Mooie Interieurs I1Ê SM Thuis ie bioemetfes buiten zetten ken eek heet'gezeffig zijn/// O) Slijterij ’In den Korenmaaier f Ab 4^ GEZELLIGHEID ONDER DE KURK SS Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-513 1234 20,95 17,95 19,95 JAN MICHIELS COMPLETE WONINGINRICHTER Floryn Jonge Jenever Sandeman Port Unieke Party Port types ruby, tawny, white fles 75 cl. Sonnema Berenburg Süp 'm op syn Frysk s 19,95 'hop« Hooghoudt Graanjenever Uut Grunningen Dubbele Graanjenever Spaar de ’Graon- aandelen’ liter Bootz Rum per fles 0,7 NU Rogge Jonge jenever liter NU Hogge Vieux Als het je teveel wordt... Dujardin Vieux (blauw) liter Goblet Graanjenever liter Floryn Citroen- brandewijn ■1&9SI I - r 1 liter FLORYH liter NU RYN j V ra ^Schoolstraat 18, 5066 EE MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. ’U- PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 19 FEBRUAR11997 I» .-= 8Ê 1 SMDEMM citroen brandewijn 1 lOMCit n JineveR hoek Heuvelstraat-Pijnendijk in Moergestel. Hij was samen met twee anderen. Deze zijn nog voortvluchtig. In de bewuste woning werd veel overhoop gehaald. Alles werd uit de kas ten getrokken. Verder hebben de daders een aantal aanwezige foto’s verscheurd. Ze gingen er vandoor met een hoeveelheid geld (circa f 200,-) en sieraden. De man heeft nog een twee de woninginbraak bekend. Het probleem hier bij is echter dat hij zich niet meer kan herin neren waar dat is geweest. Hij viel door de mand doordat op de plaats van het misdrijf vin gerafdrukken van hem waren achtergebleven. Hierdoor kon hij geïdentificeerd worden als de vermoedelijke dader. De man zat sinds kort in vreemdelingenbewaring omdat hij illegaal in ons land verblijft. Man gewond na val van ‘balkon’ Een 26-jarige inwoner van Oisterwijk liep van morgen rond 6 uur verwondingen op aan de rug nadat hij vanaf de eerste verdieping van zijn woning naar beneden was gevallen. Hij woont sinds kort in een nieuwe woning in de wijk Westend. De woning is geheel klaar met uitzondering van het balkon. Er zijn al wel bal kondeuren, maar nog geen balkon. Na een avondje stappen wilde de man vannacht ken nelijk, vanuit de slaapkamer het balkon betre den. Na de balkondeuren geopend te hebben, is hij op de begane grond terecht gekomen, Hij heeft na de val nog een ladder gezocht en is via dezelfde weg weer naar boven geklommen. Hij is later per ambulance overgebracht naar het Elisabethziekenhuis ter observatie. Onze opa van 80 dat is een krasse knar. Helaas, jammer, spijtig zit hij iets te vaak in een bar. Mien, zijn verloofde, pas daar maar eens voor op. Niet alleen opa’s hormonen zet ze op z’n kop. Deze woorden moeten u toch overtuigen. De starste persoon toch om kunnen buigen, om met z’n allen te komen kijken naar ons to neel. Wij zijn met negenen, u hopelijk met heel veel. Inbraak woning in Moergestel In de nacht van 6 of 7 februari blijkt er inge broken te zijn in een woning aan de Tilburgse- weg. De daders kwamen binnen via een wc- raampje. Uit de woning werd ’n paar honderd gulden meegenomen. Waardevolle voorwer pen, zoals sieraden, liet men ongemoeid. De bewoonster was niet thuis ten tijde van de in braak. Bromfietser gewond na aanrijding Op de kruising Moergestelseweg-Poirterstraat in Oisterwijk is gisteravond, rond half zeven, een bromfietser gewond geraakt bij een ver keersongeval. De man, een 27-jarige inwoner van Oisterwijk, reed over het verplichte fiets pad in de richting van Moergestel, toen vanuit tegenovergestelde richting een personenauto naderde die rechtsaf ging de Poirterstraat in. De bestuurster, een 55-jarige inwoonster van Oisterwijk, gaf de bromfietser daarbij geen vrije doorgang met een aanrijding als gevolg. De man werd per ambulance overgebracht naar het Elizabethziekenhuis in Tilburg. Daar werd een beenbreuk vastgesteld. Woninginbreker aangehouden Afgelopen vrijdag, 7 februari werd voor de of ficier van justitie te Breda een 21-jarige man, afkomstig uit Joegoslavië, voorgeleid. De man heeft bekend op 4 januari j.l. in de avonduren, ingebroken te hebben in een woning op de Er zijn talloze situaties dat het je wel eens te veel kan worden. Gelukkig als er dan mensen zijn in je eigen omgeving waarmee je kunt pra ten. Maar als dat niet kan, wat dan? Het kan ernsti ge gevolgen hebben, dat getuigen de kranten en de televisie. Ernstige gevolgen naar ande ren, ernstige gevolgen voor jezelf. Als er niemand beschikbaar is voor een gesprek kan de SOS Telefonische Hulpdienst een goede mogelijkheid zijn. Je kunt anoniem bel len. Dag en nacht is er een vertrouwenspersoon aanwezig. Niet voor informatie op specialisti sche vragen, maar voor een gesprek van mens tot mens. - Voor mensen die willen praten over hun rela tie, die al lange tijd niet meer aan de verwach tingen voldoet en waarbij excessen dreigen. - Voor ouders die grote problemen hebben met hun kinderen, waar ze geen oplossing meer voor zien. - Voor mensen met bedrijven die getroffen zijn door de varkenspest en voor wie de zware te genslag een te grote belasting wordt. - Voor carnavalvierders die na de carnaval in de sleur van alle dag terecht komen. - Voor allerlei mensen die de weg zoeken in hun leven. Het telefoonnummer voor onze regio staat ach terop het telefoonboek rechtsonder. ’s-Hertogenbosch: 073 - 614 00 48. Michiels Meubelen CDA -nieuws Maandag 24 februari komt het CDA bijeen om de raadsvergadering van 27 februari door te praten. Bent u geïnteresseerd in de onderwerpen of het fractiewerk van het CDA, dan bent u van harte welkom. Uiteraard verwachten wij onze ach terban. De CDFA-fractie vergadert op 24 februari in het raadhuis op de Lind in Oisterwijk. De bij eenkomst begint om 20.00 uur., DARK RU&4 <iP 1© 1 ,iter 1 ■-s~ j. - f ""T i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3