Verse kabeljauwfilet Garnalensalade Pieter Smit Moergestel a.s. Vrijdag op de weekmarkt... Schaatsjeugd verrast met schaatsmuts 9det in Moergestd meest gewaardeerde weef^dad...! Cadeau voor honden in Noordbrabants Natuurmuseum Oliebollen van Scouting Beste biljartliefhebbers Uit de eerste hand.... Rob de Nijscoman Toveren met kleuren 1H f W: Wi* 500 gram van 9.95 nu voor slechts De Scouting. 100 gram van 4.75 nu voor slechts Deze aanbiedingen zijn geldig bij onze wagen op de markt en in de winkel. 9-469.4 punten 9-468.8 punten 9-463.0 punten 8-421.3 punten 8-413.5 punten 8- 386.7 punten 9- 373.2 punten 46.9 - 53.3 47.4-51.1 33.1 - 60.0 Op 5 januari jl. werd de jeugd van Schaatsclub 'De Vennen’, tijdens de wekelijkse training, verrast. Zij kregen namelijk allemaal een fraaie schaatsmuts. Deze foto is ge maakt op het Brandven te Moergestel. Attentie voor het aanstormend talent! Bij deze dankt het bestuur van Schaatsclub ’De Vennen’ de firma van den Heuvel uit Heesch, die deze mutsen beschikbaar stelde. S.V. Roef! Handbal Programma 30 januari: 10.00 Recr.: Wh. Demons - Roef! 1 Programma 1 februari: 13.00 JJB: GHV 2 - Roef! 14.40MJB: GHV - Roef! 9.30 GJD: Roef! - Taxandria 10.20 MJC: Roef! - Elshout 2 11.10 MJB: Roef! 2 - Mount.Stars 2 Programma 2 februari: 10.00 HJA: Roef! - Witte Ster 2 11.15 DJA: Roef! - Elshout 12.30 HES: Roef! 1-HVT2 13.45 HES: Roef! 2 - Tornado 2 Deze wedstrijden worden gespeeld in sporthal ’t Stokeind. Handbal is altijd raak! ringen voor onze wagen heeft gesponsord. Volgende week het laatste berichtje waarin alle bijzonderheden uit de doeken gedaan worden omtrent de ’bollen’. In kader van nieuwe expositie over honden Van 8 februari tot en met 15 juni 1997 presen teert het Noordbrabants Natuurmuseum in Tilburg twee nieuwe tentoonstellingen waarin huisdieren een belangrijke plaats innemen: Honden en Dierenliefde. Ter gelegenheid van deze exposities zijn, tijdens het openingsweek end, (aangelijnde) honden van harte welkom in het Natuurmuseum. Bezoekers die hun trouwe viervoeter meenemen krijgen een pre sentje voor de hond. Ook kan men zich met het huisdier laten vereeuwigen. De exposities ’Honden’ en ’Dierenliefde’ zijn te zien van 8 februari tot en met 15 juni 1997. Het Noordbrabants Natuurmuseum is geves tigd aan de Spoorlaan 434 te Tilburg, tegen over het NS-station. Het museum is geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 uur tot 17.00 uur. Nog anderhalve week en dan kunt u weer smul len an die heerlijke oliebollen die de Scouting tijdens de carnavalsoptocht weer gaat verko pen. Momenteel zijn we weer druk bezig om onze carnavalswagen op te bouwen. Dit gebeurt uiteraard volgens Scoutingtradi- tie met hout en touw. Dit heet pionieren. Zo willen we een mengeling van keuken en tent presenteren. Twee aspecten die vaak bij Scouting terugko men. Tijdens de optocht zullen we ruim voor de op tocht zelf uitrijden zodat we op ons gemak zo veel mogelijk mensen van zakjes oliebollen kunnen voorzien. U zult onze feestelijk versierde wagen wel aan zien komen en horen. Want bij carnaval, en zeker tijdens de optocht hoort muziek. De Scouts, jeugd van 10 tot 15 jaar, zullen u de oliebollen aanbieden. Namens leden en leiding alvast hartelijke dank voor u ’bijdrage’. Langs deze weg willen wij alvast Kadoshop Broers bedanken die belangeloos alle versie- Afgelopen week is de negende ronde om het Moergestels biljartkampioenschap gespeeld. Voor de biljarters van ’t Centrum'stond de thuiswedstrijd tegen ’t Draaiboompje op het programma. In deze wedstrijd was het zaak voor ’t Draaiboompje om een zo hoog moge lijk score bij elkaar te spelen, waardoor men kans blijft hebben op ’t kampioenschap. De spelers van ’t Centrum deden hun best om dit te voorkomen, maar zoals in deze competitie al vaker voorgekomen is, ont breekt de echte vorm op het juiste moment. Over het algemeen waren het lange partijen, waarbij ’t Draaiboompje uiteindelijk aan het langste end trok. Enkele deuren verder ston den de spelers van leider de Klaore thuis rond het biljart om te zien of men de Schouw de nodige punten afhandig zouden kunnen ma ken. Echter hier bleek dat de spelers van de Schouw een goede avond hadden en uiteinde lijk met een royale winst huiswaarts keerden. Vooral de partij van Harrie van Brunschot sprak aan, omdat hij in 9 beurten zijn 26 ca ramboles bij elkaar wist te spelen. Omdat de Klaore dus een steek liet vallen opent dit de nodige perspectieven voor de andere vereni gingen die op de loer liggen voor het kam pioenschap. Zijn functie loopt wat uit de hand, want onze handen zoeken elkaar, niet dat hij zo’n bijde handje is hoor, maar hij moest