SCHOENMAKERIJ EN STOMERIJ Kr» De Kleine Winst GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL Vanaf 23 oktober voor het snel en vakkundig reinigen van al uw kleding! af ’tooRTWG*/ 'anUari Rootven 35a, Moergestel, Telefoon 013 -513 3029 BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Om u Schoenmakerij en Stomerij ONTWERP-BESCHIKKING Wet milieubeheer ONTWERP-BESCHIKKING Wet milieubeheer (gedeeltelijk intrekken vergunning) BEKENDMAKING BEKENDMAKING Tevens verzorgen wij: stoppage, kledingreparatie verandering, suède-reiniging. ar n- Dus voor het verzorgen van uw schoeisel, sleutels en het reinigen van al uw kleding naar: Samenwerking tussen Kwaliteitsschoenmakerij ’De Kleine Winst’ en Kwaliteitsstomerij ’Eikenbosch’. Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht Artikel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50 van de Woningwet :n- in >r- il s il- an n: o- an ak en :el en jk en k- 11 :n ie Aangevraagde bouwvergunningen en meldingen Verleende bouwvergunningen/meldingen Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht 18 I PAGINA 19 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 931-1 931-4 931-2 931-3 id it- Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arron dissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110,4800 RA Breda. Een derge lijk verzoek kunto alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een varkensstal met inwendige woningen schuur aan de Servennenstraat 11 - het bouwen van een carport aan de Regenbeemdeke 16; - het uitbreiden van de woning aan de Prinses Christinastraat 3. Moergestel, 13 november 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, A.A.M. van Zundert. Ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders zijn van plan om de volgende vergunning gedeeltelijk in te trekken: De heer J.H.C. Burgers Aard inrichting Rundvee- en vleesvarkensbedrijf Klein Locht 5, Moergestel 11 november 1993 Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken be schikken meestal over een vergunning op grond van de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag kan op eigen initiatief, op verzoek van derden of op verzoek van de vergunninghouder, een vergun ning op grond van de Wet milieubeheer intrekken, mits het belang van het milieu zich daartegen niet verzet. De procedure voor het intrekken van een milieuvergunning bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de intrekking en vervolgens het nemen van het definitieve be sluit. Burgemeester en wethouders van Moergestel zijn voornemens met toepassing van artikel 50, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50 van de Woningwet, bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van 3 seniorenwoningen aan het Huysackerpad. Het bouwplan ligt met ingang van de dag na publicatie gedurende twee weken ter inzage in het ge meentehuis, sector Grondgebiedzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wet houders van Moergestel, postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Moergestel, 13 november 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker. de secretaris, A.A.M. van Zundert. ter inzage op de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Moergestel, postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/melding binnengeko men. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u geen bezwaar indie nen. U kunt wel uw zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, aan het college van burgemeester en wet houders kenbaar maken. In week 45 van 1996 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengeko men: - het verbouwen en uitbreiden van de woning Krijtestraat 17; - het verbouwen en uitbreiden van de woning de Lathouwer 19; - het uitbreiden van de bakkerij aan de Kerkstraat 12. I Moergestel, 13 november 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker. de secretaris, A.A.M. van Zundert. Burgemeester en wethouders van Moergestel zijn voornemens bouwvergunning te verlenen voor het: - uitbreiden van een woning aan de Stappert 56; - het uitbreiden van de woning aan de Krijtestraat 17. De bouwplannen liggen met ingang van maandag 18 november 1996 gedurende veertien dagen Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reage ren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw be lang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Moergestel, postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling VROM, mevr. S. Meijer, tel. 5291221. Adres inrichting Datum vergunning Inhoud en reden van de beschikking: Het verzoek tot intrekking heeft betrekking op een gedeelte van de vergunning. Het belang van de bescherming van het milieu verzet zich niet tegen de intrekking van de vergunning. Ammoniakre- ductie is van toepassing. De beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 14 november 1996 gedurende twee weken ter inzage bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis van Moergestel aan de Raadhuisstraat 21. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden inge zien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tijdens de inzagetermijn van twee weken kan iedereen bij het college van burgemeester en wet houders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet be kend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermelden (tegelijk met de beden kingen). Moergestel, 13 november 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd, de wrn. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker. de secretaris, A.A.M. van Zundert. Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kun nen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activitei ten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet milieubeheer is vergunning aangevraagd door: - De heer J.A.A. van de Ven voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensbedrijf aan de Heuvelstraat 25 te Moergestel. Burgemeester en wethouders zijn van plan om de gevraagde vergunning te verlenen onder opna me van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het mi lieu. Hiertoe is een ontwerp-beschikking opgesteld. De aanvraag en de ontwerp-beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 14 novem ber 1996 gedurende vier weken ter inzage bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis van Moergestel aan de Raadhuisstraat 21De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische afspraak met de sector Grond gebiedzaken. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het college van burgemeester en wethou ders schriftelijke bedenkingen indienen tegen de ontwerp-beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet be kend gemaakt. Als u dat wenst dient u dat in een aparte brief te vermelden (tegelijk met de beden kingen). Bovendien wordt iedereen die daarom verzoekt in de gelegenheid gesteld om over de ontwerp-be schikking met de gemeente van gedachten te wisselen, waarbij het tevens mogelijk is om monde linge dan wel schriftelijke bedenkingen in te brengen tegen de ontwerp-beschikking. Om een ge dachtenwisseling kan tot het einde van de inzagetermijn worden verzocht. Moergestel, 13 november 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd, de wrn. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker. de secretaris, A.A.M. van Zundert. @6)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 19