Precies 35 jaar geleden Café De Brouwer 100 jaar in '96 I Onderstaande winkels hebben i.v.m. Kerstmis een extra koopavond op maandag 23 december: Onderstaande winkels zijn op zondag 22 december geopend! ’The Son of Tarzan’ Nieuwjaarsreceptie Groots Kerstfeest m.m.v. D.J. Sjefke Badmintontoernooi MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 DECEMBER 1996 PAGINA 11 Nieuwjaarsbijeenkomst Ondernemend Moergestel Het bestuur van Ondernemend Moergestel Bestel tijdig uw kaarten voor Nieuwjaarsnacht! Aanvang 18.00 uur. Op 24 december zijn de winkels om 16.00 uur gesloten! - Bakkerij Verkooijen - Bloemsierkunst Chris van Raak - E.T.B. Frans van Velthoven - Chris van den Bijgaart Fotografie - Modehuis Poirters - Slijterij In den Korenmaaier -Super van Bal kom - Boerenbond - Brameco - Schoenwinkel Ligtvoet Nimco - Boetiek Modarina - Huidverzorgingsinstituut Aphrodite - Bloemisterij Wim Willems -Woninginrichting Jan Michiels - Bakkerij van Huiten - Kadoshop Broers - Kadoboetiek Carola - Slijterij Mitra - Mulders Automatisering Tevens wensen wij iedereen prettige feestdagen en een De Brouwer-vol 1997!!! - Kadoboetiek Carola - Kadoshop Broers - Bloemisterij Wim Willems - Huidverzorgingsinstituut Aphrodite - Boetiek Modarina - Schoenwinkel Ligtvoet Nimco - Slijterij In den Korenmaaier - Modehuis Poirters - E.T.B. Frans van Velthoven - Bloemsierkunst Chris van Raak - Mulders Automatisering ’de beste one-man-show van de regio’Aanvang 19.30 uur Entree gratis We hopen u, en uiteraard uw partner, te mogen begroeten tussen 20.00 en 20.30 uur, zodat we rond die tijd de avond kunnen openen. Zondag 22 december: Het bestuur van Ondernemend Moergestel nodigt haar leden graag uit voor een Nieuwjaarsbijeenkomst op maandag 6 januari 1997 in Café-Restaurant 't Stokske. Uiteraard wordt er gezorgd voor de vrolijke noot en een hapje. Ook onze collega's uit Oisterwijk zijn voor deze avond uitgenodigd om nader met ons kennis te kunnen maken. De avond is bedoeld als een ongedwongen samenzijn waar iedereen met iedereen van gedachten kan wisselen over toekomst en verleden. Hartelijk dank aan Jan Pico- krie die ons deze foto en de gegevens beschikbaar stelde... Het orgel werd gebouwd door de gebrs. Vermeulen uit Weert. Na de kerkelijke wijding speel den achtereenvolgens de heer A.J. van de Wouw, organist van de parochie, de Weleerwaarde heer L. de Bonth, kapelaan in onze parochie en de Weleer waarde heer P Barenbrug, voor heen kapelaan in Moergestel. Voor ingewijden is het mis schien interessant om de sa menstelling (de zgn. ’disposi tie’) van het orgel weer te geven. Pedaal C-f’: 1. Subbas 16’; 2. Prestant 8’; 3. Gedekt 8’; 4. Oc taaf 4’. Hoofdmanuaal C-g’”: 5. Pres tant 8’; 6. Roerfluit 8’; 7. Octaaf 4’; 8. Fluit 4’; 9. Octaaf 2’; 10. Sesquialter 2 st.; 11Mixtuur 3- 4 st.; 12. Trompet 8’. Positief C-g’” in zwelkast: 13. Holpijp 8’; 14. Gemshoorn 8’; 15. Prestant 4’; 16. Roerfluit 4’; 17. Octaaf 2’; 18. Quint 1 1/3’; 19. Scherp 3 st.; 20. Kromhoorn 8’. Koppelingen: 21. Pedaal Hoofdmanuaal; 22. Pedaal Positief; 23. Hoofdmanuaal Positief. 