omwil ’De Vurhaai’ maakt zich op voor viering 40-jarig bestaan Reünie van 50-jarige Maria Gorettisten... ONZE HOBBY!!! De Vaporetto van Polti... 1% Symposium ’uw zorg, mij ’n zorg’ Hoogspanning Levensgevaarlijk? P I I I 6/ M.O. Geef ons de kans om dat te bewijzen! Buurtvereniging ’De Vurhaai’ viert het weekend van 14 en 15 juni haar 40-jarig bestaan in en .rond een feesttent die komt te staan op het parkeer-terrein van Van Bommel Schoenfabrieken. Onderdeel van het feestprogramma is een foto-expositie met allerlei foto’s die ooit op de Oisterwijkseweg gemaakt zijn. Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel Tel. 013- 513 2268 Zaterdag 14 en zondag 15 juni barstensvol activiteiten... Het lijkt nog ’n hele tijd weg: 14 en 15 juni 1997, maar het komt sneller dan menig een zal denken. In dat weekend (zaterdag en zondag) maakt Buurtvereniging ’De Vurhaai’ (Oister wijkseweg e.o.) zich op voor de viering van het 40-jarig bestaan in en rond een grote feesttent die wordt geplaatst op het parkeerterrein van Van Bommel Schoen fabrieken aan de Oisterwijkseweg. In grote lijnen hebben de organisatoren teruggepakt naar het succesvolle program ma van 1992, en toch ziet het er op diverse onderdelen weer héél anders uit. DE URHAAI gramma en vanaf 12.00 uur.....? Dat blijft nog even geheim, maar zeker is dat u zich uitstekend zult vermaken. Ook mensen van buiten onze buurt zijn dan welkom, dus houd die zondag maar alvast vrij. Van Bommel Natuurlijk zijn we blij dat de directie van Van Bommel Schoenfabrieken weer haar sponta ne medewerking heeft verleend om de tent op hun parkeerterrein te laten plaatsen. Het is nog maar één van de spontane onmisbare reacties die we bij het begin van de organisa tie van dit weekend ondervonden, niet alleen vanuit de eigen buurt maar ook van daarbui ten. Daar komen we in een latere uitgave graag op terug... nu marktleider op de Nederlandse stoomreiniger-markt Polti Products B.V Nederland opereert met veel succes op de Nederlandse markt met de Vapo retto stoomreiniger. Ondanks de concurrerende merken, blijken zowel de dealers als de consu ment de Vaporetto kwalitatief beter te vinden. Het nieuwe Polti No Volt systeem Alle negen modellen van de Vaporetto zijn re centelijk uitgerust met het No Volt systeem. Dit systeem zorgt ervoor dat de Vaporetto op een uiterst veilige manier gebruikt kan worden: dankzij een bijzonder mechanisch systeem staat er namelijk geen stroom op het handvat. Wie het handvat beetpakt, kan er zeker van zijn dat men, zelfs als men met water in aanraking komt, geen schokken krijgt. De mogelijkheden van de Vaporetto? Die zijn uiteenlopend, zoals bijvoorbeeld: kle ding, tapijt, parket, plavuizen, matrassen, tegels, voegen, muren, meubilair, ramen, spiegels, sa nitair, ovens, koelkasten, kookplaten, radiatoren, enz. enz. Alles wordt weer als nieuw na een rei nigingsbeurt met de Vaporetto. Bovendien her stelt de structuur van kleding en tapijt zich. Strijken wordt prettig werk Door het speciale strijkijzer op de Vaporetto aan te sluiten wordt per minuut 60 gram stoom dor het strijkgoed geperst, waardoor het strijken be ter en sneller gaat. Aan twee zijden strijken is niet meer nodig! Kwaliteit en garantie De Vaporetto voldoet aan alle Europese veilig heidsnormen. Polti Products garandeert een kwaliteits-product en geeft dan ook 1 jaar volle dige garantie op het apparaat en op de ketel zelfs 3 jaar. U kunt kennismaken met de Vaporetto tijdens een demonstratie bij Frans van Velthoven, Schoolstraat 7, op zaterdag 22 maart van 10.00- 16.00 uur. Veel voor de kinderen Uiteraard is er in het programma veel plaats ingeruimd voor de kinderen. Op zaterdag geldt dat vooral voor de kinderen uit de ei gen buurt, die practisch de gehele dag wor den beziggehouden met een speciaal kinder programma. Joset Dielen en Jolanda Brabers hebben voor hen een programma uitgestip peld met voor elk wat wils onder het motto: niks moet, (bijna) alles mag! Op zondag zijn ook alle kinderen van bui ten onze buurt welkom en zij zullen zich zeker niet vervelen, kijk maar eens: er komt een goochellakei die (uiteraard) goochelt en daarbij ook nog allerlei ballonfiguren kan maken. Verder is er een luchtkussen, popcorn, een snoepkraam, ze kunnen zich laten