Inleveren kopij komende week... Moerqeste ervogg I Jé...zó wit iederéén dé we vort bij Osterwèèk heuren... Laatste TV-bingo voor fam. Mallens qem. Oisterwijk 20 jaar Volkstuinvereniging ’Het Reuseldal’ B ju D’r is gin houwen aon Kees op ’t Hoog naar de Nederlandse kampioenschappen Oliebollen: 4 voor 3 Aangenaam verrast! Alaaf Alaaf p De familie Mallens uit de Korenstraat was afgelopen donderdag de laatste winnaar in de 4e TV- De Scouting. Redactie ’Moergestel-Nieuws’ Huidverzorgingsinstituut meed Sluiting Koopavond Het merendeel van de Moergestelse winkeliers handhaaft de navolgende openingstijden: Open 8.30 uur Sluiting 18.00 uur Vrijdag Koopavond 20.00 uur Zaterdag Sluiting 16.00 uur (De middagsluiting is dus komen te vervallen) Op maandag en dinsdag zullen diverse winkels gesloten zijn. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Vele leden waren aanwezig op de leden-jaar- vergadering van 23 januari in de Roozendries. Nu v.t.v. ’Reuseldal’ dit jaar zijn 20-jarig be staan viert willen bestuur en ook verschillende leden mee denken en doen om vooral de Open Dag die gehouden wordt op 22 juni een extra accent te geven. 20 Jaar is ’Reuseldal’ letterlijk en figuurlijk een groei en bloeiende vereniging. Houwen zo. WOENSDAG 5 FEBRUAR11997 - 21e Jaargang - Nr. 941 I Komend weekend is weer het ’feest der feesten’. Ook voor onze redactieleden en medewerkers ’n paar dagen om even uit de bol te gaan. Daarom dient de kopij voor het volgende nummer van ’Moergestel-Nieuws’, dat volgende week woensdag verschijnt, uiterlijk a.s. vrijdag om 19.00 uur in ons bezit te zijn! Alle kopij die later komt wordt ’n week opgeschoven. Advertenties kunnen normaal t/m zondag worden ingeleverd. Wij wensen ook u ’n fijne carnaval! 9 /y Schoolstraat 5 MOERGESTEL ïïi Tel. 013-513 1474 .Z*-"'** j! an bingo van S.V Audacia i.s.m. MTV Carola Mallens kwam de prijs in de studio ophalen. Zij kreeg de 300,- overhandigd door de voorzitter van S.V Audacia, die deze laatste uitzending de balle tjes trok. S.V Audacia wil u graag bedanken voor uw steun en op die steun rekent uiteraard in januari 1998 ook Schaatsclub ’De Vennen’ voor wie de TV-bingo dan gaat draaien. Tegen die tijd hoort u er ongetwijfeld meer over... Dit jaar zal dat ook weer gelden voor de Buurt vereniging de Oistelvoirtjes. Deze vieren 8 fe bruari weer de bekende kindercarna- valsmiddag, ouders zijn natuurlijk ook wel kom! De snoepkaart is voor leden gratis. De Moer gestelse jeugd is ook van harte welkom en kan de snoepkaart tegen een kleine vergoeding verkrijgen a 2,75. Vanaf 14.00 uur: zaterdag 8 februari gaan we er tegenaan in ’t Draaiboompje. Alaaf Kees op ’t Hoog, afgevaardigd naar de NKB Na afgelopen zondag 2 februari op de Gewes telijke Kampioenschappen op de 9e plaats geëindigd te zijn, mag Kees weer verder naar de NKB kampioenschappen welke gehouden worden op 1 en 2 maart in ’De Bergen’ te Wan- roy. Kees, veel succes! Komende zondag is het dan zover. De carna valsoptocht. De afgelopen twee weken heeft u al kunnen lezen dat de scouting oliebollen gaat verkopen tijdens de optocht. Ze worden u aan geboden door de scouts, per vier verpakt met poedersuiker in een zak. De prijs is 3,- per zak. Ook kunt u tot 15.00 uur op D’n Donk oliebol len kopen. Aangezien we dit jaar de beschik king hebben over professionele bakapparatuur zullen de ’bollen’ naar alle waarschijnlijkheid van goede kwaliteit zijn. Mocht u echter ’bol len’ aantreffen waar van binnen nog deeg zit dan kunt u, als u dat wilt, deze gratis omruilen bij D’n Donk. De bakapparatuur is ons ter beschikking ge steld door bakkerij Kouwenberg en bakkerij Pastoor, beide te Tilburg. Hiervoor onze har telijke dank. Wij zullen 10 minuten vertrekken voordat de optocht zelf vertrekt. Op deze wijze hopen we zo min mogelijk mensen teleur te stellen om dat we anders door de optocht vooruit ’ge duwd’ worden. Alles bij elkaar: 4 bollen voor 3 gulden, verkrijgbaar tijdens de optocht en een half uur op het plein, en tot 15.00 uur op D’n Donk. Wij hopen op succes en voor u een zak heerlij ke oliebollen. Na afloop van de sauwelavond werden we aangenaam verrast door de mededeling dat de opbrengst van die avond bestemd is voor de jeugdvakantieweek. Vereerd zijn we met de donatie, maar ook zijn we blij met de erkenning voor het vele werk dat alle medewerkers en vrijwilligers van de jeugdvakantieweek doen. Dankzij de sauwelaars en de organisato ren zijn we de komende drie jaren ervan verzekerd dat we wat extra’s voor de kin deren van Moergestel kunnen doen. Na dit steuntje in de rug van de sauwel aars en organisatoren rekenen we er ook weer op dat vele leiders en leidsters en ’parttimers’ (mensen die bijvoorbeeld maar één dag kunnen meedraaien) de jeugdvakantieweek een warm hart toedra gen en alvast de week van 25 tot en met 29 augustus in hun agenda noteren. Sauwelaars en organisatoren, hartstikke bedankt!! Organisatie Jeugdvakantieweek. Met carnaval doen ze ook bij de VOGG mal. Dat begint al met de carnavalsmis op 9 februa ri in de Petruskerk in de Kerkstraat te Oister wijk. Deze carnavalsmis is voor iedereen toeganke lijk, en begint om 11.00 uur. De mis wordt voorgegaan door Pastoor van Buijtenen en Rector Merkx. Zij worden ondersteund door onze eigen Prinses Henny en haar Raad. Bent U nog nooit bij deze carnavalsmis aanwezig geweest, dan moet U beslist eens komen. Op dinsdagmiddag 11 februari gaan we met z’n allen vol leut naar het Molentje in de Kerk straat in Oisterwijk. De zaal is daar van 14.00 uur tot 17.00 uur helemaal alleen oor ons, en daar gaan we dan geweldig hossen! Er zal erg veel vrolijke muziek zijn, ook omdat daar bijna alle dweilorkesten komen. Deze middag is speciaal voor leden van VOGG Oisterwijk e.o. J Huidverzorgingsinstiti,,,+ Aphrodite 1“ .«yxs>-.v.x- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-HoutakKer en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties toten met zondagavond. h Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) ïj WRIiqjU^^

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1