WONEN Br VOORBODE VAN EEN MOOIE ZOMER Het luxueuze ligbed Country Lounger SL compleet met Butler Boy aanhangtafeltje is in zes standen verstelbaar, van helemaal vlak tot een comfortabele zitpositie. Leverbaar in wit, marine, moss en bordeaux. ties: ’opal wit/grijs’, ’sapphi- re/marine’, ’ruby/bordeaux’ en ’emerald/moss’. Ergonomisch zitcomfort Minstens zo belangrijk is het zitcomfort. We hebben het dan over de vormgeving: het de sign. Die moet in de eerste plaats ergonomisch verant woord zijn en passen bij de lengte en lichaamsbouw van de tuin- of balkongenieter. Er zijn nu eenmaal grotere en kleinere mensen. Een in hoogte verstel bare fauteuil is dan wel zo ple zierig. Ook aan de veiligheid moet u de hoogste eisen stellen. Een tuin- of terrasstoel moet stabiel op zijn poten staan en mag nooit plotseling kunnen inklappen. Beige tafelbladen Gezellig met elkaar aan tafel. Niemand heeft haast. Alle tijd van de wereld nemenom de dag goed te beginnen met een heerlijk ontbijt. De bladen van de Prestige Tables zijn ver krijgbaar in ’classic natural’, een beige blad met beige mar- merdecor dat perfect aansluit op de natuurlijke tinten in de tuin. De op basis van Corell- technologie gemaakte bladen met de voor Hartman kenmer kende getrapte rand zijn zeer stabiel, door en door vocht- en weerbestendig en gemakkelijk te reinigen. Er zijn ook andere fraaie marmerdecor combina- Ingebouwde krantenbak De Prestige Table Oblique in het royale formaat 165 x 95 cm heeft een nieuw elegant poot- stel gekregen. Deze tafel is niet alleen fraai, maar ook zeer functioneel. In het onderstel zit namelijk een krantenbak ver borgen, af gedekt door een han dig dienblad: de ’Table Tray’. Het dienblad ligt er los op, klaar om verfrissingen en hap jes te serveren. Daarna legt u het gewoon weer terug waar door u meteen de inhoud van de krantenbak aan het oog ont trekt. te vertalen in kunststof tuin meubelen, die behalve in wit in actuele kleuren zoals marine blauw, moss-groen en bor- deaux-rood verkrijgbaar zijn. Met modieuze kussendessins kunt u uw nieuwe meubilair helemaal naar eigen smaak ’aankleden’. Ook wat de tuin tafels betreft speelt het ’decor’ van de bladen een prominente rol. De nieuwe Country Lounger SL maakt het zit- en ligcomfort com pleet. Door een ingenieuze con structie komt de zitting in de vlakke stand iets omhoog waar door u makkelijk in- en uitstapt. Kussens: Bermuda .31. Zodra de eerste, schuchtere zonnestraaltjes in het vroege voorjaar doorbre ken, komt de wereld meteen in een mooier licht te staan. Er hangt dan weer een lange, zonnige zomer in de lucht. Een heerlijke tijd om volop van het be tere buitenleven te genieten. kunt zelf de zithoogte met drie centimeter verlagen door met een eenvoudige handeling het Vario stelvoetje te verwijderen. De Safety Lock (SL) voorkomt dat de meubelen tijdens het verplaatsen plotseling inklap pen. Dankzij gepatenteerde, ’vinger-veilige’ pootschamie- ren kunnen uw vingers niet be kneld raken. Luxueus rol-ligbed Buiten op verhaal komen. In alle rust genieten van het boek dat u al zo lang had willen le zen. Tuinmeubelen worden steeds ’landelijker’. Na de in troductie van de kleuren een paar jaar geleden, is er nu een duidelijke tendens waarneem baar in de richting van klas siek en nostalgie. De Country - Prestige-lijn van Hartman sluit perfect op de zich veran derende wensen aan. Een op vallende nieuwkomer dit jaar is de Country Lounger SL, een luxueus in zes standen van he lemaal vlak tot comfortabele zitposifie verstelbaar rol-lig- bed. Door een ingenieuze con structie komt de zitting in de vlakke stand iets omhoog waardoor u makkelijk in- en uitstapt. Leverbaar in vier kleuren, compleet met ’butler boy’ aanhangtafeltje. Het komende zomerseizoen wordt nog fraaier met de nieu we tuinmeubelen en accessoi res. Er zijn tal van verfrissende noviteiten te bewonderen. Nieuwe stoelen en fauteuils, nieuwe tafels, nieuwe kussen dessins, het een nog mooier dan het ander. Let vooral op de kwaliteit en het gebruikscom- fort als u op zoek gaat naar een nieuwe tuinset. Meubels die gemaakt zijn van hoogwaardi ge kunststoffen kunnen in ons land tegen een stootje. Ze zijn weerbestendig, blijven glan zend en zijn makkelijk schoon te houden. Dat is wel zo prak tisch. Astrologische motieven De exclusieve Royal Prestige vormt de top van het Hartman programma. Met de bijgelever de ringen en sleutel bepaalt u zelf in een handomdraai uw ei gen zitcomfort. Nieuw is de bijpassende Prestige Table van 150 x 90 cm met een fraai ’as trology decor’. Samen met de Astrology kussens vormt u een zeer exclusieve combinatie waarmee u bij vrienden en kennissen veel bewondering zult oogsten. de stapelstoelen Country Club en de vijfstandenstoelen Country Vario SL. Bijna alle Hartman vijfstandenstoelen zijn in hoogte verstelbaar. U Stapelfauteuil in de Country- lijn met beige webbing hier fraai gecombineerd met de Prestige Ta ble met een diameter van 100 cen timeter in de nieuwe Classic Na turel uitvoering. Kussens: Bali .79. Moderne technieken hebben het mogelijk gemaakt al die uiteenlopende wensen en eisen Het met forse wielen uitgeruste en dus gemakkelijk verrijdbare rol-ligbed past harmonieus bij T' 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 19 MAART 1997 PAGINA 22 Verfrissende ideeën voor het betere buitenleven

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 22