7.95 KADOSHOP ’BROERS KULDER! 17.95 12.95 9.95 De» week Sindy poppen C233E3 Leesbrillen I Aardewerk bloempotten voor buiten Sindy terreinwagen 4x4 Bl I 39J5 Harmonie stopt met ophalen van oud papier ’Einde’ aandachtsfunktionaris Aphrodite WIGWAM Begin zomertijd... Korfbal, voel je thuis in je sport...! s TV OP OP!!! Deze aanbiedingen zijn éénmalig, dus... HAAST U, WANT OP OP!!! Let op!!! Met ingang van donderdag 27 maart hebben wij de stomerij van ’De Kleine Winst’ overgenomen! Welkom! is gesloten van zaterdag 5 april t/m zondag 13 april De praktijk van E.J. van Delft HUISARTS Deelfunktie wordt opgeheven pag. 1 Laat tijdig uw medicijnen vullen si» A' van 39.95 voor van 29.95 voor Nieuw bü ol\sl Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! WOENSDAG 26 MAART 1997 - 22e Jaargang - Nr. 948 ORANJEPLEIN12 KERKSTRAAT 21 5066 AS MOERGESTEL TEL 013-5131889/FAX 013-5132106 Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 van 49.95 voor sterkte 11/2-2* 2V2 van 12.95 voor Als gevolg van de gemeentelijk herindeling zijn de politieteams Oisterwijk en Hilvarenbeek samengevoegd. Dit heeft ook consequenties voor de bedrijfs voering van het team Oisterwijk. Door deze samenvoeging is ook het perso- afm. 50 cm.- van 149,* voor neelsbestand gewijzigd en heeft ook het bewakingsgebied van het ’nieuwe’ team Oisterwijk een ingrijpende wijziging, lees uitbreiding, ondergaan. wlgeSSrEg estef V°°r de verwachten wij ?l2Keuws’ 28 maart om 19.00 uur 'S' Vr'^as we grdaagdo7XnvriidkSten hebben uur zoveel mo^HK 1900 Donderdag 27 maart 19.00 uur: - Straotpraot Klasgenoten met de 50~jarige Maria- Gorettisten -’Wèzutzèn’? - Uit het MTV-archief - De natuur met Gerard Knijpers en Ed Hurkmans - Kenia-dag op de Hertog Janschool - Actuele informatie over het nieuwe alarmnummer 1-1-2 met Jan Voleberg Deze uitzending wordt herhaald op zondag 30 maart om 13.00 uur en donderdag 3 april om 20.30 uur. Binnen enkele dagen na uitzending is de videoband te leen in de Bibliotheek. Al meer dan twintig jaar zijn ze een vertrouwd gezicht in de straten van Moer gestel: de leden van muziekvereniging 'Prinses Juliana' die huis-aan-huis oud papier inzamelen om op die manier een extra centje bij te verdienen voor hun vereniging. Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL set O stuks van 39.95 voor Harmonie stopt met oud papier ’Einde’ aandachts funktionaris pag. 1 Pasen 1997 pag. 2 Lentekriebelspag. 7 Roef! kampioenen pag. 9 Oisterwijk officieelpag. 10 In de nacht van zaterdag 29 op zondag 30 maart gaat de klok ’n uur vooruit van 02.00 naar 03.00 uur. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. spreekuur van vrijdag 29 maart 1997 is het laatste spreekuur. Ik wil u allemaal bedanken voor het genoten vertrouwen de afgelopen jaren en voor de fijne manier van samenwerken. Politieteam Oisterwijk, Burg. Verwielstraat 56, 5062 GC Oisterwijk, TELEFOON: 013 - 5219111. Aandachtsfiinktionaris Jan Volleberg. Op woensdag 2 april, in de paasvakantie, zal opnieuw het schoolkorfbaltoernooi plaatsvin den. Kinderen die in Moergestel op school zit ten, hebben zich inmiddels op kunnen geven om mee te doen. Andere kinderen die in Moer gestel wonen, maar daar niet naar school gaan, kunnen zich alsnog opgeven. De dag begint om 10.00 uur in sporthal Stokeind en zal tot 16.00 uur duren. Groep 2 tot en met 4/5 meisjes en