Sauwelen is allemaol schilderen meejtaol! Zo is er maar één! Geslaagd trainingskamp schaatsclub ’De Vennen’ le V.C. ’Free-Liver’ Familie -Volleybal- Toernooi Oisterwijkse raad vergadert donderdag Vergadering van commissie voor de behandeling van bezwaar- en beroepschriften Spreekuren van B. en W. in Oisterwijk en Moergestel Regeling ongediertebestrijding Spectaculaire optredens bij carnavalsconcert Muziekvereniging “Prinses Juliana” M flO Eindelijk is het dan zover en zal op zondag 26 januari het le volleybaltoernooi van onze ver eniging gehouden worden. Het aantal inschrij vingen is groot geweest en helaas hebben we zelfs een paar teams teleur moeten stellen om dat 15 teams, volgens ons, het maximum aan tal is. Het toernooi wordt gehouden in onze nieuwe sportaccommodatie ’Het Stokeind’. Het is voor ons als organisatoren, en voor de beheerders Bij deze nodigen we u uit om te komen kijken naar dit sportevenement, en eventueel kennis te maken met onze schitterende sportaccom modatie in ’ons Moergestel’. Tot ziens op zondag. De hoorzittingen zijn voor het publiek toegan kelijk. Het kan echter voorkomen, dat een hoorzitting achter gesloten deuren plaats heeft. van dit complex, ook een uitdaging. Tot nog toe is er nog niet met zoveel teams tegelijk ge bruik gemaakt van het sportcentrum (totaal aantal deelnemers ongeveer 120). De meeste teams komen uit Moergestel en worden ge vormd door families en vrienden. Het toernooi zal om 10.00 uur aanvang en duurt tot ongeveer 17.30 uur, waarna de prijs uitreiking zal plaatsvinden. De zaal is open voor de spelers vanaf 09.40 uur. mogelijk gemaakt door sponsor HB Autoschadecenter In het weekend van 21 en 22 december jl. heb ben de wedstrijdschaatsers van ’De Vennen’ een zeer geslaagd trainingskamp in Limburg gehad. Onder leiding van trainer Sjef van den Meijdenberg en assistenten Mathieu Bruurs en John Schepens had de groep van 10 schaatsers op zaterdagochtend eerst een zware mountain- bike-training in een prachtig natuurgebied in de omgeving van Brunssum. Vervolgens werd vertrokken naar een vlakbij de Geleense ijs baan gelegen Fitness centrum. Dit Fitnesscen trum bleek een ideale locatie voor het trai ningskamp. Het lag op loopafstand van een zeer heuvelachtig bosgebied waar een loop- Op 30 januari om 19.30 uur De gemeenteraad van Oisterwijk komt op don derdag 30 januari voor de gebruikelijke maan delijkse vergadering vanaf half acht bijeen in het Raadhuis aan De Lind 56. Die vergadering is openbaar. U kunt dus komen luisteren. Wilt u zelf iets zeggen over onderwerpen die op de agenda staan of over andere zaken die u bezig houden, dan kan dat. Er is namelijk ook voor de raadsvergaderingen spreekrecht voor belangstellenden. Wilt u uw zegje doen, dan kunt u dat melden tot uiterlijk het tijdstip waarop de vergadering begint. U moet zich melden bij de gemeentesecretaris mevrouw Rita van Breugel. De agenda voor deze vergadering omvat slechts 5 onderwerpen. Daarbij de gebruikelijke zoals het spreekrecht aan het begin van de vergade ring, de trekking van het stemmingsnummer, de behandeling van het verslag van de vorige vergadering en de ingekomen stukken en mededelingen. De beide andere onderwerpen op de agenda zijn een voorstel om delegatiebesluiten voor de nieuwe gemeente Oisterwijk van toepassing te verklaren en een voorstel om de S.M.B.-rege- ling te wijzigen. Onze vereniging heeft het oude jaar sfeervol afgesloten met een Kerstviering, gevolgd door een gezellige koffietafel. Op het Nieuwjaarsbal hebben we het nieuwe jaar ingeluid met knallende champagnekur- ken. Natuurlijk werd het een gezellige avond met familieleden van onze verstandelijke gehandi capten. De avond werd muzikaal omlijst door disco ’Lets Dance’, deze jongens voelen de sfeer in onze vereniging goed aan. Ook het optreden van clown Dicky werd goed ontvangen. Nu gaat onze aandacht uit naar de carnavalsvie ring van onze afdeling. Hierover volgt nog na der bericht. Dit zijn allemaal activiteiten van onze eigen afdeling. Natuurlijk valt afdeling Oisterwijk e.o. onder de landelijke