2. Lejan van de Dussen. Heren enkelspel cat. B: 1. Kees van Oudheus- den; 2. Thijs van de Wouw. Dames enkelspel cat. A: 1. Bep de Bruin; 2. Karin Broeders. Heren dubbel cat. A: 1. Wouter van Deursen/ Frans Tolboom; 2. Lejan van de Dussen/Jos Hendriks. Heren dubbel cat. B: 1. Frans Bressers/Peter Wolfs; 2. Hans Verheijen/Maarten van de Wouw. Heren dubbel cat. C: 1. Alex van Buytenen/ Theo de Kort; 2. Huub Franken/Tim Wolfs. Dames dubbel cat. A: 1. Rinie Boekholt/An- gelique van Oudheusden; 2. Jolanda Brabers/ Carla van Daelen. Dames dubbel cat. B: 1. Rianne van de Wouw/ Riet Schellekens; 2. Corrie de Laat/Marja Ver hei jen. Dames dubbel cat. C: 1. Astrid Aarts/Greet Martens; 2. Annie op’t Hoog/Carola van Dijk. Gemengd dubbel cat. A: 1. Bep de Bruin/Le- jan van de Dussen; 2. Anne-Marie Klijsen/ Frans Tolboom. Gemengd dubbel cat. B: 1. Rianne van de Wbuw/Maarten van de Wouw; 2. Angela Huy- ben/Peter Wolfs. Gemengd dubbel cat. C: 1Greet Martens/Alex van Buytenen; 2. Corrie Goris/Tim Wolfs. In principe zal ook in 1997 het badmintontoer- nooi op de tweede zondag van december geor ganiseerd worden en naar de commissie hoopt met een nog grotere deelname. 1 januari 1997: m.m.v. het voor u zo bekende Trio Plesant vond de plechtige inzegening en ingebruikname plaats van, zoals in het programma staat vermeld, het nieuwe mechani sche orgel. Donderdag 26 december: Op zondag 17 december 1961 om 15.00 uur werd het orgel ingezegend door de Zeereer- waarde Heer H. van den Boog aard, pastoor van onze parochie. Zondag 8 december jl. heeft Badmintonclub Moergestel haar jaarlijkse toernooi gehou den. Voorheen waren dit de Open Moerge- stelse Badmintonkampioenschappen, maar vanaf 1996 heet dit toernooi het ’Jan Roosen Badmintontoernooi’. Jan Roosen was jaren lang de man, die dit toernooi perfekt en met zeer veel enthousiasme heeft georganiseerd en geleid. Voor het eerst is dit evenement in Sportcen trum Stokeind gehouden. Mede dankzij spon soring door de Rabobank Moergestel is de wed- strijdcommissie erin geslaagd het toernooi zonder verlies te organiseren. Aan het toernooi is door 34 dames en 38 heren deelgenomen in drie verschillende categorie ën. De gevorderden waren ondergebracht in de A-categorie. De rekreanten in een B- en C-ca- tegorie, die naar globale inschatting van hun sterkte. Het gevolg van deze nieuwe indeling was wel, dat er een behoorlijk aantal spannen de partijen te zien waren. Extra spanning was er de tijdsfactor. Er werd nl. op tijd gespeeld en niet om een gewonnen set. Voordeel van dit spelen op tijd was tevens, dat iedere deelnemer op een speelschema kon zien, wanneer zij of hij moest spelen. Er kon deelgenomen worden in drie spelonderdelen nl. enkelspel, dames- of herendubbel en gemend dubbel. Hieronder de uitslagen in de verschillende onderdelen en categorieën: Heren enkelspel cat. A: 1. Toby Dieduksman;

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 11