plaquette kerk/openluchttheater; Fiets- 3-daagse S.V. Roef!; ’Straotpraot’; Op de kof fie bijWim Helmer Binnen enkele dagen na uitzending is de videoband te leen in de Bibliotheek. Op Koninginnedag organiseert Hondenschool Alert om half 2 een leuke behendigheidswed- strijd voor kinderen met hun eigen hond. De wedstrijd vereist geen ervaring, wij helpen jullie wel. Jij en je hond moeten er wel plezier in hebben! Via briefjes is dit kenbaar gemaakt op de drie basisscholen in Moergestel, maar wellicht zijn er nog andere kinderen die er graag aan mee willen doen. Inschrijven is ver plicht en dit kan bij Annie de Pina, tel. 5132479, of nog in de tent op Koninginnedag. Er is plaats voor een beperkt aantal deelnemer- tjes, dus wie ’t eerst belt Het is een algemeen bekend verschijnsel dat al vele jaren de vieringen in de kerk tijdens de weekenden steeds minder druk bezocht wor den. Ook voor Moergestel geldt wat dat betreft dat het kerkbezoek nog steeds terugloopt. Wat wel opvallend is, is dat de kleine Mariaka- pelletjes en/of ’stilteruimtes’ juist weer wel goed bezocht worden. Kennelijk is er bij veel mensen toch een behoeft om op een eigen ma nier, zo maar op een willekeurig moment van de dag, even de stilte op te zoeken en/of een kaarsje op te steken. Om op die behoefte in te spelen heeft het paro chiebestuur daarom enige tijd geleden aan de parochievergadering het voorstel gedaan om ook in onze kerk zo’n dagkapel in te richten. Welnu, velen van u hebben ondertussen het resultaat gezien en het is de bedoeling om op zaterdag 3 mei onze nieuwe kapel plechtig in gebruik te nemen. Meimaand is Mariamaand en het leek ons een goede gedachte om juist deze eerste zaterdag van mei uit te kiezen voor deze speciale plechtigheid. Tijdens de dienst van 19.00 uur zal het gemengd koor de dienst opluisteren en het thema zal zijn: ’Ziedaar uw moeder’. Omdat er in de kapel een intentie- boek komt te liggen dat door de bezoekers ge bruikt kan worden, zal onze pastor bij wijze van openingshandeling de eerste intentie in dat boek inschrijven. Daarna zal dat boek op een plechtige wijze naar de kapel gebracht wor den. Kinderen met bloemen en lichtjes zullen de pastor daarbij vergezellen. De openingstijden van de kapel zullen zijn vanaf 5 mei dagelijks van 10.00 uur tot 18.00 uur. We hopen uiteraard dat we ook hiermee de parochianen in Moergestel van dienst zullen zijn. WOENSDAG 30 APRIL 1997 - 22e Jaargang - Nr. 953 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Tot op heden werd het oud papier in Moerge stel opgehaald door de plaatselijke harmonie. De harmonie heeft echter te kennen gegeven daarmee met ingang van 1 mei 1997 te willen stoppen. Wij vinden het van groot belang dat ook in de toekomst in Moergestel het oud papier (ge scheiden) wordt opgehaald. Daarom verzoeken wij op dit moment op welke wijze de inzame ling kan worden gecontinueerd. Wij willen u voorlopig verzoeken na 1 mei 1997 het oud papier niet meer op de gebrui kelijke woensdag aan straat te zetten. Op zeer korte termijn zullen wij bekendmaken door wie en op welke dag(en) het papier weer zal worden ingezameld. Tot die tijd verzoe ken wij u het oud papier ’op te sparen’ en het niet bij het restafval te gooien. U kunt uw oud papier overigens ook gratis af geven bij de milieustraat aan de Veldweg 8 te Oisterwijk. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer M. Hordijk (tel. 5291347). Zondag 4 mei a.s. is het weer zover, voor de 20e keer organiseert CV ’De Dorstvlegels’ een grootse jaarmarkt. Ruim 200 kramen zullen er staan met een gro te keuze aan verkoopwaar. Traditiegetrouw zijn er ook weer de standwerkers die al hun talen ten op de markt brengen om hun verkoopwaar aan u kwijt te raken. Natuurlijk is er ook weer aan de jongeren ge dacht. Vele kinderattraties zullen zijn opge steld en de prijzen zijn uiteraard vriendelijk gehouden. De markt vangt aan om 11.00 uur en eindigt om 17.00 uur. De toegang is geheel gratis. Al met al reden genoeg om op deze dag een bezoek te brengen aan de 20e Moergestelse Jaarmarkt. Tot ziens op zondag 4 mei. GEOPEND; ma. t/m vrij. 9.00-18.00 uur; zat. 9.00-17.00 uur Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 M j MOERGESTEL >£2^1 TeL 013'5131474 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.GZ)J; Oirschotseweg 26, MOERGESTEL, Telefoon 013-513 1497 Aan Piet en Sjaan de Vries, ’t Vunderke 20, viel afgelopen donderdag de eer te beurt het eerste gouden paar te mogen zijn in de nieuwe gemeente Oisterwijk. Tot verrassing van het gouden paar kwam burgemeester Kortmann samen met zijn echtgenote de gouden bruid en bruidegom feliciteren tijdens de receptie. Het eerstvolgende gouden paar woont in Oisterwijk. a.s. Donderdag 1 mei vieren Harrie en Tina van Pelt-de Cort er hun gouden huwelijksfeest. Harrie is Moergestelnaar van geboorte (zoon van Jan van Pelt, Kerkstraat). Oud papier 20e Jaarmarkt Gemeenteraads- nieuws

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1