Oi s ter wij k Officiële informatie vanuit de gemeente Oisterwijk Publicatie Ontwerp beschikking Wet milieubeheer Bouw vergunningen/ meldingen Tijdelijke verkeers maatregel Tijdelijke verkeers maatregel Tijdelijke verkeers maatregel Tijdelijke verkeers maatregel Tennisbanen sportpark D’n Donk Artikel 19, lid 1 van de Wef op de Ruimtelijke Ordening AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 16 APRIL 1997 PAGINA 11 951-5 951-6 951-7 951-8 951-3 951-9 951-4 Oisterwijk, 9 april 1997 De burgemeester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. IN VERBAND MET ORANJEMARKT In verband met het organiseren van een Oranjemarkt wordt op woensdag 30 april 1997 een gedeelte van hebSt. Jansplein, gelegen voor het Partycentrum 'Den Boogaard' te Moergestel, afgesloten voor alle verkeer, behalve voetgangers vanaf 08.00 uur tot 18.00 uur. OUDE HONDSBERGSELAAN In verband met het aanbrengen van verharding, wordt de Oude Hondsbergselaan, in de periode van 11 april tot en met 2 mei 1997, op werkdagen vanaf 07.00 uur tot 17.00 uur afgesloten voor alle verkeer. Oisterwijk, 16 april 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk, de secretaris, mw. H.F. van Brugel, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. Oisterwijk, 8 april 1997. Burgemeester en wethouders van Oisterwijk. Oisterwijk, 9 april 1997. Burgemeester en wethouders van Oisterwijk. Oisterwijk, 26 maart 1997. Burgemeester en wethouders van Oisterwijk. Oisterwijk, 2 april 1997. Burgemeester en wethouders van Oisterwijk. ZOMERSEIZOEN Er zijn nog diverse mogelijkheden om deze zomer een uurtje te tennissen in sportpark d’n Donk, op de kunstgrasbanen. Er zijn nog uren vrij op iedere dag van de week overdag tot 19.00 uur en op woensdag en donderdag van 20.00-21.00 uur, op woensdag ook van 21.00-22.00 uur en op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 22.00-23.00 uur. Ook op zaterdag en zondagavond zijn er nog diverse mogelijkheden om te tennissen. U kunt ook nog een verzoek indienen voor een zwerfkaart. Met deze kaart kunt u op alle tennisbanen terecht wanneer deze leegliggen. U ontvangt een overzichtsrooster, zodat u weet wanneer de banen (de kunstgrasbanen) niet gebruikt worden. Uiteraard kunt u ook voor een heel jaar inschrijven. Indien u belangstelling heeft kunt u telefonisch kontakt opnemen met Very van de Snepscheut, afdeling Welzijn, Onderwijs en Sport, telefoonummer: 5291267 tot 12.30 uur. 951-10 IN VERBAND MET ASTERIUSMARKT In verband met het houden van een evenement in de vorm van een Asteriusmarkt op maandag 19 mei 1997 (Tweede Pinksterdag) worden de Lind-Noord en De Lind-Zuid tussen 06.00 uur en 18.00 uur afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers. Voor het doorgaande verkeer is gestremd het gedeelte van de Balbian Versterlaan vanaf de Lindeparklaan. VOOrbereidingS- burgemeester van Oisterwijk maakt bekend dat de raad van de gemeente Oisterwijk bij besluit van 25 maart 1997 heeft verklaard dat een herziening van het bestemmings- bCSlUlt plan wordt voorbereid voor het 'Ontwikkelingsgebied 't Seuverick’. Het besluit heeft betrekking op het gebied langs de Moergestelseweg tussen Action, gymnastiekzaal 't Seuverick en de Voorste Stroom. De exacte begrenzing van het gebied is aangegeven op de bij het besluit behorende tekening. Het voorbereidingsbesluit treedt met ingang van 10 april 1997 in werking en ligt voor een ieder ter inzage op het gemeentekantoor, De Lind 44, afdeling Bouw- en Milieuza ken (kamer 3). 4 Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-melding binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 15 van 1997 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengekomen: Oisterwijk: - het uitbreiden van de woning aan de Dommel 34; - het uitbreiden van de woning aan de Haarenseweg 42; - het uitbreiden van de berging aan de Kerkstraat 18; - het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Oirschotsebaan 13a-23; - het uitbreiden van de woning aan het Olmenpad 19; - het plaatsen van een overkapping aan de Waterhoefweg 1 - het wijzigen van de gevel van het pand Joh. Lenartzstraat 25; - het uitbreiden van de woning aan de Langvennen-Oost 18. Moergestel: - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Burg. Poortstraat 16; het bouwen van een woning aan de Schoolstraat 46a; - het plaatsen van een carport aan de Krijtestraat 5; het bouwen van een tweede bedrijfswoning aan de Reedijk 1 - het uitbreiden van de woning aan d’n Duyp 2. De volgende aanvragen om sloopvergunning zijn ontvangen: Moergestel: - tot het verwijderen van asbesthoudende bouwdelen uit de woningen aan de Kruys- ackerstraat 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8,10,11, Kruysackerplein 13 en 15. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en wethouders van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk, Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling BMZ, tel. 5291221 Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Burgemeester en wethouders hebben positief gereageerd op de melding tot: Oisterwijk: - het bouwen van een tuinshuisje aan de Schout Coomansstraat 9. Bouwvergunning is verleend voor: het aanleggen van een speelbos inhoudende o.a. het plaatsen van diverse speelwerk- tuigen aan de Hondsberg 5 te Oisterwijk. 