hier wat hand en spandiensten verrichten. Wat hier ook ge beurt, ik was mijn handen in onschuld. Hij draaide er zijn handen niet voor om natuur lijk, dat kan hij in zijn positie ook niet maken. Hij moest dit geval wel onder handen nemen, vandaar dat hij zijn hand ook over zijn hart streek. En, met de hand op mijn hart, hij wilde ze niet in eigen boezem steken, maar wij zaten met de handen in het haar. Vandaar dat hij de handen uit de mouwen stak. Daarna werd hij door mij op handen gedragen, en hij wou twee handen op een buik, en dan het liefst die van mij natuurlijk Wij leggen de laatste hand aan ons toneelstuk, Hoogspanning..Levensgevaarlijk! Zoals de titel doet vermoeden, loopt het wel wat uit de hand.... Mocht u aan de hand van deze tekst wat nieuwsgierig zijn geworden, dan moet u be slist komen kijken op 8 en 10 maart in Den Boogaard te Moergestel Groetjes van Alida en Karei. De dames van ’t Krijtje kregen thuis de spe lers van Rommen op bezoek. Al met al werd dit een korte biljartavond om dat diverse spelers van Rommen er geen gras over lieten groeien, en hun benodigde ca ramboles binnen 15 beurten bij elkaar sprok kelden. Vooral Maurice Ligtvoet, 12 caramboles in 8 beurten en Hans Jansen 22 caramboles in 9 beurten waren goed op stoot, terwijl ook Epi Denissen met 40 caramboles in 13 beurten goe de zaken deed. Voor het eerst in deze competitie werd er dan ook een score van de maximale 60 punten bij elkaar gespeeld, door Rommen. Door al deze resultaten is het ongemeen spannend aan de kop van de ranglijst, zodat dit nog het nodige vuurwerk kan geven in de laatste 4 compe- titieronden. De uitslagen: de Klaore - de Schouw 't Centrum - ’t Draaiboompje ’t Krijtje - Rommen De stand: 1. de Klaore 2. Rommen 3. ’t Draaiboompje 4. ’t Stokske 5. de Schouw 6. ’t Centrum 7. ’t Krijtje Doordat op zaterdag 21 december jl. het op treden van ’Rob de Nijscoman’ niet door kon gaan i.v.m. ziekte van twee bandleden, orga niseert Open Jeugd Jongerenwerk ’t Kwar- tierke wederom een optreden van de Neder- pop-band ’Rob de Nijscoman’ in café de Kla ore, Rootven 22 te Moergestel. Dit zal plaats vinden op zaterdag 1 februari a.s. voordat we ons gaan verdiepen in de biografie van ’Rob de Nijcoman’, eerst nog even dit! Stichting Open Jeugd Jongerenwerk ’t Kwartierke heeft inmiddels bevestigd gekre gen dat zij medio 1997 over een eigen ruimte kunnen beschikken! Een eigen ruimte, waar jeugd en jongeren uit Moergestel en omstreken zelf optredens van bands en andere activiteiten kunnen organise ren, is altijd een streven geweest van ’t Kwar tierke. Eindelijk is het gelukt! Vandaar dat op zaterdagavond 1 februari ie dereen meer schriftelijke informatie in han den zal krijgen waar op alvast in grote lijnen staat vermeld waar Open Jeugd Jongeren werk ’t Kwartierke voor staat en wat zij met die eigen ruimte van plan zijn. Dan nu ’Rob de Nijsoman’. Deze band staat garant voor een avond pure Nederpop met smart. Voor artiesten als Ramses Shafïy, Jac ques Herb, The Scene of Doe Maar. Voor mee zingers als ’Bloedend hart’, ’De glimlach van een kind’ of’Kaap’ren varen’. Rob de Nijscoman weet hoezeer de harten ver vuld zijn van Nederpop. Al zo’n drie jaren ver zorgt de band optredens in het gehele Brabant se zalen- en café-circuit, op studentenfeesten of swingende bruiloft. Avonden die altijd re sulteren in saamhorigheid en hongerig op zoek naar een dosis frisse Nederpop! Rob de Nijcoman bestaat uit vijf ervaren mu zikanten, die hun vak verstaan. Die weten wat het publiek wil horen en brengen nummers natuurgetrouw, hier en daar bewerkt naar ei gen inzicht. Met een goede podium-presenta- tie en een portie gezonde enthousiasme weet Rob de Nijscoman ieders hart in vervoering te brengen! Dus zorg dat je er bent op zaterdag 1 februa ri, aanvang: rond 21.00 uur, entree: 7,50. In de bibliotheek van Moergestel is van 3 fe bruari tot en met 18 februari de tentoonstel ling ’Toveren met kleuren’ te zien. Door rood en geel te mengen ontstaat oranje. Natuurlijk zijn er veel meer manieren om mooie nieuwe kleuren te krijgen. In de bibliotheek is daar van alles over te lezen en nu ook te zien. De tentoonstelling ’Toveren met kleuren’ bevat een aantal kleurenproefjes die het publiek zelf kan uitvoeren. Vooral voor kinderen van de basisschool een extra uitdaging om de komende weken een bezoek aan de bibliotheek te brengen. De tentoonstelling is te zien tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. Tot ziens in de bibliotheek! 'bieb PAGINA 9 7.95 3.75 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 29 JANUAR11997 V I* jongerenwerk moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 9