GROEN! LIJST KIENEN MET rDE GEMEENTE BELANGEN NU SAMEN VOOR: HEUKELOM MOERGESTEL OISTERWIJK Zo is er maar éénl Unieke cursus PA.-geluidstechniek in Moergestel Fa. Bijvelt-v/d Ven presenteert scooterlijn HOOFDPRIJS: Vrijdag 22 november om 20.30 uur in de kantine van De Bosfazant r> Echt werk maken van opvang voor jeugd en jongeren. 10. Beperking van de lastenverzwaring voor de burgers. Een op maat gesneden armoedebeleid. Meer politietoezicht op straat, niet alleen in het centrum, maar ook in de wijken en het buitengebied 6. Berty Bongaards 1. Ruud Hora 7. Kees Rijnen 2. Jan Oerlemans 8. Rob v/d Akker 4. Jac Meerbach 5. Mart Ermen 3. Piet Meeuwis Daarnaast zijn er natuurlijk zoals iedere keer nóg allerlei prachtige prijzen te winnen... PAGINA 13 dan het programma meteen thuisbezorgd. Ook als u zo maar vragen hebt over wat Groen- Links in de gemeenteraad wil bereiken: bel gerust. Tenslotte adviseren wij iedereen echt te gaan stemmen. Uw stem is evenveel waard als die van een ander. U samen kunt beslissen over de gemeenteraad, voor de gemeenteraad over u beslist! Veel aandacht voor de verkeersveiligheid in de wijken en vooral bij de scholen. Het terugdringen van de woningnood door het bouwen van extra woningen. 9. Pieter v. Gisbergen Julia Burgers Het behoud van het karakter en de eigenheid van de kernen Heukelom, Moergestel en Oisterwijk. fc? Wilt u zich voorbereiden op de verkiezingen door een programma te bekijken? Dat kan! Ons partijprogramma voor de periode 1997- 1999 kunt u telefonisch opvragen bij Maria van Drunen (52 19062). Een klein briefje in de brievenbus (Dommel 35) is ook goed. U krijgt Vrijdag 22 november is D’n Tob gewoon vanaf 21.00 uur open. Iedereen is weer van harte wel kom. Auto-oriëntatietocht Op zondag 24 november a.s. vindt weer de jaar lijkse auto-oriëntatietocht plaats. De organisa tie is er ook dit jaar weer in geslaagd een leuke gevarieerde tocht uit te zetten. U kunt starten tussen 12.30 uur en 13.30 uur vanaf D’n Tob. Heeft u niets te doen en zin in een middagvul- lend programma, doe dan mee. De kosten be dragen 10,- per auto, inclusief consumptie. Tot ziens bij D’n Tob. Op vrijdagavond 29 november is D’n Tob ge sloten i.v.n. het medewerkersfeest van het touwtrekken. Beste dames en heren, heeft u zin in een gezel lig avondje bloemschikken. Dat kan en wel op woensdag 4 december. Plaats: natuurlijk D’n Tob. Kosten: leden 5,- per persoon en niet-leden 15,- per persoon. Opgeven: voor 1 december a.s. en wel bij Ju dith Ketelaars, tel. 5131262. Zorg dat jullie op tijd opgeven want vol=vol. Dit mag je niet missen. Binnenkort komt er weer een krantje uit. Daar om willen wij aan jullie vragen....weten jullie iets leuks, iets geks, moppen, Wist u dat.., re cepten, enzovoorts. Stuur dit dan naar Moni que van Daelen, de Stappert 36 te Moergestel. Naast de gebruikelijke autoshow die Autobedrijf Donkers en Autobedrijf Bijvelt-van de Ven ieder jaar gezamenlijk houden presenteerde laatstgenoemde firma een prachtige scooterlijn met o.a. de merken Puch en Yamaha. Natuurlijk trok dat afgelopen vrijdag, zaterdag en zondag veel bekijks van vooral de jeugd. Ook voor onderhoud en reparatie van de scooters kan men bij de firma Bijvelt-van de Ven terecht. Op maandagavond 2 december a.s. start in Moergestel een cursus praktijkgerichte ge- luidstechniek/PA.-versterking. Inschrijving staat open voor iedereen uit Moergestel en omgeving en is vanaf heden mogelijk bij cur susleider Erik Gommers (tel. 0162-319001). Deze cursus is bedoeld voor iedereen, die op de één of andere manier met geluid te maken heeft en meer te weten wil komen over de wer king, mogelijkheden en werkwijzen in de he dendaagse wereld van live-muziek en (PA.-)au- dioversterking: zoals muzikanten, geluids- technici-in-spe, mensen vanuit lokale omroe pen, theater, toneel, muziekverenigingen, dri- ve-in-disco’s, muziekscholen, schouwburgen, jongeren-centra, De RA.-cursus behandelt alle apparaten in de audioketen, waarbij met name het gebruik in de praktijk voorop staat. M.b.v. een uitgebreid lesboek worden de volgende onderwerpen be handeld: microfoons, mengpanelen, effect- en randapparatuur, bekabeling, versterkers, boxen. De bedoeling is dat cursisten aan het einde van de 10 maandagavonden redelijk om kunnen gaan met de gangbare geluidsapparatuur en weten wat ze wel en niet kunnen/mogen ver- wachten/eisen van een (huur)-PA. Er wordt gewerkt met professionele geluidsapparatuur van goede kwaliteit. Ook wordt er nog kort in gegaan op de laatste ontwikkelingen en de toe komst in de audiosector. Cursusleider Erik Gommers geeft al bijna 10 jaar geluidscursussen; dat is dus in vertrouw de handen. Bij hem kun je ook terecht voor meer informatie (tel. 0162-319001). Het aantal deelnemers voor deze cursus geluidstechniek is beperkt i.v.m. de praktijksessies, dus een snelle aanmelding is aan te bevelen. <1 (Wh ■F 8 f250.- Het kopje koffie met iets lekkers daarbij wordt u dit keer aangeboden door Jumbo Supermarkt Denissen. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 n WW

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 13