£5 s ftlflBON Slijterij ’In den Korenmaaier’ ■L I K' ijl Een winket voi feestelijkheid voor de gezelligste dagen van hetj'aar. GEZELLIGHEID OHDER DE KURK! Kerstnummer 'Moergestel-Nieuws' r-gg jl J Cointreau Joseph Guy Cognac Pisang Ambon 19190 85150 Warninks Advocaat Scharrelaartje dik Remv Martin W0 Chivas Regal Grand Marnier Rouge onze prijs Grand Marnier Jaune onze prijs Codorniu Banaanlikeur heerlijk met b.v. jus d’orange 'imonsvlei Chenin Simonsvlei Blanc Wine of Origin Paart 1996 Vieja Abadia Tinto Trapiche Mendoza 199$ Yvecourt altijd iets bijzonders '2+1=2' Komt dat zien Komt dat zien Simonsrood Paart ’De Tooverspieghel’. Jonge Bots graanjenever 'w- 87j50 Tot dan. Dit is de titel van de voordracht. Het fenomeen Kerstmis wordt vanuit verschil lende kanten beschouwd: Kerstmis is de beel dende en volkskunst -in de volks- en klassieke muziek- met verhalen uit Brabant en de rest van de wereld-kerstmis vanuit een volkskun dig oogpunt bekeken- het kazuifel van Heeze en de rol ervan rond het kerstgebeuren. Eric Kolen is directeur van het ’Bureau Er asmus cultuur en communicatie’ te Geldrop. Hij is tevens bekend van Omroep Brabant. De toegang is gratis en niet-leden zijn ook van harte welkom. 7//.7Z/, Chateau Paveil de luze A.C. Margaux 1993 Heemkundekring De Kleine Meijerij Gerard Kuijpers heeft op 22 oktober jl. succes gehad in Moergestel met zijn dia-vertoning over de fietstocht naar Santiago de Composte la. De zaal was overvol en iedereen heeft geno ten van zijn eigen manier van vertellen. U wordt nu uitgenodigd voor de volgende le zing: Op maandag 9 december a.s. zal de heer Eric Kolen uit Geldrop in café Den Bartel in Haa- ren een lezing met dia’s houden over het zeer aansprekende onderwerp: ’Kerstmis’. ’Nu sijt wellecome’ Bij 2 flessen rode Yvecourt nu 1 fles witte Yvecourt gratis! LW Ben je ook zo gek op de natuur om je heen en wil je graag iets meer weten over alles wat er om je heen leeft en groeit? Kom dan naar de bibliotheek, want daar zijn veel boeken over de natuur te leen, bijvoorbeeld: - Savan, B. Het kringloopboek; - Veit, B. Een wereld met vervuild water; - Veit, B. De wereld een vuilnisbelt?; - Javna, J. 50 Eenvoudige din gen die kinderen kunnen doen om de wereld te redden; - Boie, K. Het oploskind; - Zadel, R. Greenpeace in actie: de solo grijpt in; - Za del, R. De sirius ontsnapt; - Terlouw, J. Koning van Katoren; - Pennae, D. Het oog van de wolf; - Dubelaar, T. Een beetje leeuw; - Barnard, H. Het hoofdpijnmysterie. Je bent van harte welkom tijdens de openings uren van de bibliotheek. Let op: In verband met Sinterklaas sluit de bibliotheek op 5 december om 16.30 uur. vangst. De deftige Tantantonia is jarig en krijgt bezoek van haar familie. En wat voor familie Allemaal saai en deftig? Welnee, dat dacht je maar. Er zitten zelfs een paar ontzettende lom perds tussen. En dan dat jonge grut...nergens kunnen ze vanaf blijven. Een lekker stelletje bij elkaar dus. Dat wordt weer een heerlijk toneelspel vol hu mor en spanning op vrijdagavond 13 decem ber om 19.00 uur en zondagmiddag 15 decem ber om 15.00 uur in Partycentrum Den Boog aard. Kaartjes a 4,50 zijn verkrijgbaar aan de kassa. •T - jl' - aR®na Overal is natuur om je heen In de bibliotheek Moergestel is van 5 decem ber tot en met 30 december 1996 een presenta tie te zien voor de jeugd over de natuur om je heen. De natuur is overal. Het bos, het strand, de heide, de duinen, de plassen, maar ook in