vereniging VOGG, die dit jaar 40 jaar bestaat. Het blijft belangrijk voor ouders om zich te verenigen, gezien de huidige problematiek zo als bv. de lange wachtlijsten. Door gezamenlij ke krachtenbundeling kunnen we een vuist maken tegen politieke beslissingen! Spreekt bovenstaande u aan, wordt dan lid van de afdeling Oisterwijk e.o., en u bent tevens lid van de landelijke vereniging. U kunt contact opnemen met bovenstaande adres. De commissie voor de behandeling van be zwaar- en beroepschriften houdt op donderdag 30 januari 1997 om 19.30 uur een hoorzitting in het Raadhuis aan De Lind 56. De volgende bezwaarschriften zullen behan deld worden: 19.30 uur: tegen weigering toepassing be stuursdwang bouwwerken Cruythof2 te Moer gestel; 20.00 uur: tegen bouwvergunning Kerkstraat 18 te Oisterwijk; 20.30 uur: tegen geslotenverklaring voor mo torvoertuigen gedeelte Nemelaersweg te Ois terwijk; 21.00 uur: tegen weigering vergunning tot het kappen van 3 bomen Langvennen Oost 68 te Oisterwijk. Tijdens die bijeenkomst worden degenen die een bezwaar- of beroepsschrift hebben inge diend en eventuele derde-belanghebbenen in de gelegenheid gestel hun bezwaren dan wel zienswijzen nader mondeling toe te lichten. Het bezwaarschrift en verder alle stukken die op de zaak betrekking hebben, kunt u en week voor de hoorzitting inzien, na telefoni sche afspraak met de secretaris van de com missie de heer M. Morel, tel. 013-5291273. Ook voor nadere informatie kunt u bij hem terecht. De leden van het college van burgemeester en wethouders houden wekelijks spreek uur in de kernen Oisterwijk en Moergestel en wel als volgt: Op maandag 27 januari 1997 spreekuur in het Servicepunt van de gemeente in de Openbare Bibliotheek: - van 16.00 uur tot 16.45 uur: wethouder A.C.A. van Gils - van 16.45 uur tot 17.30 uur: wethouder J. Rakhorst In Oisterwijk Op dinsdag 28 januari 1997 spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk als- volgt: Burgemeester Y.C.Th.J. Kortmann van 11.00 uur tot 12.00 uur. Wethouder A.C.A. van Gils, Wethouder R.R.J. Rakhorst, Wethouder R.R.J. Hora, Wethouder W.J.A. van Roessel van 11.00 uur tot 12.00 uur. Per 1 januari 1997 vindt de ongediertebestrij ding in de (nieuwe) gemeente Oisterwijk als volgt plaats. Wanneer u in uw woning of bedrijf in Oister wijk, Moergestel of Heukelom last heeft van ongedierte zult u zelf moeten zorgdragen voor de bestrijding van het ongedierte. Daarvoor kunt u op eigen kosten een deskundig bedrijf inhuren. Een lijst van bedrijven is hieronder opgenomen. Wel kunt u voor algemene adviezen en voor lichting over (de wijze van) ongediertebestrij ding terecht bij de gemeente. Verder kunt u bij de gemeente terecht over meldingen van over last van ongedierte voor zover niet afkomstig van uw eigen woning of bedrijf. U kunt hiervoor bellen, tel. 013-5291311. In dien nodig zal de telefoniste u doorverbinden met de afdeling Gemeentewerken die de mel ding zal behandelen. Lijst van bedrijven die zich (volgens Gouden Gids ’96/*97) bezig houden met ongediertebe strijding en ontsmetting: 1. Bergon te Oisterwijk 013-5216496 2. Alpha Protect te Eindhoven 040-2418800 3. Van Bree te Baarle-Nassau 013-5077091 4. Prosekt te Tilburg 013-4639534 5. Zungo te Uden 0413-266612 6. Rentokil 06-0226600 7. Terminix Protekta 06-0222662 Zoals u vorige week heeft kunnen lezen, zal op donderdag 6 februari in Partycentrum ‘Den Boogaard’ het jaarlijkse carnavalsconcert van Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ plaatsheb ben. Wij kunnen u inmiddels meer vertellen over de optredende artiesten. Natuurlijk mag de winnaar van het Gèssels Carnavalslied 1997 op deze avond niet ontbre ken. We zijn dan ook blij u te kunnen meede len dat Frank Bertens (Kedeng Kedeng) zijn “Gin houwen aon” ten gehore zal brengen. We hebben Frank even opgebeld, want we waren toch wel nieuwsgierig naar hoe hij op het idee is gekomen om een tekst te schrijven op het bestaande “Per Spoor” van Guus Meeuwis. Frank vertelde dat hij eigenlijk gewoon voor de lol meedeed aan het Pieregeblèr. Hij was de winnaar van