Öi sterwijk Officiële informatie vanuit de gemeente Oisterwijk 952-6 Bekendmaking J I Wet Milieubeheer Ontwerp beschikking Wet milieubeheer Tijdelijke verkeers maatregel Artikel 50, Iid5 van de Woningwet I.V.M. OPTREDEN PUBLIC PERFORMANCE BAND MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 APRIL 1997 PAGINA 11 952-5 952-7 952-2 952-3 Shell Nederland Verkoopmij. B.V. Postbus 1414 3000 DW ROTTERDAM 3 april 1997 het plaatsen van een grondwaterreinigingsinstallatie Moergestelseweg 5 Oisterwijk nummer(s): 4504 Oisterwijk, 15 april 1997 de burgemeester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th.J. Kortmann rundveebedrijf Heikant 6, Moergestel 13 november 1990 Oisterwijk, 16 april 1997 de burgemeester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th.J. Kortmann In verband met een optreden van de Public Performance Band op woensdag 30 april 1997 (Koninginnedag) wordt De Lind-Noord afgesloten voor alle verkeer (behalve voet gangers) van 17.00 uur tot 22.00 uur. Oisterwijk, 16 april 1997. Burgemeester en wethouders van Oisterwijk. Bekendmaking Burgemeester en wethouders maken bekend dat op de aanvraag om bouwvergunning - de uitbreiding van de woning Prunusstraat 12 niet tijdig is beslist. Er is derhalve een bouwvergunning van rechtswege ontstaan. Dit houdt in dat degene die de bouwvergunning heeft aangevraagd, zonder in het bezit te zijn van de gebruikelijke bouwvergunning, toch mag gaan bouwen. Burgemeester en wethouders maken tevens bekend dat op de meldingen voor het: - bouwen van een serre aan de woning Sprendlingenstraat 56; - plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak van de woning Dieze 9; - plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak van de woning Dieze 21; niet tijdig is gereageerd. Er zijn derhalve fictieve akkoordverklaringen ontstaan. Dit houdt in dat degene die het bouwwerk heeft gemeld, zonder toestemming van burge meester en wethouders kan gaan bouwen. Omdat het kan zijn dat u door het bouwen van genoemd bouwwerk in uw belang wordt getroffen, bestaat de mogelijkheid om tegen deze bouwvergunning van rechtswege/ fictieve akkoordverklaring binnen zes weken een bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 10101,5060 GA Oisterwijk. Deze termijn begint op de dag na de datum van deze bekendmaking. ^Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondisse mentsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, postbus 90110,4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. 9524 sector: Ruimtelijke Zaken afdeling: VREZ agendapuntnr.: 21 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk; overwegende dat de heer M. de Kort, Botermakerstraat 8 een aanvraag heeft inge diend tot de aanleg van een invalidenparkeerplaats in de nabijheid van zijn woning; dat gewenst is dat voor betrokkene een gereserveerde parkeerplaats ter beschikking staat; dat dit voor de woning van betrokkene realiseerbaar is, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening; dat de Politie Team Oisterwijk zich met deze maatregel kan vereningen, maar daarbij heeft aangegeven dat het parkeerverbod aan de westzijde van de Botermakerstraat opgeheven dient te worden; dat wij hiervan afzien aangezien de Botermakerstraat te smal is om parkeren aan twee zijden toe te staan, en parkeren op het trottoir niet toe te staan is omdat onder meer de resterende doorgang op het trottoir ten behoeve van invalidenwagens en wandelwagens te smal wordt; gelet op artikel 8, artikel 12 en artikel 24 van het besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer, alsmede op het besluit van de raad van de gemeente Oisterwijk d.d. 23 februari 1995 en het besluit d.d. 30 januari 1997, waarbij het nemen van verkeersbesluiten aan hun vcollege is opgedragen; besluiten: 1. tot plaatsing van bord E6 van bijlage 1 van het RW 1990 met onderbord waarop is vermeld het kenteken HF-TH-37 aan de oostzijde van de Botermakerstraat ter hoog te van huisnummer 8; 2. dat aan de plaatsing van voormeld verkeersbord verbonden kosten ad. 300,- voor rekening komen van de aanvraagster. Binnen zes weken kunt u tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 101015060 GA Oisterwijk. De termijn van zes weken begint op de dag na de datum waarop dit besluit is verzonden. Verder kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen, indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Oisterwijk, 24 april 1997 burgemeester en wethouders van Oisterwijk, de secretaris, mw. H.F. van Breugel, de burgemeester, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. Bekendmaking Ingevolge artikel 2.1.4.1. van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Oister- wijk 1994 heeft de burgemeester van Oisterwijk besloten, op 30 april 1997 van 18.00 uur tot 21.00 uur aan horecabedrijf Eetcafé De Tijd, De Lind 53 te Oisterwijk, onder voorwaarden toestemming verleend om op enige wijze voor publiek muziek ten gehore te brengen door de Public Performance Band. Proef Om eventueel dergelijke muzikale activiteiten in de toekomst toe te staan heeft de burgemeester bij wijze van proef toestemming verleend voor het optreden van de Pu blic Performance Band (Ronnie Robben Band). Om te controleren of men zich houdt cq. kan houden aan het toegestane maximale geluidsniveau van 80 db(A) zullen er door de gemeente geluidsmetingen worden ver richt en kunnen aanwijzingen gegeven worden om eventuele overlast beperkt te hou den. Mede aan de hand van deze proef zullen zonodig nadere regels gesteld worden ten behoeve van soortgelijke activiteiten in de toekomst. Dit evenement kan dan ook tevens beschouwd worden als een proef voor onder andere het Parelfestival 