Öi ster wijk Officiële informatie vanuit de gemeente Oisterwijk TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL I.V.M. AFSLUITING OVERWEG TILBURGSEWEG ONTWERPBESCHIKKING WET MILIEUBEHEER (GEDEELTELIJK INTREKKEN VERGUNNING) WET MILIEUBEHEER BOUWVERGUNNINGEN MELDINGEN BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING AANVRAAG KAPVERGUNNING BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER (GEDEELTELIJK INTREKKEN VERGUNNING) BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER PAGINA 10 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 29 JANUAR11997 940-6 940-1 940-3 940-8 In verband met onderhoudswerkzaamheden aan de overweg Tilburgseweg wordt deze overweg voor alle verkeer afgesloten, in de nacht van zaterdag 1 op zondag 2 maart 1997, van 23.00 uur tot 07.00 uur. Oisterwijk, 20-1-1997, Burgemeester en Wethouders van Oisterwijk. vleesvarkens- en rundveebedrijf Oirschotseweg 50 Moergestel varkensbedrijf Vinkenberg 4 22 oktober 1991 •VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling VROM, mevr. S. Meijer, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arron dissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA BREDA. Een dergelijk ver zoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Bouwvergunning is verleend voor: Oisterwijk: - het vergroten van de woning aan de Burg. Vogelslaan 61 (gewijzigde bouwvergunning); het verbouwen van de garage tot kantoorruimte en het aanbouwen van een carport aan de Duifhuisweg 26; - het renoveren van het strand- en recreatiebad Staalbergven aan de Vennelaan 8. Moergestel: - het verbouwen en uitbreiden van de woning aan de Burg. Bardoelstr. 12; het verlengen van de garage aan D’n Duyp 25. Burgemeester en Wethouders van Oisterwijk maken op grond van het bepaalde in artikel 8.41 van de Wet milieubeheer bekend dat zij de volgende meldingen hebben ontvangen voor niet-vergunningplichtige inrich tingen. Besluit chemische wasserijen Stomerij Briljant, Kerkstraat 65, 5061 EH Oisterwijk Besluit houtbewerkende bedrijven Louis Verhoeven Timmerwerken, Industrieweg 3, 5066 KX Moergestel. Besluit detailhandel Dusomos, Tilburgseweg 64-66, 5061 CE Oisterwijk Besluit melkrundveehouderijen J.P. v.d. Haring, Broekzijde 17, 5066 PE Moergestel. AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/melding binnengekomen. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. In week 4 van 1997 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengekomen: Oisterwijk: - het verbouwen van de woning aan de Burg. Canterslaan 39; - het bouwen van een meststilo aan de Rosepdreef 13; - het uitbreiden van de woning aan de Gasthuisstraat 18; - het vergroten van de woning aan de Lisstraat 4; - het oprichten van tien woningen aan de Vloeiweg; - het uitbreiden van de woning aan de Dieze 11. Moergestel: - het bouwen van negen seniorenwoningen aan de Krijtestraat 46; - het renoveren van een recreatiewoning aan de Zandstraat 3a. Berkel-Enschot: - het vernieuwen van een kantoor/opslagruimte aan de Molenbaan 14 (gewijzigde vergunningaanvraag). In week 4 van 1997 is een aanvraag om sloopvergunning binnengekomen voor: - het slopen van een schuurtje bij de woning aan de Burg. Canterslaan 39; - het slopen van een kippenstal en garage aan de Spreeuwenburgerweg 30; Beide te Oisterwijk. Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aange vraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Beschikking Burgemeester en wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieu beheer aan: - De heer M. Vissers, Rauwbrakenweg 40 te Berkel-Enschot voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een agrarisch bedrijf met vleesvarkens, fokvarkens en paarden aan de Kerkhovenbaan 6 te Berkel Enschot. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 3 februari 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieu zaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. 9404 Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken beschikken meestal over een vergunning op grond van de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag kan op eigen initiatief, op verzoek van derden of op verzoek van de vergunninghouder, een vergunning op grond van de Wet milieubeheer intrek ken, mits het belang van het milieu zich daartegen niet verzet. De procedure voor het intrekken van een milieuvergunning bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de intrekking en vervolgens het nemen van het definitieve besluit. Burgemeester en wethouders maken bekend dat er een aanvrage voor een kapvergunning is ingekomen van de heer J. Drijvers, Dr. Schraderlaan 3 voor het kappen van 1 treurwilg op het perceel Dr. Schraderlaan 4 te Oisterwijk. De aanvraag ligt vanaf 3 februari 1997 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieu zaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van twee weken kunnen belanghebbenden bij het college van burgemeester en wet houders hun zienswijzen omtrent het verzoek schriftelijk of mondeling naar voren brengen. 940.2 Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken beschikken meestal over een vergunning op grond van de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag kan op eigen initiatief, op verzoek van derden of op verzoek van de vergunninghouder, een vergunning op grond van de Wet milieubeheer intrek ken, mits het belang van het milieu zich daartegen niet verzet. De procedure voor het intrekken van een milieuvergunning bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de intrekking en vervolgens het nemen van het definitieve besluit. Beschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan om de volgende vergunning gedeeltelijk in te trekken: L.A. Vermeer Aard inrichting: Adres inrichting: Datum vergunning: Inhoud en reden van de beschikking: In verband met verplaatsing van de ammoniakrechten kan een gedeelte van de vergunning ingetrokken wor den. De beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 3 februari 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activiteiten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aange vraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Beschikking Burgemeester eh wethouders van Oisterwijk hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieu beheer aan: - J.W. van Dijck, Vinkenberg 19a voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning voor een grond- en wegenbouwbedrijf annex stierenmesterij aan de Vinkenberg 19a te Moerge stel. Burgemeester en wethouders hebben tevens besloten de gevraagde milieuvergunning voor het extra houden van 2 meststieren te weigeren. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 3 februari 1997 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieu zaken in het gemeentekantoor aan de Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien én buiten kantooruren ha telefonische afspraak met de afdeling VROM. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. 940-7 gemeente Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan om de volgende vergunning gedeeltelijk in te trekken: Mevrouw B.M.F. Smits-Dekkers Aard inrichting: Adres inrichting: Datum vergunning: 6 april 1992 Inhoud en reden van de ontwerpbeschikking: De ammoniakrechten worden verplaatst naar Spreeuwelsdedijk 7 te Westelbeers. De ontwerpbeschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 3 februari 1997 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Bouw- en Milieuzaken in het gemeentekantoor aan De Lind 44 te Oisterwijk. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de afdeling BMZ. Tijdens de inzagetermijn van twee weken kan iedereen bij het college van burgemeester en wethouders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend ge maakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermelden (tegelijk met de bedenkingen). 940.5

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 10