2,70 6,95 5.45 2.70 9.00 6.00 6.00 1.50 Slagerij J. van Zon-Reyrink 11.90 lil Cockie Kouwenberg opent ’Vivace Braad vlees Babi Pangang Roomschnitzels Eisalade I p Zij werken hard voor hun geld, wij voor hun portefeuille. Rabobank Gevulde stokbroden Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y I Speklappen kilo Varkenslappen Slagerij J.vanZon-Reyrink Rauwe ham Gekookte ham 100 gram 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst Bibliotheek Oisterwijk/ Moergestel Poppentheater ’De Witte Lelie’ OP ^4. 5 n 500 gram 500 gram 500 gram 100 gram Moergestel Van uw speciaalslagerij1 uit eigen keuken: Wegens familieomstandigheden is onze slagerij a.s. donderdag 6 maart de gehele dag gesloten! ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013-513 1769 IEDERE WOENSDAG Ji - Bezoekerscentrum Oisterwijk Van registratie naar begrijpelijk ab stract In bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuur monumenten exposeert Ella de Troye - Lee mans van 2 maart tot 12 april haar foto’s. Fotografie ’Deze expositie is er voor iedereen die belang stelling heeft voor artistieke fotografie’ aldus Ella de Troye. Een foto is gemaakt van verschillende afdruk ken. Hierdoor ontstaat een sfeer waarbij wer kelijkheid, verbeelding en illusie met elkaar verweven worden. De kijker wordt daardoor de vrijheid en ruimte gegeven om met eigen gevoelens een betekenis aan de foto te geven. Ella de Troye heeft veelal de natuur als uit gangspunt genomen voor haar foto’s. U bent hartelijk welkom de tentoonstelling te bezoe ken. Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! Na jaren van afwezigheid in de Moergestelse mode- en kledingwereld, opende ze afgelopen donderdag 27 februari de deuren van haar nieuwe kledingzaak ‘Vivace’: Cockie Kouwenberg uit de Past, de Louwstraat. Het bloed kruipt toch waar het niet gaan kan, dat zal waarschijnlijk de achterliggende gedachte zijn geweest voor Cockie die dus weer helemaal terug is en hoe!In het voormalige winkelpand van Kadoboetiek Carola aan het Rootven 35B presenteert zij nl. leuke, betaalbare en vlotte mode vanaf maat 42: Larged Sized Ladies’ Fashions dus. En in een sfeervol le entourage, dat moet worden gezegd! Cockie presenteert in deze met veel hout ’aangeklede’ en daardoor warme en gastvrije omgeving het merk ’Yoek’ dat wordt gedragen door o.a. Viola Holt en Caroline Tensen. Uiteraard zijn Cockie en Cees Kouwenberg trots op deze nieuwe uitdaging en dat mogen ze ook gerust. Graag wenst ’Moergestel-Nieuws’ hen van harte alle succes toe! Materialen voor mensen met afasie Afasie is een taalstoornis, die ontstaat door her senletsel. Dit hersenletsel wordt veroorzaakt door een hersenbloeding, herseninfarct, her sentumor of door een ongeluk. Soms is iemand met afasie ook gedeeltelijk ver lamd als gevolg van het hersenletsel. Er zijn heel wat verschillende gradaties in afasie: de ene patiënt kan redelijk communiceren, maar de andere heeft veel moeite met de meest een voudige zinnen. Door de taalstoornis kunnen patiënten soms niet meer gewoon praten, le zen of schrijven, en is het ook moeilijk om te begrijpen wat anderen zeggen. Kortom het is dan moeilijk om met anderen te communiceren en ook hobby’s als bv. lezen vallen soms weg. De bibliotheek Oisterwijk leent leermaterialen uit die gebruikt kunnen worden in communicatie met iemand met afa sie. Het gaat dan bv. om fotokaarten die ge bruikt kunnen worden om gesprekken te sti muleren, maar ook om met taal bezig te zijn. Ook heeft de bibliotheek aanwijsborden, let ters- en dominospellen. Deze materialen zijn bedoeld om samen met iemand met afasie te gebruiken. Heel wat instellingen in Oisterwijk maken in middels gebruik van deze collectie die opge steld staat bij de grootlettercollectie op de ro- man-afdeling van de bibliotheek. Maar deze materialen zijn ook bedoeld voor particulieren met iemand in de omgeving met afasie. Bibliotheek Moergestel Nieuw in de collectie: Videofilms voor volwassenen Vaak werd er naar gevraagd, nu heeft de bibli otheek Moergestel ze opgenomen in de collec tie: videofilms voor volwassenen! In de video- collectie zijn o.a. opgenomen verfilmingen van boeken zoals: Rain Man, Kramer vs Kramer, The Firm, The Silence of the lambs, Dances with wolves, Gejaagd door de wind en A passa ge to India. Daarnaast zijn een aantal recreatieve video’s voor alle leeftijden opgenomen zoals: Three men and a baby, The Addams Family, Dumb Dumber, E.T, Far from home, Forrest Gumb en Honey, I shrunk the kids. De uitleenvoorwaarden voor videofilms voor volwassenen zijn hetzelfde als voor cd’s en jeugdvideobanden. Tot ziens in de bibliotheek. Poppentheater De Witte Lelie, Gemullehoe- kenweg 147, Oisterwijk, 013-5285934. Woensdag 5,12,19,26 maart 14.30 uur: Zaterdag 22 maart 14.30 uur: ’De Toverboom’ Leeftijd vanaf 4 jaar, toegangsprijs 5,- per persoon, voor kinderfeestjes groepskorting. Reserveren gewenst! Korte inhoud van de voorstelling: Tosca’s leven is niet zo plezierig. Alleen als ze met haar geitje de bergen intrekt voelt ze zich gelukkig. Totdat alles ineens verandert door een heel bij zondere boom U wilt over uw financiële reserves een zo hoog mo gelijk rendement, met een zo laag mogelijk risico. U denkt daarbij aan aandelen, of misschien wel aan opties. Maar hoe gaat u het aanpakken? De financieel adviseur van de Rabobank is in dit geval het juiste adres. Hij kan u precies vertellen welke soorten beleggingen er zijn en welke kansen en risico’s daarbij horen. Samen komt u tot een plan waarmee uw geld niet renteloos ligt te slapen, maar eens goed voor u aan het werk gaat. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 MAART 1997 l i Met de financieel adviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. samen voor MAANDAG 500 gram Rootven 74 - Moergestel 100 gram 'n Tweeling deze week In onze rubriek. Ongeveer 'n maand geleden werden ze 25 jaar. Wie zijn het? We kunnen nog steeds foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin ‘n aan uzelf geadresseerde en gefrankeerde envelop) en stóp die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkse- weg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mo gelijk terug! HL r* Geldig van vrijdag 7 t/m woensdag 12 maart 1997 UIT EIGEN KEUKEN s

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5