I T 1 TAPIJTEN GORDIJNEN Wij beginnen de opruiming in MEUBELEN Chris van den Bijgaart en Cees van Dal gaan er wonen en werken F •I JAN MICHIELS P» COMPLETE WONINGINRICHTER Beste biljartvrienden Uitslagen L.R. Fevior F Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 Gemeentehuis behoudt haar uiterlijk Tot beider verrassing zijn Chris van den Bijgaart en Cees van Dal eigenaar geworden van het gemeentehuis. Chris heeft het voorste gedeelte tot en met het platte dak en Cees alles wat daar achter ligt. Hun bod was uiteraard se rieus bedoeld, doch beiden hadden niet verwacht een concurrerende positie in te nemen, laat staan toekomstig eigenaar te zullen zijn. 7-373.0 punten 7-370.1 punten 7-362.9 punten 7-361.1 punten 7-339.3 punten 6- 313.2 punten 7- 296.7 punten 49.0-51.2 46.2- 56.8 50.2- 54.8 Dat moet zoveel mogelijk in stand blijven; er kan dan wel niet gesproken worden over een opgemerkt te worden dat alle wedstrijden ruim 20 minuten duurden. De verrassing van deze ronde wond plaats bij de Klaore. De leider in het klassement moet thuis aantreden tegen ’t Draaiboompje. Hoe wel ’t Draaiboompje als outsider nog een ge duchte tegenstander is maakte deze biljarters een zeer goede avond door. Zij wonnen 3 van de 6 wedstrijden met ruim verschil en 1 partij eindigde in remise. Hierdoor liet men in het eindresultaat de Klaore ver achter, en dit kwam de stand alleen maar ten goede. De spelers van de Klaore werden door dit wat tegenvallende resultaat bijna ingehaald door ’t Stokske. De spelers van de Schouw hadden hun rustronde, maar kunnen met een goed resultaat nog hoog in het klassement terecht komen. Al met al beloofd het een spannende 2de kompetitie- helft te worden. De uitslagen: ’t Krijtje - ’t Stokske De Klaore - ’t Draaiboompje Rommen - ’t Centrum De stand: 1. de Klaore 2. ’t Stokske 3. Rommen 4. ’t Draaiboompje 5. ’t Centrum 6. de Schouw 7. ’t Krijtje Het eerste biljartbericht in het nieuwe jaar wil ik beginnen met een ieder een goed, gezond en sportief 1997 toe te wensen. Het is inmiddels al weer enkele weken geleden toen de 8ste wed- strijdronde voor de Moergestelse biljartkom- petitie gespeeld is. Echter door de diverse feest dagen kon dit verslag niet eerder geplaatst wor den. In deze ronde deden zich enkele verras sende ontwikkelingen voor, waardoor de span ning in de kompetitie alleen maar toenam. De dames van ’t Krijtje leden een nipt ver lies in hun thuiswedstrijd tegen ’t Stokske. De onderlinge partijen waren echter vaak spannend en beide verenigingen wonnen 3 van de 6 wedstrijden. Voor ’t Stokske was het van belang om een zo hoog mogelijk aantal punten te behalen om de achterstand op de Klaore niet te groot te laten worden. Met ruim 51 punten was dit echter afwachten. Voor de spelers van Rommen kwam er een licht herstel na 2 niet al te beste wedstrijden, thuis tegen ’t Centrum werd echter wel verloren, maar met iets meer dan 50 punten kon men niet echt ontevreden zijn. Voor ’t Centrum was dit eindelijk weer eens een wedstrijd naar behoren en de overwin ning was dan ook dik verdiend, al dient wel le en 3e prijs; Rosmalen, springen, 8 december 1996: Paul Donkers, Havanta D, klasse L, 6e prijs; Frans Burgers, Kristal, klasse B, 3e prijs; Frans Burgers, Idoeptoltien, klasse B, 4e prijs; Son, springen, 14 december 1996: Paul Donkers, Kwatta D, klasse L, 2e prijs; Paul Donkers, Kwatta D, klasse L, 9e prijs; Afvaardiging voor de kringselecties die op 15 december in Oirschot gereden wordt en de 2e afkamping welke op 26 december in Boxtel gereden wordt. José Broers, Evelyne, klasse M2; Piet van de Brand, Hilco, klasse M2; Jacqueline van Roessel, Prince of Bens, klasse L; Jacqueline van Roessel, Quarel, klasse B; Annemiek Broers, Justice, klasse B; Susan van de Horst, Pico, klasse B. Uitslag le afkamping op 15 december 1996, Oirschot: Susan van de Horst, Pico, klasse B, le