Open Dag zondag 29 september van 13.00 tot 17.00 uur SPORT- EN GEZONDHEIDSCENTRUM OPEN DAG AANBIEDING: NIEUW NIEUW NIEU IEUW OMROEP^BRABANT Jubilea bij de brandweer ’Physique’ r Op deze middag staat de koffie klaar en krijgt u de kans om het sportcentrum te bezichtigen en vragen te stellen over alle sportmogelijkheden die wij te bieden hebben. Speciaal voor de 50+ groep hebben wij een interessante aanbieding om op maandag- en donderdagmiddag te komen sporten! Er zijn deze middag géén demonstraties. U wordt in een rustige sfeer rondgeleid door Jaap of Mieke de Groot of door een van onze deskundige medewerkers. gave muziek met DJ Sjef een gezellige sfeer 'n partytje flipper, dammen of darten of gewoon lekker kletsen van 14.30 tot 00.30 uur - Iedereen die deze middag komt ontvangt een bon voor een gratis proefles naar keuze. - Wie op deze dag inschrijft ontvangt een T-shirt! en betaalt géén inschrijfgeld (alléén jaarabonnement). <75 Bij ’Physique* sporten betekent sporten... levenskwaliteit verbeteren! co Heb je op zondag niets te doen Dan is de Feesterij iets voor jou Maak een persoonlijke afspraak voor uitleg en rondleiding. Telefoon sportcentrum: 013-5132672 of 5133459 Iedere donderdag, vrijdag en zaterdag is de Feesterij te reserveren voor Uw personeelsfeest, familiereünie of vereni- gings uitstapje (minimaal 20 personen) Informeer naar onze mogelijkheden september uit, na twaalf uur in het program ma ’Oorzaken’. Ze vormen de vierde aflevering van de serie ’Irst unnen toer dorsen’ van de stichting Document uit Tilburg. Deze serie wordt uitgebracht in het kader van het 100- jarig bestaan van de NCB. De families vertellen over hun jeugdjaren op de schrale grond, over de romances op het boe renerf en de opbouw van hun bedrijf. Zeden en gewoonten zijn sterk veranderd. De land bouwbedrijven hebben een totaal ander aan zien gekregen. (Omroep Brabant, 29 september om 12.05 uur.) ’Irst unne toer dorsen’, deel 4 Veranderingen in het boerenleven in Nistelrode Twee boerenfamilies uit het dorp Nistelrode vertellen over de belangrijkste gebeurtenissen in hun leven. Die herinneringen geven een beeld van de veranderingen in een Brabantse plattelandsgemeente over de afgelopen vijftig jaren. Omroep Brabant zendt die verhalen zondag 29 wat meer sfeergevoelig zijn. Of dat je nu in een groep wilt trainen of individueel bezig wilt zijn met een persoonlijk trainingsprogramma, het is allemaal mogelijk in Moergestel. Bij Physique zie je ook altijd dezelfde gezich ten die je begeleiden, een enthousiast team met een gedegen opleiding (aio en cios) bieden de mensen al jarenlang konstante kwaliteit. Voor al het kleinschalige karakter en de gemoedelij ke sfeer zijn doorslaggevend bij de keus waar om iemand gaat, maar ook blijft sporten bij Physique. Als u dus werk gaat maken van uw gezondheid en daadwerkelijk kiest voor regelmatig bewe gen op een verantwoorde manier, dan staan wij klaar om u gemotiveerd te houden! Om niet te overhaasten nodigen we u erst uit voor een rondleiding en geven uitleg over de mogelijk heden. Dan volgt een proefles en geven u de kans alles uit te proberen. Belt u gerust voor een afspraak: tel. 013-513 2672. Tijdens een feestavond op 7 september, in het plaatsje Bourscheid in Luxemburg werden een aantal brandweerleden van het Moergestelse brandweerkorps in het zonnetje gezet, wegens vele jaren trouwe diens. Brandweermannen in hart en nieren, noemde de hr. Pellis, brandweercommandant, deze mannen. Altijd paraat, 24 uur per dag, ieder moment dat ze er moeten staan zijn ze er, met de volle 100% inzet en overtuiging. Soms fijne ’klussen’, maar vaak vervelende, en toch altijd maar weer staan zij er. Heel veel oefenen om bij te blijven en bij te leren, om op de hoogte te blijven van alle nieu we ontwikkelingen, of het nu gaat om brand bestrijding of hulpverlening bij ongevallen, altijd weer staan zij klaar om andere mensen te helpen. Onderscheidingen De brandweercommandant spelde de volgen de heren hun welverdiende onderscheidingen op: Bronzen kruis wegens 12!6 jaar trouwe dienst voor: A.EJ.H. (Ton) Fonken. Bronzen gesp wegens 20 jaar trouwe dienst voor: J.M.G.M. (Jan) de Laat. Verzilverd kruis wegens 25 jaar trouwe dienst voor: ERA.M. (Frans) van Gisbergen. Verzilverd kruis wegens 25 jaar trouwe dienst voor: J.W.F (Johan) van de Wouw. Verzilverde gesp wegens 30 jaar trouwe dienst voor: C.M. (Kees) van Elderen. De oorkondes en onderscheidingen die bij de jubilea horen werden uitgereikt en voor de vrouwen waren er bloemen. Alle jubilarissen van harte gefeliciteerd na mens alle brandweercollega’s. Sport- en Gezondheidscentrum Physique ’het gewoonste’ sportcentrum uit de regio Voor veel mensen heeft een sportschool nog steeds het imago van ’snelle pakjes’ en ’brede kerels’, alsof sporten alleen is weggelegd voor de héle fitten. Physique bewijst het tegendeel! Het kan namelijk ook ’gewoon’. Ons sportcentrum wordt steeds meer ontdekt door de wat oudere sporter en door mensen die Vrije fitness op luchtdrukapparatuur: voor iedereen die rustig wil trainen op eigen tempo op een zelf gekozen tijdstip (natuurlijk onder deskundige begeleiding). Elke ochtend van 8.00-12.00 uur, van maandag t/m zaterdag. Crosstraining: trainen op fitnessapparatuur in groepsverband. Met je leeftijdgenoten een circuittraining maken waarin alle spieren aan bod komen! Het Sport Med Programma: Sport Med veilig trainen (hartslag-gestuurde apparatuur) - vooraf een persoonlijke fittest een persoonlijk trainingsprogramma Sport Med de zorgzame kant van fitness Sport Med is voor iedereen, maar vooral voor mensen die nog nooit gesport hebben en nu een serieuze zaak van hun lichaam willen maken! (ook voor hartpatiënten!). 50+ Fitness op donderdagmiddag van 14.00-15.00 uur. Het is leuker dan je denkt! Het is écht verantwoord wat je doet! Met leeftijdgenoten sporten, ieder op zijn eigen niveau, tegen een speciale prijs! Kom donderdagmiddag a.s. en neem een gratis proefles! Elke ochtend en elke avond. Konditietraining op muziek of een afgeleide vorm hiervan bijv. Body-Wave of nog rustiger Yogym. Voor elke leeftijd zijn er leuke trainingen te volgen. Inlichtingen en reserveringen Party Centrum Den Boogaard Tel. 013 5131665_---gg^-2 MODEHUS POjrferS PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 SEPTEMBER 1996 LEKKER! qj S- cz 05 <D CD CD ZO'N LEKKER COMFORTABELE TRUI HAAL IK BIJ: Raadhuisstraat 17, Moergestel, Tel. 513 1287

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 7