Rabobank Wéér feliciteren wij een ondernemer met een nieuwe Combi-automaat: H. Verkooijen Moergestel Banketbakkerij Zo is er maar één! Carnaval 1997 in ’t Draaiboompje Ruwbouw eerste scènes Musica Futura gereed I Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid te pinnen. Vandaag wensen wij H. Verkooijen veel plezier met deze moderne vorm van betalen. De Combi-automaat is aan de ene kant een pinautomaat, aan de andere kant een chipknip. Rootven 23, Moergestel Deze automaat staat voor maximale betaalservice, snelheid en veiligheid. We/ke ondernemer kunnen wij binnenkort feliciteren? De komende weken verneemt u meer over de donateursactie en hoe u zich aan kunt melden. Dit kan eigenlijk voor niemand moeilijk zijn... Wie is hij? We kunnen nog steeds foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en gefrankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwtjkse- weg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mo- gelijk terug! Oistcrwijk Veel aandacht voor kinderen Ook Partyboerderij ’t Draaiboompje in Moer gestel zet met de a.s. carnaval de deuren na tuurlijk wagenwijd open om het carnavalsmin- nend publiek van harte welkom te heten. Hier onder in het kort een opsomming van een aan tal aktiviteiten die tijdens de carnavalsdagen plaatsvinden. Artiestengala Traditioneel wordt in Partyboerderij ’t Draai boompje de carnaval op zaterdagavond om 20.00 uur ingezet met het alom geprezen ’Ar tiestengala’. ’n Keur aan lokale artiesten maakt deze avond haar opwachting om in allerlei creaties voor het voetlicht te treden. Het artiestenprogramma is altijd weer verrassend en origineel. Een tip echter: wees er vroeg bij, want vol is vol! Mini-playbackshow Ook al jaren ’n vast onderdeel in het program ma van ’t Draaiboompje is de Mini-playback- show op zondagmiddag om 16.00 uur. Na de optocht barst dit kinderspektakel los dat ook elk jaar wordt gekenmerkt door verrassende optredens, ’n Middag vol onvergetelijke uren zowel voor de optredende kinderen als de be zoekers. De winnaar mag rekenen op een mooie wisselbeker en voor iedere deelnemer is er natuurlijk een traktatie. Voor de bezoeken de kinderen is er gratis limonade. Kindermiddag: dinsdag Dinsdag 20 februari wordt de jaarlijkse Kin dermiddag gehouden waarop echte artiesten komen optreden. Dit jaar komt naar ’t Draai boompje ’n ezel die kan rekenen en natuur lijkclowns! Op deze kindermiddag, die om 16.00 uur begint, krijgen alle kinderen zoals altijd een gratis snoepkaart. Voor de beide kindermiddagen wordt er een speciale kindertribune opgebouwd, zodat de kinderen een goed zicht hebben op het podium en bui ten het carnavalsgedrang kunnen blijven. voor alle dagen geldt natuurlijk dat de entree gratis is. ’s Avonds is er een programma voor de volwassen carnavalsvierders waarbij de muziek wordt verzorgd door de D.J.’s Patrick en Lennard. Voor een volledig en uitgebreid programma verwijzen we naar de advertentie elders in dit blad. Begin februari start grote donateursactie Afgelopen zaterdag gold voor de cast en mede werkers van Musica Futura als een belangrijke dag. Die middag zou blijken hoever de produk- tie inmiddels is en of de aanloop naar de uit voeringen lang genoeg is. In een volgepakte repetitieruimte werden de eerste scènes van het spektakelstuk (dat nog aangevuld wordt met buitenaardse lichteffecten en Oisterwijkse symfonieklanken) doorlopen. Na een drukke, inspannende middag is duidelijk geworden dat de tijdlijnen op de goede manier uitgezet zijn. Precies op het goede moment zijn de grote ge zamenlijke doorlopen van start gegaan. We hebben kunnen zien dat het decor eind mei gevuld wordt met een cast die er ’staat’. Dat zelfde geldt voor alle kledingstukken. De eer ste 350 meter stof (jawel, 350 meter), wat vol doende is voor de eerste drie scènes, zal nog voor de carnaval omgevormd zijn in kostuums. Aangezien inmiddels ook de decorschetsen, technische tekeningen en bouwplannen omge zet worden in metershoge decorstukken en friemelkleine schakelingetjes beginnen al lang zaam de eerste kriebels te komen. Was het maar vast zover. Maar zover is het nog niet. Er moet nog veel gedaan, gedacht en geregeld worden. Zo is bijvoorbeeld het financiële plaatje, ondanks een goed aanbod aan sponsors, nog niet he lemaal rond. Als u weet dat de produktie on geveer 150.000 gulden gaat kosten zal dat u niet verbazen. Daarom doet Stichting CUE Oisterwijk ook bij deze produktie een beroep op de bevolking van- Oisterwijk en omstreken, zodat Musica Futu ra met een professionele uitstraling op het po dium kan komen staan. Daartoe zal de eerste week van februari een donateursactie starten. Elke donateur wordt in de gelegenheid gesteld om in een speciale voorverkoop kaarten voor de uitvoeringen te kopen, zodat u niet de kans loopt mis te grijpen. De ervaringen met Oliver Twist (vier keer uitverkocht!) geven aan dat dat al een aardig pluspunt is. Daarnaast wordt aan degenen die meer dan 25 gulden doneren een tastbare tegenprestatie (te bezorgen bij iemand anders) in het vooruitzicht gesteld. Hengstenbal Vrijdag 7 februari, plaats: Den Boogaard, zaal open vanaf 20.30 uur. D’n Tob is dan gesloten. Dweilen Volgens jarenlange traditie gaan we ’s maan dags met carnaval dweilen. Dat valt dit jaar op 10 februari. We verzamelen om 12.30 uur bij D’n Tob (naast de kerk). Vanaf D’n Tob begint ons dweilschema naar alle kroegen van ons dorp. Na afloop hebben ’de dames’ de koffie en de broodjes klaar. Voor leden is deze aktiviteit gratis. Niet-leden betalen slechts 10,- per per soon voor deze gezellige dag. Natuurlijk krijgt iedereen dit jaar een herkenningsteken. Als je wilt weten wat dat is moet je zelf meegaan dan weet je het zo. Oproep Voor het dweilen op maandag 10 februari zoe ken wij tractorchauffeurs. Heeft iemand interesse, bel dan naar Yvonne Vermeer, tel. 013-5131522. Van haar krijgt u verdere informatie hierover. Kusjesavond Op 14 februari houden we kusjesavond. Wie houdt van zoenen kan in D’n Tob een lover uit komen zoeken. Clubavond 21 Februari hebben we weer een ouderwets oergezellige clubavond in D’n Tob. Je bent dan welkom vanaf 21.00 uur. PAGINA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 5 FEBRUAR11997 SERVICEPUNT in de Openbare Bibliotheek Schoolstraat 37 in Moergestel Elke maandag van 18.00 tot 20.00 uur Elke dinsdag van 10.00 lot 12.30 uur Elke vrijdag van 15.00 tot 17.00 uur of per telefoon 013-5131282 Probeer het via het g o m o o o t o - Vanuit Moergestel contact nodig met de gemeente?

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5