prijs; Jacqueline van Roessel,Quarel, klasse B, 4e prijs. monument, maar een markant gebouw is het zeker. Hoe meer zij naar het gebruik toegroeien des te enthousiaster worden zij als zij over hun plannen praten. Vast staat dat zij dolblij zijn met hun nieuwe eigendommen. Chris van den Bijgaart Samen met vriendin Monique de Kok wil Chris het pand zo snel mogelijk betrekken. Voor hen is een verbouwing niet nodig. De hui dige indeling voldoet voorlopig aan hun wen sen. Boven gaan zij wonen: de raadszaal wordt een grote living en de commissiekamer wordt slaapkamer. Beneden wordt de hal verkoop ruimte, de burgemeesterkamer een studio voor pasfoto’s en portretten, de bodekamer een werkruimte voor Monique en de trouwkamer een gezamenlijke studio. Door het vak van Monique, grafische vormgeving, zijn zij niet alleen persoonlijk naar elkaar toegegroeid maar ook zakelijk. Zo kunnen zij een volledig pakket bieden voor bedrijfsfotografie en be drijfspresentatie in hun BV “in-Petto”, dat een snelle groei doormaakt. De kelder is als archief ruimte erg welkom. Het inmiddels omvangrij ke archief (ook het materiaal van Louis van den Meijdenberg behoort daartoe) kan nu verhui zen van een zolderruimte naar de veiligheid van de dikke muren van de kelder. Hun hui dig winkel-woonhuis is te koop. Cees van Dal Iets minder vastomlijnd zijn de plannen van Cees van Dal. Vast staat wel dat hij er met echt genote Joke van den Meijdenberg en hun twee kleine kinderen Christel en Bob gaat wonen. Daarvoor is het achterste gedeelte met verdie ping in de picture. Het middengedeelte wordt ingericht als kantoorruimte en showroom. De hal aan de Sonman (van Dal’s Kunststoffen) kan nu worden uitgebreid en volledig worden benut voor de produktie. Ook het bedrijf van Cees kent een gestage groei en het is nu vooral prettig dat de onmisbare beleids- en admini stratieve ondersteuning van Joke heel dicht in huis wordt gehaald. Afrastering De eerste zichtbare aktiviteit voor de verande ring is een afrastering van het gehele terrein. Daardoor is het duidelijk dat het gemeentehuis geen gemeentehuis meer is, maar wel als een markant pand voor de gemeenschap blijft be houden. Dat is dan toch gebeurd en nog voor de jaar wisseling is de notariële akte gepasseerd. Er bestaat nog geen zekerheid over wat er mag en niet mag (bestemmingsplan), maar zij zijn vol vertrouwen dat hun wensen gehonoreerd zul len worden, immers bij het besluit tot verkoop door de gemeente stond bij voorbaat vast dat de huidige bestemming veranderd zou moe ten worden. Er bestaat bij beiden geen verschil van mening over het uiterlijk van het gebouw. Diessen, springen, 10 november 1996: Frans Burgers, Kristal, klasse B, 8e prijs; Esbeek, springen, 17 november 1996: Paul Donkers, Havanta D, klasse L, 6e prijs; Oirschot, springen, 24 november 1996: Paul Donkers, Kwatta D, klasse L, 3e prijs; Asten Heusden, springen, 1 december 1996: Frans Burgers, Kristal, klasse B, 3e prijs; Son Best, dressuur, 17 november 1996: Angelique Swens, Jupiter, klasse L, 3e prijs; Monique van Gurp, Fleetwood, klasse L, 2e prijs; Susan van de Horst, Pico, klasse B, 4e prijs; Margret Paulusse, Jarola, klasse B, 5e prijs; Berkel-Enschot, dressuur, 24 november 1996: Tamara van Beek, MDZ Hannebel, klasse L, 4e en 5e prijs; Oirschot, dressuur, 1 december 1996: Piet van de Brand, Hilco, klasse M2, le prijs; Jacqueline van Roessel, Prince of Bens, klasse L, le prijs; Wilnita op ’t Hoog, Liberty, klasse B, le prijs; Jacqueline van Roessel, Quarel, klasse B, 2e prijs; Margret Paulusse, Jarola, klasse B, 3e prijs; Susan van de Horst, Pico, klasse B, 4e prijs; Tilburg, 8 december 1996, dressuur: Tamara van Beek, MDZ Hannebel, klasse L, MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 8 JANUAR11997 PAGINA 3 KNALOPRUIMINGII! 1 I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1997 | | pagina 3