1997. BOUW- AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-melding Vergunningen/ binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u meldinaen geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het lllClUUlguil college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 16 van 1997 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengekomen: Oisterwijk: - de bouw van een woning, kas en loods aan de Kreitenstraat; - het vergroten van een garage aan de Brede Steeg 35; - het vergroten van een woning aan de Wierdsmalaan 2; - het vergroten van een garage aan de Frans Halsstraat 39; - het plaatsen van een serre aan de woning Kerkstraat 106; - het plaatsen van een overkapping aan de achterzijde van de woning aan de Gagel- straat 3; - het plaatsen van een tuinhuis aan de Gemullehoekenweg 20; - het uitbreiden van de woning aan de Laurier 23. Moergestel: - het plaatsen van een dakkapel aan de van Rijckevorsellaan 22; - het bouwen van een berging en tuinmuur aan De Stappert 47. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en wethouders van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling BMZ, tel. 5291221 Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Vorige week is per abuis gepubliceerd dat bouwvergunning is verleend voor: - het aanleggen van een speelbos inhoudende o.a. het plaatsen van diverse speelwerk- tuigen aan de Hondsberg 5 te Oisterwijk. Dit moet zijn: - het aanleggen van een speelbos inhoudende o.a. het plaatsen van diverse speelwerk- tuigen met uitzondering van de drie torentjes/observatietorentjes, de stookplaats en het natuurlijk speelbos aan de Hondsberg 5 te Oisterwijk. Bouwvergunning is verleend voor: Oisterwijk: - de uitbreiding van een woning met een tuinkamer en overdekt terras en het realiseren van een inpandig zwembad (fase 1) aan de Heisteeg 22a; - de uitbreiding van een woning aan de Dieze 13; - de uitbreiding van de bedrijfsruimte aan de Kerkhovensestraat 11; - het uitbreiden van de woning en het bouwen van een carport aan de Brede Steeg 15; - het uitbreiden van de woning en het vernieuwen/uitbreiden van een berging aan de Van Rijckevorsellaan 50. Moergestel: - het bouwen van een varkensstal met opslagloods aan de Reedijk 6. Met de volgende melding is ingestemd: Oisterwijk: - het plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak van de woning Venkel 1 Bouwvergunning is geweigerd voor: Oisterwijk: - de uitbreiding van een woonhuis met een overdekt terras en het bouwen van een garage/berging (fase 2) aan de Heisteeg 22a. 952-1 Rpkpndmakinff Ingevolge artikel 2.1.4.1. van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Oister- wijk 1994 heeft de burgemeester van Oisterwijk besloten op 30 april 1997 van 18.00 uur tot 21.00 uur aan horecabedrijf Eetcafé De Tijd, De Lind 53 te Oisterwijk, onder voorwaarden toestemming verleend om op enige wijze voor publiek muziek ten gehore te brengen door de Public Performancde Band. (GEDEELTELIJK INTREKKEN VERGUNNING) KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroor zaken beschikken meestal over een vergunning op grond van de Wet milieubeher. Het bevoegd gezag kan op eigen initiatief, op verzoek van derden of op verzoek van de vergunninghouder, een vergunning op grond van de Wet milieubeheer intrekken, mits het belang van het milieu zich daartegen niet verzet. De procedure voor het intrekken van een milieuvergunning bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de intrekking en vervolgens het nemen van het definitieve besluit. Ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan om de volgende vergunning gedeeltelijk in te trekken: A. Ketelaars Aard inrichting Adres inrichting Datum vergunning Inhoud en reden van de ontwerp-beschikking In verband met verplaatsing van de ammoniakrechten kan de vergunning gedeeltelijk ingetrokken worden. De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 28 april 1997 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van twee weken kan iedereen bij het college van burgemees ter en wethouders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen in brengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermeF den (tegelijk met de bedenkingen). 952-9 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk zijn voornemens met toepassing van artikel 50, lid 5 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - Stichting Vrienden van Taxandria voor het uitbreiden van een clubgebouw aan de Kivitslaan 24 te Oisterwijk. Het bouwplan ligt met ingang van maandag 28 april 1997 gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentekantoor, de Lind 44, bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken, balie 3. Gedurende deze termijn kan eenieder bedenkingen naar voren brengen bij burgemees ter en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Oisterwijk, 18 april 1997, de burgemeester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. gemeente OPENBARE KENNISGEVING VAN EEN MELDING VAN EEN VERANDERING VAN DE INRICHTING (art. 8.19 lid 2) Op de afdeling Bouw- en Milieuzaken van het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk ligt vanaf 28 april 1997 gedurende een maand ter inzage de melding van een verandering van de inrichting van naam melder: straat en huisnummer: postcode/gemeente: datum melding: melding inzake: adres van de inrichting: kadastraal gemeente: sectie: E Globale inhoud en bedoeling van de melding: De installatie wordt geplaatste ten behoeve van de sanering van grondwater wat het milieu ten goede komt. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling Bouw- en Milieuzaken. 952-8 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 11