SCANDCAR Wéér feliciteren wij een ondernemer met een nieuwe Combi-automaat: Servicepunt van de gemeente in bibliotheek Moergestel Rabobank Zo is er maar éénï OMROEP^BRABANT Brabants kampioenschap tonpraoten Volvo klassiekers en onderdelen Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid te pinnen. Vandaag wensen wij Scandcar veel plezier met deze moderne vorm van betalen. De Combi-automaat is aan de ene kant een pinautomaat, aan de andere kant een chipknip. Deze automaat staat voor maximale betaalservice, snelheid en veiligheid. Welke ondernemer kunnen wij binnenkort feliciteren? wordt dit jaar voor de dertigste keer georgani seerd door carnavalsvereniging ’Anders Dan Anders’ uit Valkenswaard. Omroep Brabant brengt al vanaf 1976 samenvattingen van dit kampioenschap. Naast titelverdediger Andy Marcelissen uit Raamsdonksveer doen dit jaar aan het kam pioenschap mee: Maarten van Brug (Aarle- Rixtel), Jos van Gemert (Wanroy), Piet van de Laar (Someren), Cees Peterse (Valkenswaard), Piet Schellekens (Kaatsheuvel), Jan Strik (Someren) en Koen Verstappen (Meijel). (Omroep Brabant, 12 januari 1997, 12.30 - 13.00 uur). Het bestuur van KPJ Moergestel wenst alle le den een gezond en gelukkig en een KPJ-rijk 1997. Ook in het nieuwe jaar gaan we weer hele leuke dingen doen. Hier alvast een klein over zichtje van de maand januari. 10 januari Vrijdag 10 januari gaan we schaatsen in Eind hoven. Als jullie uitgerust zijn van de nogal zware Elfstedentocht zorg dan dat je om 20.30 Telefoneren met de gemeente? Dan belt 013-5291311. Per fax is de gemeente bereik baar op nummer 013-5285660. Buiten kantoortijd: Buiten werktijd en in het weekeinde kunt u de gemeente bellen via 06-53120371. Dat kan bij voorbeeld nodig zijn voor het melden van om gevallen bomen, gaten die plotseling in het wegdek vallen, bij rioolverstoppingen en an dere calamiteiten. Openingstijden Gemeentekantoor: In het gemeentekantoor kunt u terecht van maandag tot en met vrijdag van half negen tot half zes. De receptie, de afdeling Burgerzaken (voor uw paspoort, rijbewijs en diverse uittrek sels) en ’Voorlichting’, waar u met uw algeme ne vragen terecht kunt, zijn op donderdag tot half zeven ’s avonds geopend. Op de gemeen- tewerf aan de Veldweg kunt u van 08.00 uur tot 17.00 uur terecht van maandag tot en met vrij dag. Vanaf 6 januari Vanaf maandag 6 januari 1997 wordt dat servi cepunt in de openbare bibliotheek van Moer gestel drie maal per week bemand. Dat gebeurt elke maandagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur, dinsdags van 10.00 uur tot 12.30 uur en elke vrijdag van 15.00 uur tot 17.00 uur. Dan zijn Moniek Verhof of Will Pellis, beide mede werkers van de gemeente Oisterwijk aanwezig om uw eventuele vragen te beantwoorden, of u op andere wijze te informeren over alles wat u van de gemeente weten wil. Het servicepunt van de gemeente zal binnen kort ook telefonisch bereikbaar zijn op de tij den waarop Moniek of Will er aanwezig zijn. Dat telefoonnummer was op het moment waar op dit artikel moest worden ingeleverd, nog niet bekend. Openingstijden Maar ook op de normale openingstijden van de bibliotheek kunt u in het gemeentelijk ser vicepunt terecht. Om stukken in te zien bij voorbeeld, informatiebladen mee te nemen en plannen te bekijken. Ook de vergaderstukken Vanaf 6 januari 3x per week open Vanaf 1 januari 1997 vormen de gemeenten Moergestel, Oisterwijk en de buurt Heukelom samen één gemeente. Dat betekent één nieuw gemeentekantoor voor alle bewoners. Dat kantoor staat aan De Lind 44 in Oisterwijk. Maar voor de inwoners van Moergestel komt er een eigen gemeentelijk service punt in de Openbare Bibliotheek aan de Schoolstraat 37 in Moergestel. Ie dereen kan daar terecht. U hoeft er geen pasje van de bibliotheek voor te hebben. cepunt terecht. Daarvoor moet u in het ge meentekantoor aan De Lind 44 in Oisterwijk zijn. Daar kunt u alle afdelingen vinden. Op de begane grond zijn de publieksbalies gevestigd. Gemeente nodig? Wil u contact leggen met de gemeente, dan kan dat op diverse manieren. De inwoners van Moergestel hebben in elk geval voor een aantal gemeentelijke diensten hun gemeentelijk ser vicepunt, maar daarnaast natuurlijk ook het gemeentekantoor aan De Lind 44 in Oister wijk. Op de volgende manieren kun u met de gemeente in contact komen: Schriftelijk: Schrijven kan naar het adres Gemeentekan toor, De Lind 44, 5061 HX Oisterwijk, of postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. van commissies en gemeenteraad liggen daar ter inzage. De bibliotheek is met ingang van 1 januari jl. namelijk tevens officieel ter inzage- punt geworden voor gemeentelijke plannen en voornemens en voor alle andere onderwerpen waarvan de gemeente verplicht is om ze ken baar te maken. Daarnaast vindt u in het servicepunt de be langrijkste vastgestelde beleidsnota’s; een gemeentegids en gemeentelijke informatie folders over onderwerpen die u rechtstreeks raken: belastingen, afval, minimabeleid, centrale antenne, wet voorziening gehandi capten. Ook liggen er de begrotingsboeken en aankon digingen, agenda en voorstellen van vergade ringen van commissies en gemeenteraad. Van zelfsprekend worden de plannen die op in spraak- en informatiebijeenkomsten worden behandeld, in het servicepunt tijdig opgehan gen, zodat u zich kunt voorbereiden. Paspoort en rijbewijs? Voor het halen van uw paspoort, uittreksels en rijbewijs kunt u helaas niet in het servi- uur bij D’n Tob bent zodat we dan kunnen ver trekken. Mocht je geen schaatsen hebben, geen probleem die kun je daar huren, maar zorg wel dat je een legitimatiebewijs bij je hebt. Vrijdag 17 januari weer een oergezellige club avond in D’n Tob vanaf 21.00 uur staat de deur weer voor jullie open. Vrijdag 24 januari gaan we skiën op de Beekse Bergen. Voor de wintersporters onder ons al vast een voorproefje om weer even te oefenen. Je kunt van 20.00 uur tot 22.00 uur skiën. De kosten bedragen 10,- voor leden. Niet-leden betalen het volle bedrag. Alle spullen die je nodig hebt zijn daar aanwezig. Drie nog erg jonge dames deze week. Wie zijn het? Op 11 december publiceerden we een fo to van vier dames die van de kerk kwa men. Het waren Mien, Cor en Tiny op 't Hoog en Annie Maton. We kunnen weer foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en ge frankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mogetijk terug! Omroep Brabant brengt zondag 12 januari een samenvatting van het Brabants kampioen schap tonpraoten, dat vrijdag 10 januari in Val kenswaard wordt gehouden. Aan het kam pioenschap doen acht tonpraoters uit de hele provincie mee. De samenvatting is zondagmid dag te horen tussen half één en één uur. Het Brabants kampioenschap tonpraoten PAGINA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 8 JANUAR11997

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 5