Slagerij J. van Zon-Reyrink 11.90 VALENTIJNS DAG 10.- 14 februari 5.00 2.00 5.00 1.50 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst Hamlappen Gebraden kipdelen Gebraden gehaktballen Eisalade Babi Pangang 500 gram Nasi kant-en-klaar 500 gramsamen Bestel tijdig het bloemetje voor uw vriendschap... bloemisterij CARNAVALSKNALLERSII! Spreekuren B en W in Oisterwijk en Moergestel Minder inbraken bij bedrijven en winkels dankzij beveiligingsproject Aangiftebiljet belastingen en uw huurwaarde eigen woning Commissies vergaderen over begroting 1997 op 18, 19 en 20 februari Cursus Muziek op Schoot B en W besluiten 500 gram 3 stuks 4 stuks 100 gram Dames- en Herenkapsalon letzaal te betreden. De data van de lessen zijn: 17, 24 februari, 3, 10,17, 24 maart en 7 en 14 april. Bij 10 lessen ook nog 21 en 28 april. samen voor Schoolstraat 2a Moergestel Tel. 013-513 3162 De leden van het college van burgemeester en wethouders houden wekelijks spreekuur in de kernen Oisterwijk en Moergestel deze week als volgt: In Moergestel en Oisterwijk: Op maandag 10 februari 1997 en dinsdag 10 februari vinden er geen spreekuren plaats i.v.m. Carnaval. Veul plezier!!! ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 j IEDERE WOENSDAG Op 1 april 1996 is in Oisterwijk op initiatief van de gemeente het project ’Beveiliging Be drijventerrein Kerkhoven en Winkelcentrum’ van start gegaan. Doel van het project is een betere beveiliging van het bedrijventerrein en de winkels in het centrum. De beveiligingsactiviteiten worden Aangiftebiljet inkomstenbelasting U ontvangt rond deze tijd van de rijksbelas- tingdienst een aangiftebiljet om uw inkomsten van het verstreken jaar 1996 daarop aan te ge ven. Als u een eigen woning bezit dient u op dat formulier ook het onderdeel ’inkomsten uit eigen woning’ in te vullen. De belastingdienst hanteert daartoe het begrip ’huurwaarde eigen woning’. De hoogte van de huurwaarde, zoals die voor uw woning van toepassing is, kunt u aflezen uit de tabel die bij de toelichting op het aangiftebiljet is opgenomen. Huurwaarde eigen woning Als het punt ’inkomsten uit eigen woning’ ook voor u van belang is, moet u eerst weten wat de prijs is die uw woning in vrij opleverbare (on bewoonde) staat zou opbrengen. De huurwaar de van uw eigen woning komt overeen met 60% van dit bedrag. De prijsbepaling an uw eigen woning kunt u ovememen van de beschikking, die u begin maart 1997 in het kader van de Wet waardering onroerende zaken (WOZ) van de gemeente ontvangt. Wat betreft de onroerende zaken die in Moergestel zijn gelegen, staat de prijsbepaling eveneens vermeld op de aanslag onroerendzaak belasting (OZB), die betrek king heeft op het jaar 1996. De commissie gaan zich buigen over de ge meentebegroting 1997. Elke commissie neemt het eigen taakgebied onder de loep. De verga deringen worden gehouden in het Raadhuis aan De Lind 56 en zijn uiteraard openbaar. U bent dus welkom. Ook kunt u gebruik maken van het spreekrecht. De commissie Financiën en Sport en de com missie Algemene Beleidszaken gaan gezamen lijk vergaderen over de gemeentebegroting. Dat gebeurt op dinsdag 18 februari a.s. vanaf 20.00 uur. Deze gezamenlijke vergadering heeft tot gevolg dat de eerder aangekondigde commissie-vergadering van de commissie Fi nanciën en Sport van donderdag 20 februari vervalt. De vergaderdata voor de overige com missies blijven zoals die in het vergaderroos- ter zijn opgenomen: De commissie Welzijn vergadert op woensdag 19 februari vanaf 20.00 uur over de begroting evenals de commissie Toerisme en Openbare Werken (20.00 uur). De commissie Ruimtelijke Ordening vergadert op donderdag 20 februari (20.00 uur). De gemeen teraad vergadert over de begroting voor 1997 op 13 maart. Op donderdag 13 februari om 19.30 uur is er voor raads- en commissieleden en andere be langstellenden een voorlichtingsbijeenkomst over de begroting. Die wordt gehouden in de Burgerzaal in het Raadhuis. uitgevoerd door de Nederlandse Veiligheids dienst, een particulier beveiligingsbedrijf. Binnen het projectgebied rijdt daartoe gedu rende de nachtelijke uren voortdurend een sur veillant van dit bedrijf rond. Na een alarmmel ding is deze zeer snel ter plaatse. Daarnaast worden gedurende het toezicht verdachte za ken direkt geisgnaleerd, terwijl vandalisme en inbraken voorkomen worden. Het is de bedoeling dat het project uiteindelijk volledig gefinancierd zal worden door de deel nemende bedrijven. In de aanloopperiode dragen echter de ge meente Oisterwijk en de vanuit het verzeke ringswezen opgestart organisatie Werk in Be waking voor een deel in de kosten bij. Uit cijfers van de politie is gebleken dat het project inmiddels tot opmerkelijke positieve resultaten heeft geleid. In de periode tussen 1 april 1995 en 31 decem