l/oor AUTOMOBIELBEDRIJF Moederdagkado Nu f25,- FOTOGRAFIE w Je bromfietsverzekering: zó geregeld bij de Rabobank \0X.erpolis DONKERS Veteranen Club viert tweede lustrum Nostalgische Zündapp-expositie in Autotron Sebastiaan Bier ten doop gehouden Spelletjes op Koninginnedag bij Audacia hr*; en Informeer bij de Rabobank Het etiket dat de fles siert I H Volkswagen Groep Te koop op de Jaarmarkt 4 mei Op je toekomstige autoverzekering tot 15% korting Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres Snelle schadeafhandeling: 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar Eén jaar schadevrij rijden: 10% korting Een foto 13x18 cm verpakt in een luxe passe-partout map. In samenwerking met het Oranjecomité heb ben we het programma voor Koninginnedag samengesteld. Woensdag 30 april hebben we allemaal leuke spellen tussen 10.00 uur en 12.00 uur op het voetbalveld naast de kantine. We werken in 2 groepen: Kinderen tot en met 8 jaar en kinderen van 9 tot en met 12 jaar. We verwachten jullie allemaal met jullie broer tjes, zusjes, ouders, vriendjes en vriendinnetjes met een (oranje) goede zin! Tot dan! H Aktie is alleen geldig op za. 26 april én op za. 3 mei. Aanbieding geldt voor max. 3 kinderen per foto. Rootven 26 Moergestel tel: 013 - 5131421 In het brouwhuis zelf werd door Judith van de Wouw en Gerrit van de Aa van de Trap pisten bierbrouwerij De Schaapskooi’, het eerste kruikje St. Sebastiaan bier aangebo den aan gildehoofdmand Gerrit Hoffmans. Het St. Sebastiaan bier dat door de trappisten voor ons is gebrouwen en waarvan de op brengst uit de verkoop ten goede komt voor de nieuwe kostuums van onze tamboers en ven- deliers is een dubbele La Trappe en dus een echt trappisten bier. Deze kruiken St. Sebastiaan bier met een in houd van een 1/2 liter zullen op de jaarmarkt in Moergestel te koop zijn. Op de Jaarmarkt zal het gilde bij de Boeren bond winkel een gezellig terrasje plaatsen waar men even kan uitrusten, en kan genieten van een consumptie en een sfeervol muziekje van onder andere accordeonist Gradje Wijdeven. Maar natuurlijk staan wij er ook weer met het handboog schieten zodat u daar deze tak van sport eens kan beoefenen. Tot ziens op de Jaarmarkt 4 mei. Op zaterdag 12 april zijn de gildebroeders en zusters van ons gilde naar de Trappisten brou werij van O.L.V Koningshoeve getogen. Waar wij door broeder Samuel werden ontvangen en door hem naar het brouwhuis werden geleid, waar eerst op het bordes een statiefoto werd gemaakt van ons gilde en onze gilde-koning Frans van de Sande. Falconetta, Combinette, CS 50 (met hoge en lage tank), GTS 50 goudhaan en Roller 50 zul len bij velen nostalgische herinneringen oproe pen. Ook de motoren die tussen 1963 en 1984 uit de Zundapp-fabrieken reden, ontbreken niet op het appel. Blok 5 toont prototypes als de MC 250 en de KS 350 uit de jaren zeventig. In blok 8 (diversen) wordt het Zundapp-over- zicht gecompleteerd met buitenboordmotoren, naaimachines, grasmaaiers, aggregaten, pos ters, bekers en nog veel meer. De Zundapp-tentoonstelling is in de gehele maand mei dagelijks van 10.00 uur tot 17.00 uur te bezichtigen. Een rondgang over de ex positie kan perfect worden gecombineerd met een bezoek aan het gezellige familie-at- tractiepark. Toegangsprijzen 19,50 voor volwassenen 17,50 voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Rosmalen - Autotron biedt in de maand mei onderdak aan een hele bijzondere expositie. In het kader van het tienjarig bestaan van de Nederlandse Zundapp Veteranen Club is in de museumhal een compleet overzicht van alle in hoofdzaak motoren en bromfietsen die door dit bekende Duitse merk in ruim zeventig jaar op de markt zijn gebracht. De overzichtstentoonstelling is opgedeeld in diverse blokken. De oudste motorfietsen zijn samengebracht in blok 1 dat een overzicht geeft van motoren uit de periode 19922 tot en met 1947. Een in het oog springende motor uit deze periode is de KS 500 uit 1938 die een verzekerde waarde heeft van 25.000,-. De motorfiets is in parti culier bezit. In dit blok is overigens ook een Zundapp-vliegtuigmotor te zien. Blok 2 geeft een overzicht van de Zundapp- produkten uit de periode 1947-1964. Tussen 1954 en 1984 geproduceerde bromfiet sen staan gegroepeerd in blok 3. Namen als de S I ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 APRIL 1997 PAGINA 5 I) officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. Wie zijn deze twee broer(tje)s? We kunnen altijd foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en ge frankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mogelijk terug! Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-513 1110 F - I i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5