schmin- cken, er loopt een levensgroot beest rond dat gratis snoep uitdeelt en wat dacht je van een echte mini-stoomtrein die rondrijdt en waar in je mee kunt rijden? En dat is nog maar ’n deel van wat er die zondag allemaal voor jul lie te doen is! Reünie Eén van de vele hoogtepunten is natuurlijk de reünie op zaterdagavond van oud- en huidige buurtbewoners. Ook deze avond zal het ongetwijfeld gezellig druk worden in de feesttent. Die avond is er een 6-persoons orkest aanwezig en kan men dansen naar hartelust. Naast het ophalen natuurlijk van allerlei her inneringen, dat weten we nog van vorige edi ties. Een avond die bijzonder aanslaat! Tij dens deze avond houden we ’n loterij met twee hoofdprijzen. Jawel: twee ballonvaarten. Op zondagavond kunnen de winnaars om hoog vanaf ’n lokatie die dusdanig gekozen wordt dat men over ’De Vurhaai’ vaart... De zondag Over het uitgebreide en drukke programma op zondag, waarbij iedereen welkom is, ko men we binnenkort nog eens nader terug. Feit is dat de buurtbewoners weer vroeg uit de veren moeten want we gaan weer gezamen lijk ontbijten! Daarna is er een verrassend ochtendpro- Hebt u foto’s die betrekking hebben op de Oisterwijkseweg (het maakt niet uit wie er op staan of op welk gedeelte van de Oisterwijkseweg ze gemaakt zijn) en wilt u die in bruikleen afstaan, neem dan even contact V op met Francine Kaal, Oisterwijkseweg 16,Tel. 513 2396. Zo’n kleine veertig jaar geleden zaten ze allemaal bij elkaar in de zesde klas van de Maria Goretti-school. Op initiatief van o.a. Corry op ’t Hoog (Basemans) en Riky Martens (van Oirschot) kwamen ze afgelopen zaterdag nog eens bij elkaar in de Graaf van Urselschool om allerlei herinneringen op te halen. Het grootste deel van de groep was hierbij aanwezig. Slechts enkelen waren verhinderd om naar deze speciaal georganiseerde dag te komen, die o.a. bestond uit een tv-opname van MTV onder de alleszeggende titel ’Klasgenoten’. In een van de komende TV-uitzendingen van MTV kunt u het resultaat gaan zien. Zaterdagmiddag werden daarvan de opnames gemaakt. De dames brachten de dag voor en na de opnames op gezellige wijze door in een van de plaatselijke etablissementen. Op zaterdag 22 maart is er in Moergestel een symposium georganiseerd voor mensen die werkzaam in de gezondheidszorg zijn en voor geïnteresseerden. Door de ontwikkelingen in de gezondheids zorg en toenemende vergrijzing van de Neder landse bevolking krijgen zowel artsen alsook verpleegkundigen een andere rol toebedeeld. Nadrukkelijker dan voorheen wordt aandacht gevraagd voor psychosociale begeleiding van patiënten. Er bestaat een groeiende behoefte aan deskundige symptoombestrijding van pa tiënten in hun laatste levensfase. In een drietal lezingen wordt ingegaan op de diverse aspecten. Het programma ziet er als volgt uit: 10.00 uur: ontvangst en inschrijving 10.30 uur: lezing ’ethiek en zorg’ door prof. Dr. W Eijk aanvullend gelegenheid tot stellen vra gen 11.45 uur: casuïstiek door mevr. T Broens, ver pleegkundige en mevr. B. de Goey, arts 12.30 uur: Lunch 14.00 uur: Lezing ’de terminale patiënt ons een zorg waard?’ door prof. Dr. J. telkens. 14.45 uur: Paneldiscussie 15.30 uur: High Tea 16.00 uur: Afsluiting door dagvoorzitter prof. Dr. C. Menting Kosten: 65,- inclusief lunch, voor studenten ƒ25,-. Plaats: Conferentie Zonnewende, Tilburgse- weg 54, 5066 BV Moergestel, tel. 013- 5132630. Informatie: Jose van Dijck, tel. 020-5733342. Als in Moergestel het licht uitvalt, dan weet u waar dat aan kan liggen. Tenminste als u op 8 en 10 maart naar het KPJ toneel bent geweest. Na maanden van repeteren speelde zij de klucht ’Hoogspanning Levensgevaarlijk’. In een decor van 30 jaar geleden liet deze jonge groep ons zien, hoe leuk toneel kan zijn. Een paar ontsnapte slangen, een zatte opa en een paar fantastische typetjes, maakte van de avond een waar feest. Ik hoorde iemand zeggen. Hoe krègen ze ’t ge maakt? Al doelende op Alida, die met de volle hand haar dikke bril weer recht op haar neus zette. Even later vloog er een vogel over. Tjahet blijft een klucht. Tot volgend jaar. JU- MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 19 MAART 1997 20 PAGINA 21 ÜK L - -fi

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 21