St. Nicolaas weer in Moergestel ALGEMEEN ELANG Kadoboetiek Carola 6*^ z OPHEFFINGSUITVERKOOP!!! Lijst Profiteer van de fikse kortingen nu ALLES vanaf 50% korting! WIJ STAAN VOOR... Aphrodite TV TV RADIO De Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden Rode Kruis Welfare 25 jaar Nederlandse Brandwonden Stichting collecte Sinterklaas komt weer op bezoek bij Audacia H.S.V. De Rietvoorn NOUD SMITS Een sterk CDA is ook üw belang; geef daarom op 27 november uw vertrouwen aan het CDA! Rootvën 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en hetTV-kanaal WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 - 21e Jaargang - Nr. 932 Extra uitzendingen in verband met de komende verkiezingen: zie verder pagina 7 afd. Tilburg en omstreken Lezing vergoedingen hulpmiddelen t.b.v. slechthorenden. Op donderdag 21 november om 20.00 uur zal de hr. WJ.M. Martens, advi seur medisch technische zaken van CZ groep Zorgverzekeringen te Tilburg spreken over: Relatie boortoestel verstrekker slechthoren den, vergoedingen slechthorende hulpmidde len, hoe en waar deze aan te vragen. Eenieder is welkom. Er wordt gebruik gemaakt van de ringleiding en overheadprojector. Plaats van bijeenkomst: Rode Kruisgebouw, Leonard van Vechelstraat 2 te Tilburg. Voor meer informatie: dhr. D. Smits, tel. 013- 5217447 (na 18.00 uur). Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Palthe Stomerij blijft t/m eind december Aandacht voor iedereen CDA Op 21 november staat onze Welfarekraam van 1 tot 5 uur -voor de thema- weer voor u open! Daar worden de artikelen verkocht, die met zoveel zorg door onze deelneemsters gemaakt zijn. We hopen op uw belangstelling en een goede verkoop, zodat de Welfare dit mooie werk kan voortzetten. Tot ziens voor de thema! Opbrengst In de week van 27 oktober tot en met 2 novem ber 1996 kwamen de collectanten weer langs vele deuren in Moergestel. Met elkaar brachten zij het mooie bedrag van 771,95 bijeen voor de doelstellingen van de Nederlandse Brandwonden Stichting. Mede namens de plaatselijke collecte-organi- sator dankt de Nederlandse Brandwonden Stichting haar collectanten en de gulle gevers in Moergestel. Besteding Met de opbrengst kan de Nederlandse Brand wonden Stichting verder werken aan de reali sering van haar doelstellingen: verbetering van de behandeling van brandwondenpatiënten, wetenschappelijk onderzoek, het voorkomen van brandwonden en het in stand houden van de huidbank. Het geld zal ook worden gebruikt om nieuwe uitdagingen te bekostigen, zoals het voorko men en beperken van littekenweefsel. Voorts wordt onderzocht welke behoeft er is aan on dersteuning en begeleiding van de talloze pa tiënten die, naast blijvende lichamelijke gevol gen, ook psychische problemen overhielden aan hun brandwondongeval. Riky Bergman-van de Loo Investeren in de jeugd is investeren in de toekomst. Jeff Denissen Sint en zijn Pieten vonden het vorig jaar erg gezellig bij Audacia. Daarom komen ze ook dit jaar weer bij ons en wel op zaterdagmiddag 23 november. De voetballertjes tot en met 8 jaar verwachten we vanaf 16.30 uur in de kantine. Om 17.45 uur is het voor deze groep afgelo pen. Ook de pupillen die alleen nog maar trainen zijn van harte welkom van 16.30 uur tot 17.45 uur. De 9 en 10 jarige pupillen worden om 18.15 uur in de kantine verwacht. Sint denkt wel een uurtje nodig te hebben om deze voetballers vermanend toe te spreken, zodat het voor deze oudste groep om 19.15 uur afgelopen is. Uiter aard zijn ouders welkom. J Huidverzorgingsinstiti Maandag 25 november: Live vanuit ’Den Boogaard’ een forumdiscussie o.l.v. Jan Gerrits. Aanvang uitzending exact om 20.00 uur. Beste Hengelsportvrieriden, Een dezer dagen valt of is er reeds een brief bij u binnen gevallen over de verlenging van uw visvergunning. Wij verzoeken u om op tijd te betalen zodat u voor 1 januari 1997 in het bezit bent van de juist vergunningen. Want natuur lijk geldt voor iedereen dat je zonder vergun ning niet mag vissen. Mochten wij ondanks onze zorgvuldigheid als nog vergeten zijn om u een brief te sturen, neemt u dan contact op met onze penning meester, tel. 013-5282120 en als u geen contact krijgt met hem spreek dan uw telefoonnum mer in op het antwoordapparaat. U wordt dan zo spoedig mogelijk terug gebelt. Dinsdag 26 november: Uitzending debat lijsttrekkers, overgenomen van LOVO. Aanvang 20.00 uur. Woensdag 27 november: Live vanuit de MTV-studio: uitslagen, gasten, korte reportages, interviews. Aanvang plm. 18.00 uur. Wat waren ze weer blij, die honderden kinderen die afgelopen zaterdag langs de route stonden om een glimp van St. Nicolaas op te kunnen vangen. Zaterdag en zondag mochten ze een voor een bij de Sint op bezoek komen in ’Den Boogaard’ en daar lavast hun verlanglijstje bekend maken. Na hun gesprekje met de Sint kregen ze uiteraard een cadeautje uit handen van de zwarte Pieten, die, voordat de Goedheiligman in ’Den Boogaard’ arriveerde de kinderen (en ook de ouders) weer aangenaam bezighielden. Graag verwijzen we bij deze nog eens naar de extra St. Nicolaasuitzending, waarin o.a. de intocht, op MTV a.s. zondag om 13.00 uur. Zondag 24 november 13.00 u.: Speciaal voor de kinderen: De intocht van St. Nicolaas in Moergestel en de herhaling van de extra St. Nicolaasuitzending: 'Snoepgoed? Snoepgoed!' L 7 Om te onthouden CDA Lijst 2 Zekerheid CDA Lijst 2 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Een goede subsidiëring blijft van groot belang voor het in stand houden van een bloeiend verenigingsleven. De leefbaarheid in de gemeente moet in stand gehouden worden door onder meer het vergroten van de verkeersveiligheid en het verfraaien van de woonomgeving. zaken Voor deze en nog vele andere belangrijke zaken staan op de lijst op nummer 9 en 10: Sport betaalbaar houden. Actief Jeugd- en jongerenbeleid Evenwichtige afweging van economische en milieubelangen in het buitengebied. Duurzaam gebruik van de steeds schaarser wordende groene ruimte. Ej Aangesloten bij de Ziekenfondsen UB

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1