Om te noteren 1 februari: Rabobank Vakantiebeurs! a a a aA.iire Tot ziens bij Rabobank Moergestel. Wereldwinkel Moergestel Open dag Bridgeclub Moergestel Zo is er maar ééni Misschien wist u het al. Maar misschien ook niet. Daarom informeren wij u over de vakantiebeurs van Rabobank Moergestel. Zaterdag 1 februari is het zover. Dan is uw Rabobank Vakantiebank de gehele dag geopend. Met alle informatie over uw favoriete reisbestemming. Maar dat is nog niet alles. Rabobank Moergestel wordt op 1 februari namelijk voor één dag uitgebreid. En wel met een grote Airmobiel van Martinair. Een bezoek aan deze verrassend ingerichte Airmobiel stelt u zeker niet teleur. Overigens is het sowieso verstandig om binnenkort eens binnen te lopen bij uw reizenverkopende Rabobank. Want als u vóór 31 maart 1997 boekt, kunt u uw reissom terugwinnen. En wie wil dat nu niet? De vakantiebeurs biedt u echter nog meer... Zo is er speciale informatie over het Carïbisch gebied en zijn er aantrekkelijke reisaanbiedingen. En een prijsvraag waarmee u kans maakt op een fantastische Samsonite-koffer. Uiteraard is er voor elke bezoeker een leuke attentie. Bijzondere dienst van de Raad van Kerken k-in i En als u voor de dienst wat wil oefenen samen met het koor: van harte welkom, maar dan wel om 19.15 uur. Wilt U meer weten? Belt u dan naar een van de volgende medewerkers: Trees Romanesco, Haaren, 621613; Corry van Splunder, Helvoirt, 642340; Wini Zaaijer, Haaren, 623014; Pim van Elsdingen, Haaren, 621569; Evert Helmer, Oisterwijk, 5215613. Il Vrijdag 17 januari Dan is iedereen weer van harte welkom vanaf 21.00 uur in D’n Tob, voor weer een oergezelli ge clubavond. 24 januari Skiën, op de Beekse Bergen, van 20.00 uur tot 22.00 uur. Voor de leden bedragen de kosten 10,-. Niet-leden mogen natuurlijk mee maar betalen het volle bedrag. Daarna is D’n Tob open voor de apres-ski. Voorproeven Carnaval is weer in zicht, daarom houden we op 31 januari alvast een voorproefavond. Sinds 13 september is de Wereldwinkel weke lijks op de markt in Moergestel te vinden. De produkten in de Wereldwinkel zijn recht streeks ingekocht bij boeren en arbeiders uit de Derde Wereld, tegen gunstige leverings voorwaarden en een eerlijke prijs. De Wereldwinkel is een veelzijdige winkel. U vindt er tal van produkten uit de Derde We- Roozendries is er meer ruimte beschikbaar ge komen, zodat er in de club weer plaats is voor nieuwe leen. Bij voldoende belangstelling zal een cursus voor beginners worden georganiseerd en zal getracht worden hen reeds in het volgende sei zoen in een beginnerslijn aan de competitie te laten deelnemen. De Open dag wordt gehouden in de Roozen dries, Prinses Margrietstraat 1 te Moergestel. Belangstellenden die nog vragen hebben kun nen daarmee terecht bij de secretaris van de club, Sjef Nijtmans, Nieuwenhoflaan 7 te Moergestel, tel. 5131148. Protestanten en Katholieken in een gezamen lijke, oecumenische dienst. Veel mensen we ten nog dat zoiets vroeger nauwelijks mogelijk was. Geleidelijk aan zijn wij er naar toege groeid en nu vinden wij het gelukkig gewoon dat Christenen zo samenkomen in de naam van hun Heer. In de Gebedsweek voor de Eenheid van de Christenen komen wij weer bijeen en wel in de Protestantse Kerk van Oisterwijk, Kerkstraat 64, maandag 20 januari om 20.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot napraten bij een kopje koffie. Het wordt een dienst die wat afwijkt van eer dere diensten omdat hij is geënt op een viering zoals in Helsinki, Finland, sinds 1988 gebrui kelijk is: de zg. Thomasviering. Een losse sfeer, veel symboliek, eenvoudige melodieën o.a. uit Taizé, een diversiteit aan medewerkenden, ver staanbare teksten, ruimte voor het individu. Door de lage drempel van deze dienst voelen in Finland zowel mensen binnen als buiten de kerk zich aangetrokken. De Raad van Kerken heeft gemeend om in de komende Gebedsweek U deze vorm van dienst aan te reiken. De dienst van 20 januari zou misschien de eer ste kunnen zijn van meerdere in de loop van het jaar. Zet de deur maar open, en leef in vrede met God, met de mensen om je heen, met de men sen die anders denken, met mensen in conflictsituaties, met jezelf. Daar gaat het om. In het kader van haar twintigjarig bestaan or ganiseert de Bridgeclub Moergestel op zondag 19 januari a.s. van 1 tot 5 uur een Open dag. Doel hiervan is op de eerste plaats meer be kendheid te geven aan het bridgespel in het algemeen en natuurlijk ook aan de club. Er zal die middag door een aantal leden van de club gebrigded worden en ook niet-leden kunnen zich daarbij aansluiten. Ook belangstellenden die nog niet kunnen bridgen zijn van harte welkom. Voor hen zijn voortdurend enkele bestuursleden aanwezig om alle gewenste informatie te geven. Door verhuizing van Den Boogaard naar de reld, die regelmatig worden gewisseld zodat u steeds iets nieuws kunt vinden bij ons. Het as sortiment bevat zowel koffie uit Tanzania tot sieraden uit Mexico. Zowel voor uw dagelijkse boodschappen als voor een bijzonder cadeau kunt u bij ons te recht. Laat u eens verrassen, of.....verras een ander. Net als vorig jaar is de collecte bestemd voor het Inloopschip in Den Bosch, een veilige, war me en gastvrije plaats voor dak- en thuislozen, met ruimte om te eten, te douchen en voor een goed gesprek. - - Z'z JBF PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 15 JANUAR11997 •je» m foton '2*^ Twee vroegere vrienden in de sneeuw... We kunnen nog steeds foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en gefrankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwifkse- weg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mo gelijk terug! J I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5