Oi sterwijk Officiële informatie vanuit de gemeente Oisterwijk I. Bekendmaking Beschikking Wet milieubeheer Beschikking Wet milieubeheer Ontwerp structuurvisie centrum Artikel 18A van de JVef op de Ruimtelijke Ordening Bestemmings plan bebouwde kom-Kerkeind- le wijziging 1996 10 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 MAART 1997 PAGINA 11 t i 948-4 ts ie □r 1 1 t A. 948-6 948-7 948-3 1 1 ar ar Rundveebedrijf Heikant 6 te Moergestel 13 november 1990 Oisterwijk, 21 maart 1997, de burgemeester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. 5 er el ’P or d- id r s- d, gemeente Burgemeester en wethouders van Oisterwijk maken bekend dat zij in de vergadering van 18 maart 1997 hebben besloten een groot aantal voorrangskruisingen in Moergestel te wijzigen in gelijkwaardige kruisingen. Het betreft de voorrangskruisingen op de volgende routes: 1de Tilburgseweg vanaf de aansluiting met de Akkerweg, het Rootven, de Raadhuisstraat en de Oirschotseweg tot en met de kruising met de Stappert; 2. de Kerkstraat en de Schoolstraat tot en met de aansluiting met De Scheerman; 3. de Oisterwijkseweg ter hoogte van de aansluiting met de Industrieweg. Het verkeersbesluit ligt van 28 maart 1997 tot 9 mei 1997 voor een ieder ter inzage bij: - de afdeling voorlichting op de begane grond van het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk; - de Openbare Bibliotheek, Distelstraat 1 te Oisterwijk; - het servicepunt in Moergestel. Belanghebbenden kunnen binnen de hierboven genoemde termijn tegen het besluit bezwaar schriften indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Indien een bezwaarschrift is ingediend kan tevens binnen genoemde termijn om een voorlopi ge voorziening worden verzocht. Dit verzoek dient te worden gencht aan de President van de Arrondissementsrechtbank, Postbus 90110,4800 RA Breda. Oisterwijk, 18 maart 1997, burgemeester en wethouders van Oisterwijk, de secretaris, mw. H.F. van Breugel, de burgemeester, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. r r n iS, :r- 12 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk zijn voornemens met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening in te stemmen met de melding tot het: vergroten van een woonhuis aan De Looijakker 11 te Moergestel. Het bouwplan ligt met ingang van maandag 31 maart 1997 gedurende veertien dagen ter inzage in het gementekantoor, De Lind 44, bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken, kamer 003. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Bouw- AANGEVRAAGDE bouwvergunningen en meldingen Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-melding Vergunningen/ binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u mplfjinffpn geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het iliciuillgcil college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 12 van 1997 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnen gekomen: Oisterwijk: - het plaatsen van een tuinhuisje aan De Dille 3; - het verbouwen van de garage aan de Schout de Walestraat 45; - het bouwen van een woning aan de Gasthuisstraat 12a; - het uitbreiden van een winkel aan het Pannenschuurplein; Moergestel: - het bouwen van een garage aan de Past. Muskenshof 3; - het plaatsen van een berging aan het Vonderhof (kavel 15). De volgende aanvragen om sloopvergunning zijn ingekomen: Oisterwijk: - het slopen van een muurtje aan de Burg. Verwielstraat 35. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij Burgemeester en wethouders van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling BMZ, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110,4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. In week 12 zijn de volgende bouwvergunningen verleend of positief gereageerd op bouwmel- dingen: Oisterwijk: - voor het bouwen van een carport aan de Meindert Hobbemastraat 9; - voor het plaatsen van een tuinhuisje aan de Baerdijk 134; - voor het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kerkstraat 13; - het uitbreiden/verbouwen van het restaurant aan de Stationsstraat 9-11 - voor het veranderen/uitbreiden van 'n serre in 'n hobbyruimte aan de Posthoomseweg 27; - voor het bouwen van een dakkapel op het achterdakvlak van de woning aan de Langvennen- Zuid 50; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Gemullehoekenweg 95; - het uitbreiden van de bedrijfsruimte door het bouwen van een carport t.b.v. het stallen van de bedrijfsruimte met bedrijfsaanhanger aan de Sprendlingenstraat 56. Moergestel: voor het bouwen van een carport/garage aan de Eysenbrand 14; - het verbouwen van een stierenstal tot mestvarkensstal aan de Zandstraat 20. Sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van een kippenstal en garage aan de Spreeuwenburgerweg 30 in Oisterwijk. 