de carnavals-mottoverkiezing en besloot daarna zelf ook maar een liedje te ma ken met het motto “D’r is gin houwen aon”. Dat hij zou winnen had hij uiteraard niet ver wacht. Hoewel het gebruikelijk is dat de win naar van het Carnavalslied een CD opneemt, heeft Frank daarvan afgezien. Guus Meeuwis heeft dus geluk. Gebit kwèt?!! Ook een opvallende verschijning tijdens het Pieregeblèr was Will Habraken. Voor wie het even niet meer weet: misschien zeggen de woorden “Ik ben mun gebit kwèt, des nie zo mooi. Want nou kan ik nie ete, goh, wen gek- looi” u nog iets. Op de vrolijke tonen van “La Bamba” zal Will ook op donderdag 6 februari de feestvreugde nog verder verhogen. Dat doet zeker ook Bras(s)band Clapopp Unlimited. Deze “dames” stonden twee weken geleden ook in de finale van het Pieregeblèr, maar moesten zoals bekend de overwinning aan Frank Ber tens laten. Ze treurden echter niet lang (na tien pilsjes was alles vergeten) en gaan er tijdens het carnavalsconcert met volle kracht tegen aan. Tot zover de Moergestelse gasten. Meer nieuws over de Brabantse Tbnpraoters en natuurlijk over het programma dat de harmonie en drum band van Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ zelf zullen brengen, leest u volgende week. Wij willen u er wel alvast op attent maken dat u vanaf heden kaarten voor het carnavalsconcert kunt verkrijgen bij de Rabobank Moergestel en Partycentrum ‘Den Boogaard’. Voor de prijs hoeft u het niet te laten, want voor slechts één tientje geniet u van een avond vol acts. Dus koop voor fl. 10,- zo’n entreebewijs en zorg dat u op donderdag 6 februari om 20.00 uur in Par tycentrum ‘Den Boogaard’ bent! Met muzikale groet, Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ Beste leden Vanaf a.s. vrijdag 24 januari kunnen alle leden weer een gratis kaarjte van het Hengstenbal afhalen in D’n Tob. Als je je kaartje niet op 31 januari op gehaald hebt, dan worden de kaartjes doorverkocht aan anderen. Van 1 tot en met 7 februari zijn er kaarten te koop bij Judith Ketelaars (zolang de voorraad strekt). Skiën De meeste zullen het al lang op geschreven hebben dat er a.s. vrijdag weer volop geskiet kan worden op de Beekse Bergen van 20.00 uur tot 22.00 uur. Voor de leden bedragen de kos ten 10,-. Niet-leden betalen het volle bedrag. Je kunt er op eigen gelegenheid naar toegaan, maar meld je wel even bij een van de bestuurs leden die daar aanwezig zullen zijn. Daarna après-ski natuurlijk in D’n Tob. Voorproeven Omdat carnaval weer in zich is gaan we alvast voorproeven en wel op 31 januari vanaf 21.00 uur in D’n lob. Even in je agenda noteren: Vrijdag 7 februari: Hengstenbal Maandag 10 februari: dweilen met de KPJ. training werd gehouden. In het Fitness cen trum werd aan conditie en lenigheid gewerkt in een Aerobics- en Stepstraining. Ook de toe stellen in het krachthonk werden gebruikt om de spierkraht van de schaatsers te vergroten. Het natte gedeelte van het Fitness centrum bleek ook een schot in de roos: de leden van ’De Vennen’ amuseerden zich prima in het zwembad, sauna en Turks stoombad. De mat in de judozaal bleek een goede plek om in een slaapzak de nacht door te brengen. Op zater dagavond werd deelgenomen aan door het Ge west Noord-Brabant/Limburg van de K.N.S.B. georganiseerde schaatswedstrijden op de ijs baan van Geleen. Ondanks het reeds afgewerk te zware programma slaagden sommige deel nemers er zelfs in hun persoonlijke records te verbeteren. De ijsbaan werd op zondagochtend nogmaals bezocht voor een pittige ijstraining. Mede door de sponsoring van HB Autoscha decenter van Jan van Rooy werd dit trainings kamp mogelijk gemaakt. De wedstrijdschaat sers van ’De Vennen’ danken J an derhalve voor zijn financiële steun. PAGINA 10 Schaatsclub „De Vennen." schildcrs- AW: IN AFWERKINGMEDRiJF BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN KRIJTESTRAAT 3 i MOERGESTEL TEL. 013-513 3242 ngvcnnen id 114, tel. 013-5288644 In Moergestel: MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 JANUAR11997 ni

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 10