je eigen achtertuin en op straat, dus echt overal om je heen. Zelfs al woon je midden in de stad, er zijn altijd wel vogels of insekten te zien. Daar zijn we weer.... Schoolstraat 18, 5066 EE MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. Specie Ook dit jaar brengt toneelvereniging ’Die Nae- mloose Speelers’ voor iedereen een gezellig to neelspel en wel: Het verhaal speelt zich af op het terras achter de villa van Tantantonia. Daar is alles in ge reedheid gebracht voor een feestelijk ont- JONGE BOLS B PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 DECEMBER 1996 onze prijs Per 12 flessen Per fles Sjaak en Maria Bestel NU uw relatiegeschenken, dan hebt u ze tijdig en voldoende in huis. Alvast een heerlijk avondje toegewenst! 7 12 years old whisky without doubt the best Scotch in the Met extra 6,- retour op uw bankrekening! Toppunt van verfijning Sinds 1862 is het chateau, dat vroeger 'Chateau Paveil' heette, in bezit van de adellijke familie De Luze. Op de grinderige bodem gedijen Cabernet Sauvignon en Merlot onder ideale omstandigheden. De '93-er wijn van het chateau rijpte meer dan een jaar op hout en presenteert zich als een Margaux uit het boekje: zacht en complex, bloemig maar ook fruitig, aanhoudend en verfijnd van afdronk. Serveer deze mooie wijn, die ook geschikt is voor opleg, op 18° C. Per fles 22.50 Per 12 flessen geur (bessen, kers) en een zuivere, De sprankelende Spaanse Cava-wijn Brut ook leverbaar in geschenkblik Brut Classico of Semi-Seco fles 75 cl. onze prijs Op woensdag 17 december 1996 verschijnt ons Kerstnummer. In dat nummer o.a. de dokters- en kerkdiensten voor de periode tot na Nieuwjaar. Op de woensdagen 25 december 1996 en 1 januari 1997 zal ’Moergestel-Nieuws’ n.l. NIET verschijnen. Aan onze adverteerders het verzoek om tijdig hun advertentie in te leveren, omdat we er graag de nodige aandacht aan besteden. Voor wat betreft de Kerst- en Nieuwjaarswensen die in het Kerstnummer worden opgenomen, als u daarvoor niet automatisch wordt benaderd, wilt u dat dan even doorgeven op tel. 513 1136 of 513 2268? Adverteerders waarvan wij weten dat zij jaarlijks een s Kerstwens plaatsen hoeven niet te reageren. Met name in zijn jeugd heeft de Chenin Blanc een stuivend en zeer bekoorlijk bouquet met nuances van exotisch fruit en honing. De smaak is I lekker vol. zachtdroog en bijna sappig. Deze heerlijke frisse wijn In Zuid-Afrika wordt de Chenin Blanc ook wel 'Steen-druif' genoemd. Per fles 795 u Deze heldere, volrode wijn heeft een aantrekkelijke, stevige fruitige soepele smaak. De afdronk is warm en zacht. Hij past bij vele gelegenheden, o.a. bij kaas en vleesgerechten. Serveer op 16°C. Per fles 8,95 r Per 12 flessen L Simonsrood is een volle, zachte rode wijn van verschillende druivensoorten. Hij geurt lekker fruitig en de afdronk doet denken Keuze hebben wij I aan milde kruiden Rnnr 7iin J genoeg! aan milde kruiden. Door zijn soepele, aangename karakter past hij bij vele gelegenheden en nodigt dan ook uit tot 'doordrinken'. is hij een ideale drink- en -u. maa|t|jdwijh Serveer iets onder kamertemperatuur (15 a 16°C). Let op: thuisbezorgen voor de feestdagen kan wel, maar wilt u het dan minstens enkele dagen tevoren laten weten? Hartelijk bedankt! onze prijs: onze prijs fles 70 cl. onze prijs worio in e fles 70 cl. onze prijs SPÉCIALITÉ FRANCE Champagne V.S.O.P. in fraaie geschenkdoos

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3