948-1 actieprogramma en concept-beleidsplan Oisterwijks centrum bereikbaar samen in de inspraak Burgemeester en wethouders hebben in de vergadering van 18 maart 1997 twee met elkaar samenhangende beleidsnota’s vastgesteld ten behoeve van de inspraakproce dure. Dit zijn het ontwerp van de 'Structuurvisie Centrum' en het concept van het be leidsplan 'Oisterwijks centrum bereikbaar’. Beide nota's hebben betrekking op het ge bied dat wordt omsloten door de spoorlijn, de Gemullehoekenweg, de Voorste Stroom en de Moergestelseweg in Oisterwijk. De 'Structuurvisie Centrum’ is op 16 januari 1997 reeds gepresenteerd tijdens een informatiebijeenkomst. Aan de hand van de toen gemaakte opmerkingen is het plan bijgesteld. De bijgestelde nota wordt nu in procedure gebracht. Deze structuurvisie vormt het beleidskader, dat uiteindelijk wordt geformaliseerd in het nieuwe bestem mingsplan voor het centrumgebied. In het beleidsplan 'Oisterwijks centrum bereikbaar' is een beleidsvisie voor het centrum gebied opgesteld, uitgaande van het reeds vastgestelde beleid en de toekomstige ontwikkelingen in het centrum. Deze nota beperkt zich tot het die zaken die betrekking hebben op het beleidsterrein verkeer. Beide nota’s liggen vanaf 24 maart 1997 tot 5 april 1997 voor een ieder ter inzage bij: - de afdeling voorlichting op de begane grond van het gemeentekantoor, De Lind 44 te Oisterwijk; - de Openbare Bibliotheek,. Distelstraat 1 te Oisterwijk; - het servicepunt in Moergestel. Belanghebbenden kunnen binnen de hierboven genoemde termijn schriftelijk hun me ning op de nota's kenbaar maken bij burgemeester en wethouders, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Op 2 april 1997 worden om 20.00 uur beide nota’s in de Kunstkring, Stationsstraat 3 te Oisterwijk toegelicht en bestaat er de mogelijkheid uw reactie op de nota's kenbaar te maken. Bovendien bestaat er de mogelijkheid om op 3 april 1997 uw mening ken baar te maken voorafgaand aan de behandeling van de nota's door de raadscommissie Ruimtelijke Ordening. Van de reacties wordt een beknopt verslag gemaakt. Dit verslag zal tegelijkertijd met de stukken voor de vergadering van 22 mei 1997 aan de raad worden aangeboden. Oisterwijk, 18 maart 1997, burgemeester en wethouders van Oisterwijk de secretaris, mw. H.F. van Breugel, de burgemeester, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. KENNISGEVEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroor zaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsma tig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de proce dure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Beschikking Burgemeester en wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: de gemeente Oisterwijk, voor het oprichten en in werking hebben van sport centrum De Leye met een sporthal, een zwembad en een restaurant aan de Baerdijk 41/43 te Oisterwijk. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 1 april 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp-beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschik king ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van en spoedeisend belang een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening is beslist. 9485 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 6 maart 1997, nr. 173058, goedkeuring hebben verleend aan het door het college van burgemeester en wethouders bij besluit van 24 december 1996 vastgestelde bestemmingsplan 'Bebouwde Kom - Kerkeind- le - wijzi ging 1996’. Dit wijzigingsplan heeft betrekking op het perceel, kadastraal bekend on der gemeente Oisterwijk sectie E, nr. 5004 plaatselijk bekend, gelegen aan de Vloei- weg. De wijziging houdt in een verandering van de op het perceel gelegen bestemming Woondoeleinden in de woningklasse C4' in Woondoeleinden in de woningklasse C2'. Het goedkeuringsbesluit en het gewijzigde bestemmingsplan liggen met ingang van 27 maart 1997 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentekantoor, de Lind 44, bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, kamer 003. Tegen het besluit tot goedkeuring kan gedurende de termijn van zes weken, aanvan gende 27 maart 1997, door belanghebbenden beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Oisterwijk, 27 maart 1997, burgemeester en wethouders van Oisterwijk, de secretaris, mw. H.F. van Breugekl, de burgemeester, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. in- en. lOg an ak- ’e- ik- (gedeeltelijke intrekking vergunning) Kennisgeving Algemene Wet bestuursrecht’ Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken beschikken meestal over een vergunning op grond van de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag kan qp eigen initiatief, op verzoek van derden of op verzoek van de vergunninghouder, een vergunning op grond van de Wet milieubeheer intrekken, mits het belang van het milieu zich daartegen niet verzet. De proceudre voor het intrekken van een milieuvergunning bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de intrekking en vervolgens het nemen van het definitieve besluit. Beschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan om de volgende vergunning gedeeltelijk in te trekken: De heer A. Ketelaars Aard inrichting Adres inrichting Datum vergunning Inhoud en reden van de beschikking: Deze gedeeltelijke intrekking geschiedt in verband met de verplaatsing van de ammoniakrechten naar een drietal bedrijven in Udenhout en Oost-, West- en Mid- delbeers. De beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 1 april 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien als er sprake is van en spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. 9482

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 11