Stem Stem J a w Sr Lambert van den Bosch is de nummer 2 op de CDA-lijst sfc I Ssi Toon van Gils, de lijsttrekker van het CDA t J b JS 1 1 PAGINA 9 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 Een sterk CDA is ook uw belang! 1Toon van Gils CDA 17. Louis Kennes 3. Jos Schoenmakers 18 Lian Kocx-Jonkers 4 Ad Mutsaers 5. Guus Bertens 6. Ger van Hest 21 Ad Ketelaars 22. Jan Verhoeven 23. Mark van Velthoven CDA 13. Guido Bosman 14. Ton Bouwmans 29. Mathieu Bruurs 10. Jeff Denissen 11Piet v/d Oetelaar 15. Silvia Hamerlinck- De Kleermaeker Lambert is vijftig jaar geleden geboren in Nuland, gehuwd en vader van een dochter en twee zonen. Na zijn gymnasiale opleiding en vervulling van de militaire dienstplicht startte hij in I969 zijn ambtelijke loopbaan bij de gemeente Tilburg. Gedurende bijna 8 jaar volgde hij op de Bestuursacademie de opleiding middelbaar bestuursambtenaar 1971en hoger bestuursambtenaar (I976). Momenteel is hij werkzaam bij de gemeente Vught en is daar hoofd van de afdeling Bestuurlijke Zaken en Voorlichting. In 1973 is hij in Oisterwijk komen wonen.Vanaf die tijd is hij een groot aantal jaren actief geweest als jeugdleider bij de tafeltennisclub in de wijk 'De Bunders’,Als lid van de werkgroep Oisterwijk van de Maatschappelijke Dienst raakte hij meer betrokken bij het jeugd- en jongerenwerk. Hij was mede-oprichter van de Stichting Jongeren Welzijn. Van 1985 tot 1991 was hij lid van het bestuur van ’Sonnevanck’, de instelling voor basiseducatie en vormings- en ontwikkelingswerk. Tijdens zijn studie werd zijn interesse gewekt in de politieke partijen en de gemeentelijke besluitvorming. Dit resulteerde in het CDA-lidmaatschap in 1978. Vanaf dat moment was hij gedurende 8 jaar secretaris van de CDA-fraktie Oisterwijk. In 1982 werd hij voorzitter van de commissie beroepszaken van de gemeente Oisterwijk. Deze funktie vervulde hij tot 1994. Sedert 1986 is hij lid van de gemeenteraad van Oisterwijk. Na lijsttrekker te zijn geweest tijdens de vorige raadsverkiezingen is hij thans voorzitter van de CDA-fraktie, lid van de commissie Algemene Beleidszaken en de commissie Financiën en Openbare Werken. Lambert kan met recht een ervaren politicus worden genoemd. Hij is voorstander van het actief en vroegtijdig betrekken van de burger bij besluitvormingsprocessen. Voor de komende jaren wil hij zich zowel op maatschappelijk als bestuurlijk terrein inzetten voor het samengroeien van de drie kernen. 9 Riky Bergman-v/d Loo 2. Lambert v/d Bosch 16. Frans Verhoeven Toon (geboren I5 oktober 1932) is een geboren en getogen Moergestelnaar. Hij zit sinds 1962 in de Moergestelse gemeenteraad met een onderbreking in de periode 1990-1994. Zoals nu was hij ook van 1982-1986 wethouder van Moergestel.Toon had zitting als raadslid in de voorbereidingscommissie van de Reuselhof en later in het stichtingsbestuur. Ook over de Streekmuziekschool en het overkoepelend orgaan heeft Toon als bestuurslid de scepter gezwaaid. Gedurende 12 jaar hanteerde hij de voorzittershamer van de Moergestelse harmonie. Nu speelt hij op diverse orgels in en buiten Moergestel, onder andere bij de Trappisten. Op de Haghorst heeft hij het dameskoor onder zijn hoede. Van 1958 tot 1992 was Toon getrouwd met AnsVermelis, die helaas op 23 oktober 1992 dodelijk verongelukte.Toon heeft drie kinderen: Hans.de dierenarts, Maarten, verzekeringsarts in Eindhoven en dochter Bernadette, huisarts in Oostrum bijVenraij. Toon is bijzonder bevriend met Riet Buijnsters-van Velthoven. Haar man stierf plotseling, ruim drie maanden na het verongelukken van Ans. Toon wil graag mee naar Oisterwijk en is de wethouderskandidaat van het CDA. Er is alle reden om hem die steun te geven.Toon roept iedereen op om op 27 november het vertrouwen (opnieuw) aan het CDA te verlenen. 19 Ad v/d/ Meqdenberg 7 Michel Vredebregt 20. Jan de Bresser 8. Harry Schellekens 12. Petra van Nuenen- Hoffmans 25. Jos van der Sande 26 Wil Wagemans 28. Trees Huberts- Fokkelman 27. Esther v/d Heuvel- v/d Loo W' JI

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 9