Ons kwaliteitsprodukt heet BESTUURSKRACHT! ra NOUD SMITS JAN WOLFS AA ^fll Wees kritisch, wees niet bang. Stem ALGEMEEN BELANG, Lijst 7, een échte zevenklapper! Ménsen, daar gaan wij voor! KPJ auto- oriëntatietocht 1996 De meest ideale friteuse de Fritel Comfort 40 <14 5. Theo op 't Hoog 1. Nood Smits 3. Hans Denissen 16. John op 't Hoog 17. Bert Adams 19. Eduard v/d Loo 18. Theo Jansen 20. Bert Kuijpers 21. Gerard Poppelaars 24. Kees Kouwenberg 25. Gerard de Laat 26. Jos v/d Heuvel 27. Henriette van Berkel 28, Frans Vorstenbosch 29. Leo Boogaers 30. Jan Wolfs 24 iet ?e- Os :h- tet lad de als rse :en ;en de :rt- aet ast ien aat ga- ?e- rni jm ast len w- Zij en. vel Kennis van zaken en ervaring, gekoppeld aan jeugdig élan maakt het politieke leven weer geloofwaardig en interessant. Onze kandidaten staan tussen de bewoners van hun dorp en vanuit die positie behartigen zij de belangen van de inwoners. Ons directe contact smeedt de noodzakelijke vertrouwensband tussen gekozen raadslid en kiezer. Wij zijn er voor u, niet alleen in de verkiezingstijd jaar geen gezeur garantie op alle Fritel friteu- ses. De friteuses zijn Kema en Cenelec gekeurd. Waar is men nog kieskeuriger als het om friet gaat dan in België. a.s. Weekend vindt een demonstratie plaats bij Frans van Velthoven (zie advertentie op pagina 2 en 3 van deze krant). Op zondag 24 november a.s. organiseert KPJ Moergestel weer de jaarlijkse auto-oriëntatie- tocht. De organisatie is er weer in geslaagd een leuke gevarieerde tocht uit te zetten, die u de nodige spanning en ontspanning zal bieden. U kunt starten tussen 12.30 uur en 13.30 uur vanuit D’n Tob (aan de Kerkstraat). De tocht zal ongeveer 3 uur duren. Na afloop zal de prijsuitreiking plaatsvinden in D’n Tob. Heeft u niet te doen en wilt u een gezellig zon dagmiddag, zal u dat niet weerhouden en kom zondag 24 november naar D’n Tob. Iedereen is welkom. Hopelijk tot ziens. KPJ Moergestel. 22. Jan van Elderen 23. Hubert Picokrie (inhoud: 4,5 liter) Fritel heeft 10 verschillende friteuses ontwor pen, de grootste is de Comfort 40, die vanwege z’n royale inhoud uitermate geschikt is voor de bereiding van oliebollen en appelflappen. U kunt er uiteraard ook al het andere frituur- goed in voorbereiden. Fritel vertegenwoordigt kwalitatief hoogwaar dige friteuses met zeer bijzondere eigenschap pen. Alle ergernissen, bij de huisvrouwen, van de afgelopen jaren hebben eindelijk de ver diende aandacht gekregen. Het resultaat is een uiterst solide, demontabele, afwasbare friteuse die sneller, dus economischer uw frituurgoed ’dichtschroeit’, waardoor minder vet geabsor beerd wordt. De olie gaat veel langer mee en wordt minder snel verontreinigd vanwege het ’koude zone’ principe. U frituurt dus veel ge zonder in vergelijking met alle andere bestaan de types. In België ontwikkelde men de Fritel, koppelen. Het verwarmingselement klikt men handig los en vast van de metalen buitenwand. De rvs Inox kuip kan men dan ineen handom draai uitnemen en schoon maken (zelfs in de afwasmachine), is krasvast en geeft geen scha delijke bijwerkingen tijden het gebruik. De mantel en het deksel kan men eveneens op de zelfde gemakkelijke wijze reinigen. Veiligheid Als de temperatuur te hoog oploopt, bijvoor beeld bij een te lage oliestand in de kuip, on derbreekt een aparte veiligheidsthermostaat de stroom. Door op het Reset-knopje aan de ach terkant van het bedieningspaneel te drukken stelt U de friteuse weer in werking nadat U de oorzaak van oververhitting heeft opgeheven. De mantel van de friteuse is uitgerust met ’cool touch’-handvatten die uw handen beschermen en is uitgevoerd als een ’koude wand’. Anti- slip-voetjes zorgen voor een goede stabiliteit. De mantel is uitgevoerd met een slede voor het gemakkelijk afnemen en bevestigen van het bedieningspaneel, uitgerust met een supervei- lige ’klik’-vergrendeling. De overschuim zone van de Fritel zorgt ervoor dat er geen olie over de rand bruist. Bovendien bieden wij U twee een op het oog traditionele friteuse waar ech ter jarenlang onderzoek aan vooraf is gegaan. In het magazine ’Test-aankoop’, dat uitgegeven wordt door de Belgische Consumentenbond, wordt Fritel als ’Beste Koop’ aangeprezen (de cember 1994). Alle voordelen die wij belichten worden door ’Test-aankoop’ bevestigd. Supersnelle opwarming Omdat de voeler van de regelbare thermostaat, bevestigd op het verwarmingselement, con stant de temperatuur meet in de olie zelf (i.p.v. onder de olie), is een supersnelle temperatuur- verhoging mogelijk. De oliebollen schroeien daardoor bliksemsnel dicht. Geen vet, slap en kapot frituurgoed maar krokante appelflappen en oliebollen die hun smaak en vitamines be houden. Na het aanzetten van de Fritel is de olie al in slechts ca. 7 minuten heet. Demontabel met een kuip van Inox staal Een ander groot voordeel van de Fritel is het demontabele en open karakter van de friteuses (geen gedoe met slecht werkende geurfilters en geen terugslag van waterdamp in de olie). Alle essentiële onderdelen zijn gemakkelijk los te 11. Peter Swinkels 15. Ton Holfmans 9. Ad Wortel 13. Jac van Riel PAGINA 15 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 ALGEMEEN ijk ELAN

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 15