Fam. Burgers wint 2e bingo! Koning Willem II College I J Aphrodite TV MDIO is afwezig van 25 januari t/m 31 januari Sauwelavond uitverkocht! E.J. van Delft Zangroep ’Joy’ op zoek naar nieuwe leden Dienbladverkiezing ’97 I I I J 1r#. - Laat tijdig uw medicijnen vullen Een solide school met alle mogelijkheden I Inlichtingen: mw. H. van Griethuijsen, brugklassen S.M. Hoogeboom, muzische afdeling J.W. Béneker, rector gymnasium atheneum havo Open avond: dinsdag 28 januari 1997 19.00 - 21.30 uur mavo muzische afdeling Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! WOENSDAG 22 JANUAR11997 - 21e Jaargang - Nr. 939 Tatraweg 80 - 5022 DS Tilburg - (013) 543 66 31 i.v.m. nascholing Voor de Sauwelavond, a.s. zaterdag, zijn helaas geen kaarten meer beschikbaar. Wilt u daarom a.u.b. niet meer bellen, want ook de organisatoren kunnen u niet aan kaarten helpen. Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en ’t MTV-kanaal Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 HUISARTS Woensdag 22 jan. 19.00 uur: - Driekoningenzingen - De Natte Snertrit (motorrit) - Aanbieding boek (Merck toch...) - Speel-O-Theek - Expositie Th. van Delft - Uit het archief van MTV (allegorische optocht harmonie) - Wè zut zèn? - Optreden band Cull’ met o.a. Siegfried Willems Deze uitzending wordt herhaald op donderdag 23 januari na de bingo ca. 20.00 uur) en zondag 27 januari na de radio (om 13.00 uur). Binnen enkele dagen na uitzending is de videoband te leen in de Bibliotheek. Schoolstraat 5 jX MOERGESTEL |i Huidveraorgingsinstituuty^^^ J R TV Schoolstraat De familie Burgers, Oisterwijkseweg 45, was afgelopen donderdag de hoofdprijswinnaar in de Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76. Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Tel. 013-513 1474 1! Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.ZJj Heb je zin om met ons mee te zingen? We zijn een zanggroep in de leeftijd van onge veer 25 tot 45 jaar. Een enthousiaste groep men sen die graag zingen. We zijn op zoek naar nieuwe leden. We zingen o.a. liedjes uit musicals, muziek van Billy Joel, John Denver en andere populaire liedjes. Op dit moment zijn we aan het repete ren voor een korenmiddag in de Kunstkring in Oisterwijk op 20 april a.s. Kom eens luisteren op onze repetitie op woens dagavond van 20.30 uur tot 22.30 uur in de Kunstkring in Oisterwijk. Of neem contact op met: Annie Jaszewski, Moergestel, tel. 5131339 of Willemien en Ge rard van de Heuvel, Oisterwijk, tel. 5131161. naval het blad eenmaal laten vullen voor hal geld. Op dinsdag 11 februari ’s avonds is de grote finale, alle dienbladen worden op het podium gepresenteerd en wordt bekend welke groep de wisselbokaal in ontvangst mag nemen. De Gèng heeft deze bokaal al twee jaar op en rij mee naar huis mogen nemen, maar volgens de concurrenten zal dat nu niet gebeuren. De prijsuitreiking zal geschieden door niemand minder dan: Son of Tarzan. Natuurlijk gelden er bepaalde voorwaarden waaraan het dienblad dient te voldoen, zo mag het geheel niet groter zijn dan 1 bij 1 meter en moet het aantal gaten overeen stemmen met het aantal leden van de groep, met een maximum van 30. Op zondag 2 februari dienen alle groepen zich compleet met hun dienblad te presenteren aan de jury. Vervolgens wordt de groep op de ge voelige plaat vastgelegd en mag men het dien blad aan de bar eenmaal laten vullen. De jury let vooral op originaliteit, handelbaarheid, the ma en afwerking. Daarnaast wordt gekeken naar presentatie van de groep in z’n geheel. Om alvast in de stemming te komen is er die avond een spetterend optreden van: ’de toer of doet jes’. Deze groep uit Berkel-Enschot maakt van elke party een doldwaas feest, en als je ze een keer gezien hebt vergeet je ze nooit meer. De entree voor deze avond bedraagt slechts 5 gulden. Voor degenen die nog mee willen doen zijn er nog inschrijfformulieren en reglementen verkrijgbaar bij party-centrum Den Boo gaard, tel. 013-513 1665. MTV-Bingo van S.V. Audacia. Toen Pieter zich meldde en erbij zei dat hij alleen thuis was, werd via de TV een oproep gedaan om oppas, hetgeen binnen de kortste keer lukte, zodat Pieter de prijs 300,-) nog tijdens de uitzending in ontvangst kon komen nemen. De balletjes werden donderdag getrokken door Dennis de Laat uit de Hoefkens. Hij deed dat op voortreffelijke wijze. Achteraf bleek dat ook hijzelf in de prijzen was gevallen. Op het door hem gekochte en door zijn moeder bijgehouden lot bleek een waardebon van 25,- te zijn gevallen, a.s. Donderdag (morgen dus) vindt de derde ronde plaats. Loten daarvoor zijn nog te koop a 2,50 op de voorverkoopadressen herkenbaar aan het affiche. Donderdag 23 juni 19.00 uur - Audacia-Telebingo via MTV. Alweer voor de negende keer in successie, organiseert Partycentrum Den Boogaard op 2 februari de bijna traditionele ’Vurpruufa- vond’ en hieraan gekoppelde ’Dienblad 1997’ verkiezing. Deze dienbladverkieizngen zijn eigenlijk ont staan doordat carnavalsgroepen een eigen dienblad maakten, wat ze de gehele carnaval konden gebruiken en waar ieder lid zijn volle of lege glas in kon plaatsen. Op de laatste dag van de carnaval (dinsdag dus) werden deze dienbladen door Partycentrum Den Boogaard eenmaal gratis gevuld. Er ontstond een spontane strijd om elkaar af te troeven met een nog mooier, origineler en soms ingenieus dienblad. Dit leidde ertoe dat er een heuse wedstrijd van gemaakt werd, met natuurlijk passende prij zen. Voor de winnende groep is er een beker, een wisselbokaal en 150 consumptiemunten, de tweede plaats is goed voor 100 consumptie munten en de derde ontvangt nog altijd 50 consumptiemunten. Dat deze dienbladverkiezing een ware regio nale happening is geworden blijkt wel uit het feit dat er in 1996 meer dan 20 groepen deelna men, uit 6 verschillende plaatsen, en voor dit jaar belooft het nog meer te worden. Val je als groep niet in de prijzen dan nog heb je prijs, want meedoen levert je altijd een bier- stripkaart op. Op vertoon hiervan, mag je iedere dag met car-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 1