EUROSTYLING LITI E P 1 I I I Haal de lente uw huis binnen. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I i J i ii I I I I I trends in mode gaat 'op chic JAN MICHIELS P** COMPLETE WONINGINRICHTER Kledingactie voor Mensen in Nood i S ai i aai 1 1 *2 De nieuwe lente brengt ook vaak nieuwe woonideeën. Ook dit voorjaar hebben wij een Ooit gehoord van applicaties? ongekende collectie vitrage en gordijnen in nieuwe frisse voorjaarstinten, want ook uw woninginrichting is klaar om de nieuwe lente bij u in huis te brengen. Kom ook eens kijken en proefde sfeer van :n een verfrissend interieur met talloze nieuwe woonideeën bij uw woninginrichter. Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 (7 Uw kleding, de moeite waard In 6 lessen leer je het appliceren van stripfiguren (Mickey Mouse, Winnie de Poeh) op kleding, kussens en tassen. Ideaal voor exclusieve cadeaux. Informeer ook naar de andere cursusmogelijkheden, o.a. maken en beschilderen van houten panelen in landelijke stijl. Cursusdagen: Dinsdags; 11-18 -25 maart en 1 - 8 en 15 april Tijd: 19.30-21.30 uur Midden en West Brabant District Tilburg Politieteam Oisterwijk Alcoholcontrole Donderdagavond heeft het politieteam Oister wijk een alcoholcontrole uitgevoerd in het teamgebied. De controle werd uitgevoerd tus sen 21.00 en 03.00 uur. Er werden drie personen bekeurd omdat zij teveel gedronken hadden. Diefstal Mercedes In de nacht van donderdag op vrijdag werd te Moergestel aan de Raamackerstraat een don kerblauwe Mercedes 190 ontvreemd. Het ken teken was ZK-12-DG. Kluiskraak Bij de Stichting Thuiszorg Midden-Brabant aan de Burg. Verwielstraat te Oisterwijk (bijna naast het bureau) werd een inbraak gepleegd. De kluis werd uit de administratie met een steekwagen naar het magazijn gebracht. Daar heeft men de kluis opengebroken. Een nog onbekend geldbedrag werd weggenomen. Parkeren centrum Oisterwijk Nadat vier weken in het centrum van Oister- Voor meer informatie: Maria Pot telefoon 013-513 2265 Tilburgseweg 54 - Moergestel De inzamelactie wordt gehouden in de week van 10 tot en met 15 maart. Men kan kleding, lakens en dekens brengen bij: mevr, van Esch, Schoolstraat 46 en bij mevr, van Oort, Stokske 1. Bij deze adressen kunt u het hele jaar door kleding afgeven. Graag verpakt in plastic vuilniszakken. 1 j: DE 'URHAAI sloten voor fietsers en voetgangers. Alleen de leden van Audacia hebben dan nog het recht om gebruik te maken van genoemde straat. Bij het schrijven van dit bericht was nog niet bekend hoeveel bewoners van Oisterwijkseweg e.o. hun handtekening hebben gezet, maar we gaan ervan uit dat dat er ongetwijfeld veel zul len zijn... Raar idee om die straat af te sluiten... Lijst met namen voor de reünie Verleden week al hebt u een lijst gekregen waarop het bestuur van ’De Vurhaai’ verzocht om de namen en adressen van uw kinderen te noteren i.v.m. de reünie bij het 40-jarig bestaan van onze vereniging op 14 juni a.s. Als u deze lijst nog niet ingeleverd hebt, wilt u dat dan een dezer dagen doen? Kosten: 75,00 (excl. materiaal)* ’Bezwaarschrift’ Dezer dagen bent u bezocht en werd u verzocht uw handtekening te plaatsen op ’n zgn. ’be zwaarschrift’ naar het college van B&W van de gemeente Oisterwijk. Het gaat hier tegen het voornemen van het college om de Molenstraat af te sluiten voor alle verkeer. In onze brief waren we wat dat betreft niet volledig, want de Molenstraat wordt, als het doorgaat, ook afge- wijk gewarschuwd is i.v.m. foutief parkeren is deze week voor het eerst bekeurd. Er werden in vider dagen 35 bekeuringen uitgeschreven. Van die 35 kwamen ongeveer 30 personen zich beklagen omdat het niet duidelijk was. De be keuringen gaan gewoon door. Dit omdat er geruime tijd gewaarschuwd is. Het bekeuringsbeleid zal niet gewijzigd wor den. Er wordt dus gewoon bekeurd. Aan de leden van de K..VO. kring Tilburg en andere belangstellenden: Culturele avond Hierbij nodig ik u uit voor de culturele avond op dinsdag 11 maart 1997 in ’t Plein in Uden- hout. Aan vang: 19.45 uur. Zaal open: 19.00 uur. Entree: 5,-. Kreatieve dag Aan de leden van de K..VO. kring Tilburg en andere belangstellenden. Woensdag 19 maart 1997 in Den Boogaard te Moergestel. Aanvang: 11.00 uur. Modeshow: 14.00 uur. Sluiting: 16.30 uur. Entree: 3,50. De leden van onze kring zullen zich weer pre senteren met demonstraties op allerlei gebied. Ook is er een tentoonstelling van de door hun gemaakte kunstwerken. Voor kinderopvang wordt gezorgd. .Stichting TC’elzijn (9uderen^^ïoergestel Bezinningsmiddag Zoals u in de inmiddels bekende info heeft kunnen lezen wordt op donderdag 13 maart de tweede bezinningsmiddag van dit seizoen ge houden. Het thema van deze middag is: “De veelkleurigheid van onze samenleving”. Pas tor van den Broek zal dit thema tijdens de be zinningsmiddag samen met alle aanwezigen onder de loupe nemen. Zij vertrouwen erop, dat velen van u deelnemen aan deze waarde volle middag, ook niet leden, b.v. uit uw ken nissenkring zijn van harte welkom. Zij hopen u te ontmoeten op donderdag 13 maart om 14.00 uur in het Parochiecentrum. 1 PAGINA 3 3 3 'kvoi Alle activiteiten worden georganiseerd zonder winstoogmerk. I ^gesloteo^l (in samenwerking met K.B.O.) MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 MAART 1997 I E E I 3 I I 1 I 1 I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3