Oisterwijk Officiële informatie vanuit de gemeente oisterwijk Bekendmaking Bekendmaking Ontwerp beschikking Wet Milieubeheer Wet Milieubeheer Wet Milieubeheer Ontwerp beschikking Wet Milieubeheer (intrekken vergunning) Beschikking Wet Milieubeheer (intrekken vergunning) PAGINA 27 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 19 MAART 1997 gemeente i t 947-10 947-5 947-1 947-11 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk maken bekend dat zij op 11 maart 1997 hebben besloten het fietspad dat tussen de Burg. Vogelslaan en de Groenstraat, aan de oostzijde van de Moergestelseweg is gelegen, te bestemmen als een fietspad dat in twee richtingen mag worden bereden. Het verkeersbesluit ligt van 21 maart 1997 tot 2 mei 1997 voor eenieder ter inzage bij: -de afdeling voorlichting op de begane grond van het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk; - de Openbare Bibliotheek, Distelstraat 1 te Oisterwijk; - het servicepunt in Moergestel. Belanghebbenden kunnen binnen de hierboven genoemde termijn tegen het besluit be zwaarschriften indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 10101,5060 GA Oister wijk. Indien een bezwaarschrift is ingediend kan tevens binnen genoemde termijn om een voorlopige voorziening worden verzocht. Dit verzoek dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank, Postbus 90110,4800 RA Breda Oisterwijk, 11 maart 1997, burgemeester en wethouders van Oisterwijk, de secretaris mw. H.F. van Breugel, de burgemeester drs. Y.C.Th.J. Kortmann Rundvee- en legkippenbedrijf Heukelomseweg 63, Oisterwijk Oisterwijk, woensdag 12 maart 1997. De burgemeester van Oisterwijk, Y.C.Th.J. Kortmann. Lopital Nederland B.V. Nijverheidsweg 19 5061 KK Oisterwijk 3 maart 1997 verandering kantoor en magazijn Nijverheidsweg 30 Oisterwijk 3780 BOUW- AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-melding Vergunningen/ binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u mplrlinffpn geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het lllclulllgcll college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 11 van 1997 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnen gekomen: Oisterwijk: - het bouwen en veranderen van een overdekt terras/tuinkamer aan de Wierdsmalaan 8; - het vergroten van de woningen De Lind 39 en 41 - het plaatsen van een dakkapel op de woning Dommel 22; - het uitbreiden van de woning en het bouwen van een carport aan de Dommel 75; - het bouwen van een bedrijfsruimte aan de Kerkhovensestraat 11 - het verbouwen van de woning aan de Spoorlaan 44; - het plaatsen van een blokhut aan de Baerdijk 56; - het uitbreiden van de woning aan de Huysacker 22; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Schout Coomansstraat 9; - het tijdelijk plaatsen van een 2-klassige schoolaccommodatie aan de Postelein 2; - het vergroten van de woning aan de Langvennen-Zuid 135; - het vergroten van de woning aan de Langvennen-Zuid 131; - het vergroten van de woning aan de Langvennen-Zuid 133. Heukelom: - het bouwen van een serre aan de woning aan de Heukelomseweg 27; Moergestel: - het vergroten van een woning aan De Looijakker 11. De volgende aanvragen om sloopvergunning zijn ingekomen: Oisterwijk: -het gedeeltelijk verwijderen van een schuur aan de Spoorlaan 44. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij Burgemeester en wethouders van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling BMZ, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissentsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft ge maakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. De mededeling op positief te reageren op de melding tot: -het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde van de woning Dieze 9 is op 11 maart 1997 van rechtswege gedaan. Op 31 januari 1997 is van rechtswege bouwvergunning verleend voor: - het uitbreiden van de woning aan de Prunusstraat 12. In week 10 van 1997 is per abuis gepubliceerd dat sloopvergunning is verleend voor: - het verwijderen asbestgolfplaten van het dakvlak van een schuur aan de Oirschotseweg 21 Dit moet zijn: - het verwijderen asbestgolfplaten van het dakvlak van een schuur aan de Oirschotsebaan 21. Bouwvergunning is verleend voor: Oisterwijk: - het renoveren van een schuur aan de Heusdensebaan 32; - het uitbreiden van de woning aan de Deken Swaensfraat 4; - het uitbreiden van de woning aan de Pieter Breughelstraat 7; - het bouwen van een berging aan de Burg, van Beckhovenstraat 23; - het plaatsen van twee dakkapellen op de woning aan de Brede Steeg 24; - het uitbreiden van de woning aan de Wierdsmalaan 14 (wijziging bouwverg. d.d. 16-l-'97). Burgemeester en wethouders hebben positief gereageerd op de melding tot: Oisterwijk: - het plaatsen van een dakkapel op de woning Jeroen Boschstraat 16. Sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van een schuur aan de Heusdensebaan 32 te Oisterwijk. KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu ep/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken beschikken meestal over een vergunning op grond van de Wet milieubeheer. In het belang van de bescherming van het milieu zijn aan zo’n vergunning voorschriften verbonden. Een bedrijf is verplicht de voorschriften na te leven. Wanneer dat niet het geval is kan het gemeentebestuur besluiten om over te gaan tot het opleggen van een dwangsom. Het gemeentebestuur heeft bepaald dat jn zo’n geval een gedeelte van de procedure als bedoeld in artikel 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht zal worden gevolgd. Deze procedure bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de dwangsombeschikking (ontwerpbeschikking) en vervol gens het nemen van het definitieve besluit (beschikking). Ontwerp-beschikking tot het opleggen van een dwangsom. In het kader van artikel 18.9 van de Wet milieubeheer zijn burgemeester en wethouders van Oisterwijk van plan om een dwangsom op te leggen aan: - Restaurant Kteyn Speyck, Bosweg 140 te Oisterwijk wegens het niet voldoen aan de ingevolge voorschrift 2.13 van het besluit horecabedrijven milieubeheer opge legde nadere eisen met betrekking tot het beperken van geluidsoverlast. De hoogte van de dwangsom bedraagt 250,- per dag dat voorschrift 2.13 wordt