w mmw ma. mi US9 Of® Smits Zn. ffi Ad van den Boer ff Dagen waarop de diverse winkels gesloten zijn: Winkelsluitingstijden aangepast! LEVENSGEVAAR Nieuwe boeken in de bibliotheek Oisterwijk 'vr- Levensgevaarlijk Boscafé ’de Rode Lelie’ Natuurtheater Oisterwijk ML' Tilburgseweg 6, Moergestel, Tel. 013-513 2345 C^I Rootven 43 - Maandagmorgen: Maandag: Dinsdag: Dinsdagmiddag: Scharen-Messentechniek Moergestel - Tel. 5131405 Rustpunt voor wandelaars en fietsers. ELKE middag geopend. Zaterdag en zondag vanaf 11.00 uur. Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 013-5216833 Vanuit Moergestel contact nodig met de gemeente? Probeer het via het Voor een hapje, een drankje, koud buffet, barbecue of speciaal feestje. Eenmaal per maand geeft de bibliotheek nieu we aanwinstenlijsten uit. Hierop staan de boe ken die de bibliotheek in de afgelopen maand gekocht heeft. Hieronder volgt een selectie uit de lijst voor de volwassenen. De moeite woord om te go on kijken! MEUBELEN EN MEUBELSTOFFEERDERIJ SERVICEPUNT in de Openbare Bibliotheek Schoolstraat 37 in Moergestel Boetiek Bonita Chris van den Bijgaart Fotografie Twinkeltje Kapsalon La Vertu Kapsalon t Kapperke Kapsalon Aksent Huidverzorgingsinstituut en Kadoboetiek Aphrodite Juwelier Ketelaars Doe-Het-Zelf Centrum Op 't Hoog Schoenmakerij ’De Kleine Winst’ Boetiek Modarina Slijterij Mitra Slagerij van Zon Slagerij Ketelaars Bakkerij van lersel Bakkerij Verkooijen Bakkerij van Hulten Groentehal Crisje Slijterij ’In den Korenmaaier’ Drogisterij Kemps Modehuis Poirters Ligtvoet Nimco Schoenen Twinkeltje Bloemisterij Wim Willems Boerenbond winkel Woninginrichting J. Michiels Rijwielhandel Vogels Mulders Automatisering Electro Frans van Velthoven Onderstaande winkels zijn de GEHELE WEEK OPEN: Supermarkt Jumbo Supermarkt Super P.V.S. Meubelen Kadoshop Broers Sanitair van Velthoven Kruijssen Frans Becx Tuinmachines Reisburo Wolfs Reisburo Rabo Natuur in Noord-Brabant: twee eeuwen plant en dier Beschrijving van hoe het landschap en de daar in levende wilde planten en dieren zich de af gelopen twee eeuwen in Noord-Brabant zich hebben ontwikkeld. Info 570.5 Lacome, Susie: Kids ountry: zelfgemaakte cadeautjes voor kinderen Stap voor stap wordt in woord en beeld uitge legd hoe cadeautjes van stoffen gemaakt kun nen worden. Info 626.2 Carnaval In verband met carnaval is de bibliotheek op maandag 10 en dinsdag 11 februari gesloten. Tot ziens in de bibliotheek. De fusie een feit Vanaf 1 januari 1997 is de fusie van de biblio theken te Moergestel en Oisterwijk een feit en eind januari vergaderde het nieuwe bestuur voor de eerste keer. Het gehele bestuur behar tigt uiteraard de belangen van beide bibliothe ken en daarom is het bestuur samengesteld uit Moergestelnaren en Oisterwijkers, dat is uiter aard in de statuten vastgelegd. Vanuit Oisterwijk nemen deel aan het bestuur: J. Krijger (voorzitter), E. Veldhuis (penning meester), mevr. A. Burggraaf, C. Freijse en A. Graafmans. Vanuit Moergestel nemen K. Boon (vice-voorzitter), A. van de Wouw (secretaris), mevr. C. van Gooi en P Vrijhoeven deel aan het bestuur. Kort voor de formele opheffing van de Stich ting Openbare Bibliotheek Moergestel is op een bijeenkomst van het bestuur en het perso neel de heer H. Vos benoemd tot ere-voorzitter vanwege zijn grote verdienste voor onze voor treffelijke bibliotheek. Hij was voorzitter van af de oprichting van de Stichting in februari 1989. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 FEBRUAR11997 hen allemaal op. En wilt u er zeker van zijn dat u dit ook snapt, kom dan op 8 en 10 maart naar het toneelstuk: ’Hoogspanning, Levensgevaar lijk!gebracht door de toneelspelers van KPJ- Moergestel in Den Boogaard te Moergestel. Zolang hij zijn mond dichthoud zal alles wel goed gaan. Had zij ook maar iets dicht gehou den, dan was alles al een stuk beter. En als het energiebedrijf nou ook nog alles had dichtge houden dan hadden we hier niet eens gestaan. Helaas gaat het niet altijd zoals we willen. Terwijl zij vangt wat ze moet vangen, vangt hij Romans Atwood, Margaret: Alias Grace Portret van een mooie, mysterieuze vrouw, die misschien een moordenares was. Bradford, Barbara Taylor: Sleutel van het hart De eigenares van zes chique hotels in de Vere nigde Staten, Engeland en Frankrijk wordt ernstig ziek maar haar arts kan geen lichame lijke oorzaken vinden, waarna ze de hulp in roept van een psychiater. Corbett, Val: Splash Drie Engelse journalistes zijn hecht bevriend geraakt en blijven dat ook wanneer een van hen in de problemen komt. Krantz, Judith: Justine Om zijn tot op heden onbekend gebleven doch ter te ontmoeten kiest een schatrijke modeko ning drie modellen van het succesvolle bureau dat zij leidt voor een modeshow in Parijs. Mezricht, Ben: Het ultieme wapen Een student medicijnen ontdekt dat in een ge netisch centrum heel ander onderzoek wordt verricht dan hij dacht. Thijssing-Boei; Henny: Thuiskomen in je zelf Als een vrouw voor haar man kiest en niet voor haar carrière, vindt ze troost in de toekomst van haar dochtertje, tot ook die voor de keus komt te staan, huwelijksgeluk of carrière. Informatieve boeken Smit, Barbara: Heineken: een leven in de brouwerij Levensbeschrijving van Freddy Heineken, topman van het Heinekenconcem. Info 385.4 Tankeren, Mieke van: Vermist en wat dan? Per jaar verdwijnen ca. 5000 mensen in Neder land spoorloos, van 10 procent wordt nooit meer iet gehoord. Ingegaan wordt op wat een vermissing voor de achterblijvers betekent, de emotionele en praktische problemen. Info 396.9. - De winkeliers, verenigd in Ondernemend Moergestel, hebben zich de afgelopen weken gebogen over de openings- en sluitingstijden van hun winkels. Nieuw is het feit dat alle winkels voortaan tussen de middag normaal geopend zijn! Om enige uniformiteit te krijgen zijn de betreffende tijden op een rijtje gezet en hebben de winkeliers zich gevonden in bepaalde afspraken. Er valt echter niet te ontkomen aan uitzonderingen, vandaar dat we hierbij de nieuwe tijden publiceren. Een goede tip misschien: knip deze lijst uit en hang hem bij u in de keuken op het prikbord. Dan wordt u niet onaangenaam verrast als u hier of daar aan de gesloten winkeldeur staat. F.N.E.M. PAGINA 9 O 013 - 5283225, b.g.g. 5284663 LlilS| Geopend op werkdagen van 9.00 tot 18.00 uur of 's-avonds na telefonische afspraak. Meer dan 20 jaar ervaring Herstoffering meubelen en kantoorinterieur Gespecialiseerd in leder Grote sortering exclusieve meubelstoffen van klassiek tot modern, o.a. Ploeg, Jab, Delfosse Ook stoffen en materialen in voorraad voor de doe-het-zelver Elke maandag van 18.00 tot 20.00 uur Elke dinsdag van 10.00 tot 12.30 uur Elke vrijdag van 15.00 tot 17.00 uur of per telefoon 013-513 1282 «vsaJiM gemeente 1 i’Si CM

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 9