■11 Oisterwijk Officiële informatie vanuit de gemeente Oisterwijk Audacia-nieuws Programma 16 februari: Audacia 1 - SCMH 1 Audacia 2 - Sarto 2 Oirschot Vooruit 3 - Audacia 3 Audacia 4 - RWB 4 Audacia 5 is vrij SET 7 - Audacia 6 Audacia 7 - SVSSS 8 Audacia 8 - Nemelaer 8 Oirschot Vooruit 12 - Audacia 9 10.00 12.30 10.00 14.30 12.00 13.00 10.00 Geen zaaltraining Woensdag 12 februari is er geen zaaltraining voor de F-pupillen. De eerstvolgende training is op woensdag 19 februari. Zij zal krijgen wat ze wil, al moet ze over lij ken. Als ze eenmaal beet heeft laat ze dan ook niet meer los. Hij heeft zijn woordje wel klaar. Hij loopt er voor weg en zoekt ze onverschrok ken op. Begint het bij u ook al te jeuken om te kunnen komen kijken? Op 8 en 10 maart spelen wij, K..PJ. toneel, weer voor u, ons blijspel: ’Hoog spanning! Levensgevaarlijk!’ in Den Boo gaard. Agrarische vrouwen Gaat u ook mee naar het symposium op 27 fe bruari a.s.? 17 Februari: excursie naar Palingkwekerij Re- ijrink. Heeft u als agrarische vrouw al eens nagedacht over een lidmaatschap van de N.C./B.? Belangenbehartiging, scholing, excursies, bij eenkomsten voor agrarische vrouwen zijn toch redenen om u aan te melden als lid van onze agrarische belangenorganisatie? Heeft u vragen of wilt u informatie dan kunt u bellen met Ine van Haaren, tel. 513 3468. GEWOON DOEN!!! :B 2711 Noordbrabantse Christelijke Boerenbond BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER ONTWERP-BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER ARTIKEL 50, LID 5 VAN DE WONINGWET WET MILIEUBEHEER ...vertrek 13.00 ...vertrek 13.00 aanwezig 12.15 aanwezig 12.15 aanwezig 8.30 aanwezig 9.30 aanwezig 10.15 aanwezig 9.30 aanwezig 9.15 aanwezig 9.30 aanwezig 9.30 aanwezig 10.30 aanwezig 10.45 aanwezig 10.45 aanwezig 10.45 Riel-meisjes - Audacia-meisjesaanwezig 10.30 BOUWVERGUNNINGEN MELDINGEN AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Ruilverkavelingsplan De Hilver Geachte leden, De stemming voor het landinrichtingsplan De Hilver nadert. Met het oog daarop nodigen de NCB afdelingsbesturen in De Hilver u uit voor een voorlichtingsbijeenkomst. Op deze bijeen komst kunt u met twee ervaren mensen de voors en tegens van dit landinrichtingplan op een rij zetten. De bijeenkomst wordt gehouden op maan dag 24 februari 1997 in Zaal ’De Posthoorn’, Diessenseweg te Hilvarenbeek. Aanvang 20.15 uur. AGENDA: - Opening door de voorzitter - Ervaringen met landinrichting door de heer AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 15 februari: SV Capelle 1 - Audacia Al White Boys 1 - Audacia BI Audacia B/C - EDN ’56 1 Audacia Cl - Oirschot 1 GSBW 1 - Audacia Dl Audacia D2 - ZIGO 3 WSC 6 - Audacia D3 Audacia El - Sarto 4 Oirschot 2 - Audacia E2 Audacia E3 - NOAD 3 Audacia E4 - Gloria UC 2 Viola 1 - Audacia F1 Audacia F2 - VCB 1 WSJ 1 - Audacia F3 Audacia F4 - SC ’t Zand 6 A. van der Steen, melkveehouder en lid land inrichtingscommissie Baarle-Nassau - Landinrichting De Hilver bekeken vanuit het provinciaal bestuur door drs PL.B.A. van Geel, lid van het dagelijks bestuur van de pro vincie - Pauze - Gelegenheid tot discussie met de inleiders - Sluiting Het al dan niet doorgaan van de landinrich ting is voor het gebied, maar vooral voor de toekomst van uw bedrijf, van groot belang. Zorg dat u goed geïnformeerd bent en zonder twijfels kunt gaan stemmen. De gezamenlijke besturen van landinrichtingsgebied De Hilver 5 PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 FEBRUARI 1997 942-1 942-6 10.00 In onze rubriek ’Wie ben ik?’ van deze week ziet u Maria van de Sande-van de Wouw, Burg. Bardoelstraat 21 Oisterwijk, 7 februari 1997, de burgemeester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th. J. Kortmaan. :TECO Zwarte Wegje 5062 AN Oisterwijk 30 januari 1997 verlichting tennisbanen 3 en 4 Zwarte Wegje Oisterwijk gemeente neb KENNISGEVING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen Naam melder Adres Postcode/gemeente Datum Melding Melding inzake Adres van de inrichting Kad. gemeente Sectie Nummer(s) Globale inhoud en bedoeling van de melding: Er wordt verlichting aangebracht op de tennisbanen 3 en 4. Hiervoor is tegelijkertijd ook een bouwvergunning aangevraagd. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling Bouw- en Milieuzaken. 9424 KENNISGEVING ALGEMEN WET BESTUURSRECHT Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet milieubeheer is vergunning aangevraagd door: - Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel B.V. voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning voor een schoenfabriek aan de Oisterwijkseweg 40 te Moergestel. - Maatschap van Hest voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning voor een var kensbedrijf aan de Driehuizerweg 10 te Moergestel. Burgemeester en wethouders zijn van plan om de gevraagde vergunning te verlenen onder opname van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Hiertoe is een ontwerp beschikking opgesteld. De aanvraag en de ontwerp-beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 17 februari 1997 gedu rende vier weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefoni sche afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzage termijn van vier weken kan iedereen bij het college van burgemeester en wethouders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de ontwerp-beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermelden (tegelijk met de bedenkingen). Bovendien wordt iedereen die daarom verzoekt in de gelegenheid gesteld om over de ontwerp-beschikking met de gemeente van gedachten te wisselen, waarbij het tevens mogelijk is om mondelinge dan wel schriftelijke bedenkingen in te brengen tegen de ontwerp-beschikking. Om een gedachtenwisseling kan tot het einde van de inzagetermijn wor den verzocht. 