De Zonnebloem zoekt verplegenden Met de juiste tas of rugzak kan je alle kanten op ö^abetes” Let op de uitzending a.s. donderdag 31 oktober om 19.00 uur. Voor programma, zie kabelkrant. de zonnebloem Giro 5766 - Bank 70.70.70.805 O SPORTIEF OP PAD Diabetes (suikerziekte) is geen onschuldige ziekte. Het kan leiden tot complicaties als oogaandoeningen, hart en vaatziekten of problemen met de nieren. Wist u dat diabetes de belangrijkste oorzaak is van blindheid en slechtziendheid tussen 20ste en 74ste levensjaar in de westerse wereld? Dankzij onderzoek komen we steeds meer te weten over diabetes. Onderzoek moet een oplossing brengen voor diabetes en bijkomende complicaties. Het Diabetes Fonds Nederland subsidieert veel diabetes-onderzoek. Geef het onderzoek dat extra zetje in de rug. "Ook ik help mee" Meer informatie? Weekendtassen ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 OKTOBER 1996 PAGINA 10 Geef 's voor diabetes, Diabetes Fonds Nederland, Amersfoort, Tel. 033 - 46 22 055 4 met het oog op de toekomst De Zonnebloem biedt langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten vaak de enige kans op een betaalbare vakantie. Door de hulp van meer verplegenden is de Zonnebloem in staat nog meer mensen op vakantie te laten gaan. Wij hopen weer op de steun van velen te mogen rekenen. Bij voorbaat hartelijk dank! Voor iedereen z’n eigen tas of rugzak als je een weekendje op pad gaat. stevig polyester en afgewerkt met vinyl. Schoonhouden is op deze manier geen enkel pro bleem. Bel: (076) 560 20 60 De collectie bestaat uit drie gro te weekendtassen, evenzoveel rugzakken, een ruime toilettas en een heuptasje met twee vak ken in navyblauw, groen met een opvallende zachtoranje bies. De rugzakken beschikken over een of meer ritsvakken aan de buitenzijde. De verstelbare met schuim gevulde schouderban den staan garant voor prima draagcomfort. De weekendtassen zijn voorzien van twee stevige handvatten, een afneembare schouderband, een ritsvak aan de voorzijde en een netvak aan de binnenzijde. Postbus 2100,4800 CC Breda. Telefoon (076) 560 20 60 Fax (076) 5 601 601 E-mail: zbl@concepts.nl Giro 145 Een dagje op stap of een week endje er even tussenuit. Met de juiste tas of rugzak kan je alle kanten op. Speciaal voor de sportieve en actieve man en vrouw zijn er zachte tassen en rugzakken die naar wens ge combineerd kunnen worden. Gebruiksgemak staat voorop. De City Lites zijn uitgevoerd in Een avontuurlijke vakantie wordt in de meeste gevallen al maanden tevoren gepland. Wanneer de bestemming be kend is en de reiskoorts met het naderen van de vertrekdatum stijgt, worden voorbereidingen getroffen voor het vervoer van de bagage. Je hebt immers voor een vliegvakantie andere rei stassen of -koffers nodig dan voor een fiets- of wandeltocht in een bergachtig land. De keu ze is groot. pod'9 a's L

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 10