ber 1995 bedroeg het aantal bedrijfsinbraken binnen het projectgebied 48. In dezelfde periode over het jaar 1996 (dus na de start van het project) was dit aantal gedaald tot 15 bedrijfsinbraken. OM HET U GEMAKKELIJK TE MAKEN HEBBEN WE OA: Gebraden satévlees met saus; kant-en-klare bami; kant-en-klaar stoofvlees; beenham in zoetzure saus; gevulde stokbroden; diverse soorten soepen en nog véél meer!!! Met Carnaval zijn we maandag en dinsdag gesloten! Baby’s vinden het heerlijk om muziek te ma ken bij papa of mama op schoot. Zodra er mu ziek klinkt, zijn ze een en al aandacht en reage ren vaak met lachten en bewegen. Peuters zin gen en dansen graag, vooral samen met ande ren. De cursussen ’Muziek op Schoot’ spelen hier op in. Er wordt gezongen, gedanst, er worden bewe gingsspelletjes gedaan en er wordt gebruik ge maakt van muziekinstrumenten en speelgoed. De cursus is bedoeld oor ouders/verzorgers met een kind in de leeftijd van 4 tot 48 maanden. Om de liedjes en spelletjes zo goed mogelijk aan te sluiten bij de leeftijd van het kind, zijn de groepen ingedeeld naar leeftijd. Uw baby of peuter kan ook vergezeld worden door opa, oma of vaste verzorger. Het is niet nodig dat u noten kunt lezen, over zangtalent beschikt of een instrument bespeelt. De liedjes worden uitgereikt op een stencil, zodat u er thuis ook mee kunt werken. Het be langrijkste doel van de cursus is het samen ple zier beleven aan muziek maken. Daarnaast worden de motoriek en het ritmegevoel van het kind ontwikkeld; zingen stimuleert de taalont wikkeling en kinderen kunnen hun fantasie en gevoel uitleven. Op maandag 17 februari 1997 kunt u de eerste les volgen, voor aanvangstijden zie onder staand schema. Baby’s Periode: februari, april, totaal 8 lessen Lesdag: maandagochtend, le les op 17 februa ri 1997 Lestijd: 9.30-10.15 uur (baby’s 4 tot 14 maan den) Kosten: 75,- Groep: minimaal 8, maximaal 10 deelnemers Peuters Periode: februari, mei, totaal 10 lessen Lesdag: maandagochtend, le les 17 februari 1997 Lestijd: 10.15 -11.00 uur (jonge peuters, 14 tot 24 maanden) Kosten: 90,-. Groep: minimaal 8, maximaal 10 deelnemers De cursusleidster is Rosalyn de Groot. Zij is telefonisch bereikbaar voor nadere informatie: 013-5284940. De cursus vindt plaats in de balletzaal van het hoofdgebouw van de Streekmuziekshool Oisterwijk e.o., Schoolstraat 3 te Oisterwijk, telefoonnummer 013-5282753. Het is alleen toegestaan met gymschoenen of slofjes de bal- Burgemeester en wethouders hebben in de ver gadering van 28 januari 1997 onder meer de volgende besluiten genomen: Diversen - De heer mr. M.J.M. Morel is aangewezen als secretaris van de vaste commissie van advies voor de bezwaar- en beroepsschriften. - Het college heeft een besluit genomen met betrekking tot ambtelijke mandatering en be sloten tot een toevoeging aan de bestuurlijke mandaten. - Het college heeft besloten de uitgifte van het concernblad Doorkijk tot 1 juli a.s. voort te zetten in afwachting van de nieuwe commu- nicatienota. - Het college heeft besloten de bladen ’Nieuws- klok’, ’Moergeste- Nieuws’, ’Klepperman’ en ’de Oisterwijker’ offerte te vragen voor de op name van officiële gemeentepagina’s. - Het college heeft in principe ingestemd met de regeling functiewaardering en zal deze ter instemming voorleggen aan het GO (BGO). Onder voorbehoud van instemming gaat het college akkoord met de samenstelling, de le den van beide commissies. - De rapportage van het Bureau Fraudebestrij ding over het 4e kwartaal 1996 is voor kennis geving aangenomen. - Besloten is om de omvang van het voor be kostiging aan aanmerking te brengen gebruik van voorzieningen voor gymnastiekonderwijs voor het primair onderwijs en de vergoeding voor het gebruik voor het schooljaar 1996/1997 (tot en met 31 juli) vast te stellen. - Aan de gemeenteraad zal op 28 februari, na dat advies is ingewonnen bij de commisie Wel zijn, de ’Verordening Leerlingenvervoer Ge meente Oisterwijk 1997’ vast te stellen en de bestaande regelingen in te trekken. - De gemeente beschikt niet meer over oude plaatsnaamborden Moergestel. Op het verzoek van de heer A. Ketelaars om een dergelijk bord in zijn bezit te krijgen, kan de gemeente daar om niet ingaan. - Het college heeft ingestemd met het plan van aanpak Duurzaam bouwen gemeente Oister wijk. Het plan zal om advies worden voorge legd aan de commissie Toerisme en Openbare Werken. - Het college heeft onder voorwaarden inge stemd met verkoop van een perceeltje grond achter Burgemeester Verwielstraat 29. PAGINA 14 Geldig van donderdag 6 t/m woensdag 12 februari 1997 <MTOOr>ÖÖÖÖÖ® I i I MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 FEBRUAR11997 Schoolstraat 31 5066 EC Moergestel Tel. 013 - 513 1442 A

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 14