951-1 JUNCTO ARTIKEL 50 VAN DE WONINGWET Burgemeester en wethouders van Oisterwijk zijn voornemens met toepassing van arti kel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50 van de Woningwet, bouwvergunning te verlenen voor: -de verbouw en uitbreiding van de garage en het kantoor, behorende bij het pand Post- hoornseweg 6 te Oisterwijk. Het bouwplan ligt met ingang van 17 april 1997 ter inzage gedurende veertien dagen in het gemeentehuis, afdeling Bouw- en Milieuzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder bedenkingen naar voren brengen bij Burgemees ter en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Oisterwijk, 10 april 1997 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk, de secretaris, mw. H.F. van Breugel, Drs. Y.C.Th.J. Kortmann. IN VERBAND MET JAARMARKT MOERGBESTEL In verband met het organiseren van een Jaarmarkt in Moergestel hebben wij besloten over te gaan tot het nemen van de volgende verkeersmaatregelen welke gelden op zondag 4 mei 1997 van plm. 04.00 uur tot plm. 21.30 uur. Afsluiting voor al het doorgaande verkeer van: - Rootven; Kerkstraat; - St. Jansplein; - de Tilburgseweg vanaf het Rootven tot de Krijtenbogtstraat; de Oirschotseweg vanaf de Stappert tot de Heiligenboom; - de Oisterwijkseweg vanaf het Rootven tot aan de Industrieweg nabij de aansluiting Akkerweg; - de Schoolstraat vanaf de kruising Scheerman; de Aanstede vanaf de kruising Industrieweg. Tweezijdig parkeerverbod van: - de Kloosterlaan vanaf de Raadhuisstraat tot aan de Kloosterdreef; - de Postelstraat vanaf de Raadhuisstraat tot aan de Bosstraat. Omleidingen: - van Tilburg naar Oirschot: vanaf de Tilburgseweg via de Akkerweg, Oisterwijkseweg, Waterhoefstraat, Stokske, Heiliigenboom naar Oirschotseweg. - van Oirschot naar Tilburg: vanaf de Oirschotseweg via Heiligenboom, Stokske, Waterhoefstraat, Oisterwijkse weg, Akkerweg naar Tilburgseweg. Burgemeester en wethouders van de gemeente Oisterwijk maken bekend dat zij voor nemens zijn: de Van Tienhovenlaan en de Heiligenboom ter hoogte van de aansluiting met de Hek steeg, af te sluiten voor motorvoertuigen door middel van het plaatsen van bord C12 van bijlage I van het RW 1990 'Gesloten voor alle motorvoertuigen', met dien verstan de dat een onderbord zal worden aangebracht 'uitgezonderd landbouwvoertuigen'. dat, mits aanvrager woonachtig is binnen de gemeente Oisterwijk ontheffingen van deze afsluiting zullen worden verleend aan: 1. bewoners van de Bosweg en de Heisteeg vanaf de aansluiting met de Bosweg tot aan Sportpark Lissabon te Oisterwijk; bewoners van de Zandstraat, Waterhoefstraat, de Oostelvoortjes tot de hoogspan ningsmast en de Heiligenboom te Moergestel; 2. belanghebbenden welke van mening zijn dat zij op grond van maatschappelijke, zakelijke dan wel andere dringende redenen voor een ontheffing in aanmerking ko men, met dien verstande dat er slechts tot afgifte van een ontheffing wordt overge gaan, indien: - de omrijfactor via de Moergestelseweg of de Oirschotsebaan groter is dan 15 maal de huidige rijafstand van huisadres naar het (voormalige) gemeentehuis van.Oister wijk c.q. Moergestel; - er minimaal vijf maal per week via de Van Tienhovenlaan/Heiligenboom van Oister wijk naar Moergestel en/of vice versa wordt gereden; - de dringende reden genoegzaam kan worden aangetoond. De stukken liggen met ingang vanaf 17 april 1997 voor eenieder gedurende vier weken ter inzage op het gemeentekantoor, De Lind 44, alsmede op het servicepunt van de gemeente in de Openbare Bibliotheek te Moergestel, Schoolstraat 37 en de Openbare Bibliotheek te Oisterwijk, Distelstraat 1. Indien u het niet eens bent met het afsluiten van de Van Tienhovenlaan/Heiligenboom met bovenvermelde ontheffingscriteria en mneent hierdoor rechtstreeks in uw belan gen te worden getroffen, kunt u, gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, uw zienswijze kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Post bus 10101, 5060 GA te Oisterwijk. Naar aanleiding hiervan zal de uiteindelijke besluitvorming plaatsvinden. KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroor zaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsma tig zijn. Een dergelijke vergunning moet (inveel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de proce dure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet milieubeheer is vergunning aangevraagd door: - De Heer M.C.M. van Alem voor het oprichten en in werking hebben van een las- en constructiebedrijf aan de Nijverheidsweg 13a te Oisterwijk; - Gilde St. Joris en St. Sebastiaan voor een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning voor het beoefenen van de schietsport op de wip-boom met en vuurwapen, kaliber .22 aan de Laag Heukelomseweg te Oisterwijk. Burgemeester en wethouders zijn van plan om de gevraagde vergunning te verlenen onder opname van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Hiertoe is een ontwerp-beschikking opgesteld. De aanvraag en de ontwerp-beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 21 april 1997 gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het colege van burgemeester en wethouders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de ontwerp-beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen in brengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermel den (tegelijk met de bedenkingen). Bovendien wordt iedereen die daarom verzoekt in de gelegenheid gesteld om over de ontwerp-beschikking met de gemeente van gedachten te wisselen, waarbij het tevens mogelijk is om mondelinge dan wel schriftelijke bedenkingen in te brengen tegen de ontwerp-beschikking. Om een gedachtenwisseling kan tot het einde van de inzageter mijn worden verzocht. 951-2 gemeente

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 11