jongens; Groep 4/5 tot en met 8 alleen meisjes. Een en ander is afhankelijk van het aantal aan meldingen. Opgeven bij Peter Vrijhoeven, tel. 5133455. s Door al deze veranderingen is besloten om de bedrijfsvoering van het team Oisterwijk aan te passen, om ook in de toekomst een goed en ef- fektief politieprodukt te kunnen bieden. In deze gewijzigde bedrijfsvoering is, ook tot mijn spijt, geen plaats meer ingeruimd voor een aan dachtsfunktionaris. Nu zult u zich mogelijk afvragen: ’Hoe gaat het nu verder met het politietoezicht in Moergestel?’ Er veranderd wezenlijk niet veel. Het politie toezicht blijft, zoals altijd, gewaarborgd. Ook zult u regelmatig politiemensen te voet/per fiets in Moergestel blijven zien. Dit toezicht wordt gedaan door politiesurveillanten, die u kunt benaderen/aanspreken met eventuele vra gen cq problemen. Ook ik blijf op het team Oisterwijk werkzaam en u kunt mij altijd bellen om een afspraak te maken of om bepaalde zaken door te spreken. Dus met ingang van 1 april a.s. bestaat de deel funktie aandachtsfunktionaris niet meer. Dit heeft ook tot gevolg dat met ingang van 1 april 1997 het spreekuur van mij in de Roozendries komt te vervallen, dus het argumenten dan ook besloten dat zij per 1 mei a.s. het ophalen van het oud papier gaat overdragen aan de gemeente Oisterwijk. Het bestuur realiseert zich dat hiermee een be langrijke inkomstenbron voor de vereniging zal wegvallen, maar ziet hier tevens een aanlei ding in om nieuwe initiatieven te ontplooien in die richting. ’Prinses Juliana’ heeft zich tot op de dag van vandaag geprofileerd als een ver eniging die de zelfwerkzaamheid hoog in het vaandel voert en zal dit in de toekomst ook ze ker blijven doen. 8 95 In deze periode is er veel veranderd. Moerges tel is gegroeid en de hoeveelheid oud papier heeft een nog grotere vlucht genomen. Kon de vereniging twintig jaar geleden nog volstaan met een auto met aanhanger, vandaag de dag is het noodzakelijk om voor het inzamelen van al het oud papier gebruik te maken van de pa- pier-perswagen die sinds enkele jaren op dins dag- en woensdagavonden door Moergestel rijdt. Vanaf de buitenkant gezien lijkt dit een ideale situatie voor een vereniging: veel papier is tenslotte goed voor de penningmeester. Er is echter ook een schaduwzijde. De steeds groter wordende hoeveelheid oud papier vormt een almaar toenemende belasting voor de leden van de vereniging. Er is meer papier, de ophaalavonden duren steeds lan ger en de gevraagde fysieke inspanning zorgt ervoor dat lang niet alle leden in staat zijn om oud papier mee in te zamelen. Bovendien is door de Arbeidsinspectie de minimum leeftijd voor ophalers inmiddels gesteld op 18 jaar. En daarmee dient het veiligheidsaspect, wat kleeft aan het gebruik van een papier-perswa- gen, zich aan. Het feit dat er in de afgelopen twee jaar reeds drie maal een ongeval met do delijke afloop heeft plaatsgevonden tijdens het ophalen van oud papier door collega-vereni- gingen is een belangrijk gegeven geweest in de discussies die binnen het bestuur van de vere niging zijn gevoerd rondom het ophalen van het oud papier. Het bestuur van muziekvereniging 'Prinses I Juliana’ heeft op grond van bovengenoemde Tel. 013-513 1474 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G Z.) [j;

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1