Fusie van vier besturen van scholen voor RK primair onderwijs Chris van Raak Hij komt... hij komt die goede Sint 'i J Aphrodite nu 25 SI Speciale Sinterklaas uitzending WIJ STAAN VOOR... Speciale aanbieding: Zondag 17 november OPEN!!! Griekse vaas van glas met draadijzer normale prijs 34,95 Komt dat zien Komt dat zien TV 3 Dolle dagen bij Jan Michiels Woninginrichting 'I 40 Jaar Frans van Velthoven Dat betekent drie dagen lang feest met DAVERENDE AANBIEDINGEN! Sla deze pagina maar eens om St. Nicolaas-comité Moergestel. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Donderdag 14 november om 19.00 uur voor alle kinderen in Moergestel: a.s. Vrijdag, zaterdag en zondag met de meest dolle aanbiedingen! ZIE PAGINA 5 VAN DEZE KRANT! kwetsbaar aan het worden. Door de schaal grootte kan het toekomstige bestuur de snel toenemende risico’s veel beter afdekken. Het nieuwe grote schoolbestuur zal de belangen en de werkgelegenheid van het personeel van de scholen ook beter kunnen garanderen. Kwaliteit van het onderwijs Door dit besluit komt het katholiek primair onderwijs in Oisterwijk en Moergestel in een sterke positie om de kwaliteit van het onder wijs ook in de toekomst zeker te stellen. De krachten zullen worden gebundeld en dat zal zeker ook ten goede komen aan diegenen waar het eigenlijk allemaal om gaat: de kinderen in Oisterwijk en Moergestel. Nadere informatie bij Dhr. J. van Driel (onaf hankelijk voorzitter van de stuurgroep): 0493- 313782 of 322929. Kerkstraat 16, Moergestel 013-5133612 Harrie Schellekens Bloemsierkunst WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 - 21e Jaargang - Nr. 931 Aandacht voor iedereen 11 <4 Michel Vredebregt Gezond ondernemersklimaat. Verantwoord toeristisch beleid. Doorgaand verkeer reguleren en temporiseren. Een sterk CDA is ook üw belang; geef daarom op 27 november uw vertrouwen aan het CDA! Wij als Sint Nicolaascomité hebben goed nieuws voor alle Moergestelnaren, want de Sint heeft het ons defini tief bevestigd. Met de voorbereidingen in verband met zijn komst zijn wij grotendeels klaar, zodat het grote feest voor onze Moergestelse kinderen kan beginnen. Indien u kinderen hebt van 2 tot en met 8 jaar en dus in aanmerking komen voor een verras sing maar wegens ziekte niet naar de bezoeken kunnen komen, of mocht u nog niet in het be zit zijn van kaartjes, omdat u bijvoorbeeld niet thuis was tijdens de collecte, dan kunt u als nog kontakt opnemen c.q. kaartjes afhalen bij de heer J. van Dijk, Tilburgseweg 1, tel. 513 1942, alwaar u eventueel dan ook uw envelop nog kunt inleveren. Op de avond van de 16e november zal in Den Boogaard om 20.30 uur een groots St. Nico- laasbal plaatsvinden. Daar kunnen de ouderen onder ons dus ook de Sint van dichtbij mee maken, en dat het St. Nicolaasbal een gezellige avond is dat hebben ze ons de voorgaande ja- ren bewezen. Houdt dat gezellige avondje nu reeds vrij. Voor de goede orde geven wij u hierbij de vol gende mededelingen c.q. aanwijzingen: de in tocht van St. Nicolaas is op zaterdag 16 novem ber om half twee! Ontvangst en vertrekpunt vanaf de hoek Schoolstraat/Scheerman (molen). De af te leggen route is vervolgens: Scheerman- Regenbeemdeke/Dagmaet-Ruymheuvel-Voos- kerbos-Scheerman-Schoolstraat-Burg. Bar- doelstraat-Past. Janssenstraat-Burg. Bardoel- straat-Schout van de Wouwstraat-Korenstraat- Krijtestraat-Rootven-Raadhuisstraat. Ont vangst Gemeentehuis. De Harmonie Prinses Juliana en Mirlitonfan- fare De Klomp zullen met hun muzikale klan ken, deze intocht begeleiden. Om ongeveer 14.15 uur wordt het Spaanse ge zelschap verwacht bij het gemeentehuis voor een verwelkoming door de burgemeester. Hier na zal St. Nicolaas de kinderen toespreken. Na deze officiële ceremonie gaan de Sint en zijn Pieten naar Den Boogaard, alwaar zij dan beginnen met de persoonlijke begroeting van de Moergestelse kinderen van 2 tot en met 8 jaar, die dan een verrassing krijgen aangebo den. Door onze collectanten zijn kaartjes afgegeven, waarop datum en uur staan aangegeven, wan neer uw kinderen worden verwacht bij de Sint. Deze kaartjes dienen zij bij zich te hebben en in te leven als zij hun verrassing in ontvangst nemen. Houdt U zich wel aan de tijd en kleur!!! De tijden van bezoek zijn als volgt: Zaterdag 16 november om 15.00 uur: oranje kaartjes. Zaterdag 16 november om 17.00 uur: groene kaartjes. Zondag 17 november om 13.30 uur: blauwe kaartjes. Zondag 17 november om 15.30 uur: gele kaartjes. Schaalvergroting noodzakelijk De besturen hebben dit besluit genomen om dat ze er van overtuigd zijn dat bestuurlijke schaalvergroting absoluut noodzakelijk is. De verantwoordelijkheden die vroeger in Den Haag lagen, komen steeds meer bij het bestuur en de scholen zelf te liggen. Dat vraagt om een slagvaardig en professioneel bestuur. Kleine schoolbesturen zijn in toenemende mate zeer p Huidverzorgingsinstiti Besturenfusie De vier katholieke schoolbesturen van Oisterwijk en Moergestel gaan fuseren. Er zal per 1 augustus 1997 één schoolbestuur komen voor in totaal negen scholen: zes basisscholen in Oisterwijk, twee basisscholen in Moergestel en een speciale school voor basisonderwijs (de Maria Vreugderijke School) in Oisterwijk. Medezeggenschapsraden De besturen hebben het besluit voorgelegd aan de medezeggenschapsraden. Pas als de medezeg genschapsraden daarover hun advies en (op deelterreinen) instemming hebben gegeven, is het besluit van kracht. a.s. Vrijdag, zaterdag en zondag: Toneelvereniging ’Die Naemloose Speelers’ brengt dit jaar de gezinsvoorstelling: ’De Iboverspieghel’ en wel op vrijdagavond 13 december om 19.00 uur en zondagmiddag 15 december om 15.00 uur in Partycentrum Den Boogaard. Onze tip: houdt een van deze data alvast vrij in uw agenda. U hoort nog meer van ons. J Huidverzorgingsinstituut 4 Zekerheid CDA Lijst 2 Om te onthouden CDA Lijst 2 Het CDA vindt dat de gemeente terughoudend moet zijn in het opleggen van dwingende regelingen. Regelgeving moet gericht zijn op het scheppen van randvoorwaarden, waarbinnen burgers en maatschappelijke organisaties hun eigen verantwoordelijkheid kunnen beleven en dragen. Veilige schoolroutes. Voldoende Kinderopvang. Handhaving landelijk karakter van Heukelom. Moergestel Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. CDA van zaken Q£>K Lijst Voor deze en nog vele andere belangrijke zaken staan op de lijst op nummer 7 en 8: Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 q Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) g I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1