942.2 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk zijn voornemens met toepassing van artikel 50, lid 5 van de Woning wet bouwvergunning te verlenen aan: -Schoenfabriek wed. J.P. van Bommel voor het uitbreiden van een bedrijfsruimte aan de Oisterwijkseweg 40 te Moergestel. Het bouwplan ligt met ingang van maandag 17 februari 1997 gedurende veertien dagen te inzage in het gemeen tekantoor, de Lind 44, bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, kamer 003. Gedurende deze termijn kan een ieder bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 101015060 GA Oisterwijk. 942 5 Burgemeester en wethouders van Oisterwijk zijn voornemens vergunning te verlenen voor: - het bouwen van een carport/garage aan de Eysenbrand 14 te Moergestel. Het bouwplan ligt met ingang van de dag na publicatie gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentekan toor, de Lind 44, bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken, kamer 003. Gedurende deze termijn kan een ieder schrif telijk bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101,5060 GA Oisterwijk. Openbare kennisgeving van een melding van een verandering van de inrichting (art. 8.19 lid 2). Op de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu van het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk ligt vanaf 17 februari 1997 gedurende een maand ter inzage, de melding van een verandering van de inrichting van: Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/-melding binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 6 van 1997 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengekomen: Moergestel: - het bouwen van een erker aan de woning aan de Lathouwer 37; - het vergroten van een garage/berging/carport Industrieweg 13; Oisterwijk: - het vergroten van de bijkeuken aan de Dille 11 - het veranderen van een woning aan de Kerkstraat 6; - vernieuwen van een erfafscheiding aan de Land van Cuijckstraat 8; - plaatsen dakkapel op de woning aan de Dieze 9; - vergroten woning aan de Gemullenhoekenweg 57; - vergroten woning aan de Pieter Breughelstraat 7; - plaatsen dakkapel op de woning aan de Dieze 21; - het aanpassen en uitbreiden van de tennisbaanverlichting aan het Zwarte Wegje 1; het uitbreiden van de woning aan de Peperstraat 56; - het vergroten van de woning door het aanbouwen van een garage/berging en het bouwen van een berging en tuinmuren aan de Donkerstraat 2; - het plaatsen van dakkapellen op de woning aan de Brede Steeg 24; - het verbouwen van de boerderij aan de Spreeuwenburgerweg 20. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDIMNGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling VRÓM, mevr. S. Meijer, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondissementsrecht bank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110. 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indie nen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Bouwvergunning is verleend voor: Oisterwijk: - het uitbreiden van de woning aan de Nic. van Eschstraat 38; - het uitbreiden van de woning (fase 2) aan de Kievitslaan 38. Moergestel: - bouwen van een woning met garage aan de Vooskerbos. van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). A. Beschikking Burgemeester en wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieube heer aan: - de heer J.A.A. van de Ven, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensbedrijf aan de Heuvelstraat 25 te Moergestel; - de heer W.T.J. van Alphen, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een tuin- akkerbouwbedrijf en varkensmesterij met reparatie/onderhoudswerkplaats aan de Broekzijde 9 te Moergestel. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerpbeschikking niet gewijzigd. B. Beschikking Burgemeester en wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieube heer aan: - de heer J.C.P. Vermeer voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensbedrijf aan Klein Locht 7 te Moergestel. C. Beschikking Burgemeester en wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieube heer aan: - de heer J.A.M. van Dijk voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensbedrijf aan de Zandstsraat 20 te Moergestel. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking wel gewijzigd. De beschikkingen liggen vanaf 17 februari 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp-beschik king; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepsschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien -als er sprake is van een spoedeisend belang- een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. 942-3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 7