overtre den. Het maximale bedrag aan te verbeuren dwangsommen is bepaald op 5.000,-. De dwangsom zal worden verbeurd met ingang van twee weken na de dag waarop de beschik king van kracht wordt. De ontwerpbeschikking tot het opleggen van een dwangsom en de daarbij behorende stuk ken liggen vanaf 24 maart 1997 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van twee weken kan iedereen bij het college van burgemeester en wethouders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de ontwerpbeschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermelden (tegelijk met de bedenkingen). Bovendien wordt iedereen die daarom verzoekt in de gelegenheid gesteld om over de ont werpbeschikking met de gemeente van gedachten te wisselen, waarbij het tevens mogelijk is om mondelinge dan wel schriftelijke bedenkingen in te brengen tegen de ontwerpbeschik king. Om een gedachtenwisseling kan tot het einde van de inzagetermijn worden verzocht. 947-2 Burgemeester en Wethouders van Oisterwijk maken op grond van het bepaalde in artikel 8.41 van de Wet Milieubeheer bekend dat zij de volgende meldingen hebben ontvangen voor niet-vergunningplichtige inrichtingen. Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt Tuinbouwbedrijf Jos Keepers, Kreitenstraat, 5061 PT Oisterwijk Besluit opslag goederen Schildersbedrijf H. Kerkhof VOP, Industrieweg 15066 XJ Moergestel Opslag propaan C. Broers, De Logt 12, 5062 TK Oisterwijk KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroor zaken beschikken meestal over een vergunhning op grond van de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag kan op eigen initiatief, op verzoek van derden of op verzoek van de vergunninghouder, een vergunning op grond van de Wet milieubeheer intrekken, mits het belang van het milieu zich daartegen niet verzet. De procedure voor het intrekken van een milieuvergunning bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de intrekking en vervolgens het nemen van het definitieve besluit. Ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan om de volgende vergunning in te trekken: De heer W. van Esch Aard inrichting Adres inrichting Datum vergunning 15 februari 1973 Inhoud en reden van de ontwerpbeschikking Verplaatsing van de ammoniakrechten naar het bedrijf aan de Vresselseweg 21 te St. Oedenrode. De ontwerpbeschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 24 maart 1997 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische af spraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van twee weken kan iedereen bij het college van burgemees ter en wethouders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de ontwerpbeschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen in brengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermei den (tegelijk met de bedenkingen). 947^ De burgemeester van Oisterwijk maakt bekend dat de raad van de gemeente Oisterwijk bij besluit van 28 februari 1997 heeft besloten: -dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor het bedrijventer rein Kerkhoven te Oisterwijk. Het voorbereidingsbesluit heeft betrekking op het gebied van het bestaande bedrijven terrein Kerkhoven en het woongebiedje rond de George Perklaan. De exacte begren zing van het gebied is aangegeven op de bij het besluit behoren tekening. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 13 maart 1997. ■een voorbereidingsbesluit te nemen voor het plangebied Laarakkers. Het plangebied heeft betrekking op het gebied gelegen ten noordoosten van de be bouwde kom van Oisterwijk tegen de grens van de gemeente Haaren. De exacte be grenzing van het gebied is aangegeven op de bij het besluit behoren tekening. Het voorbereidingsbesluit is in werking getreden met ingang van 2 maart 1997. De stukken liggen voor eenieder ter inzage in het gemeentekantoor aan de Lind 44 te Oisterwijk. gemeente - Openbare kennisgeving van een melding van een verandering van de inrich ting (art. 8.19 lid 2). Op de afdeling Bouw- en Milieuzaken van het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk ligt vanaf 24 maart 1997 gedurende een maand ter inzage de melding van en verandering van de inrichting van: naam melder straat en huisnummer postcode/gemeente datum melding melding inzake adres van de inrichting kadastraal gemeente sectie A nummer(s) Globale inhoud en bedoeling van de melding: vestiging en verandering van kantoor en magazijn hebben geen ongunstige invloed op het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling Bouw- en Milieuzaken. 947-4 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk. KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroor zaken beschikken meestal over een vergunhning op grond van de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag kan op eigen initiatief, op verzoek van derden of op verzoek van de vergunninghouder, een vergunning op grond van de Wet milieubeheer intrekken, mits het belang van het milieu zich daartegen niet verzet. De procedure voor het intrekken van een milieuvergunning bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de intrekking en vervolgens het nemen van het definitieve besluit. Beschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan om de volgende vergunning in te trekken: De heer J. Pelkmans Aard inrichting Vleeskalveren- en bokkenbedrijf Adres inrichting Doesen 1 te Moergestel Datum vergunning 22 december 1992/10 april 199t) Inhoud en reden van de beschikking De intrekking geschiedt in verband met het verplaatsen van de ammoniakrechten naar een viertal bedrijven in Moergestel, St. Michielsgestel, St. Oedenrode en Breda. De beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 24 maart 1997 gedu rende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken (BMZ) in het gemeen tekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp-beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschik king ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niét kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepsschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien -als er sprake is van een spoedeisend belang- een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening is beslist. 947-3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 27