Uitnodiging Open Huis Rabobank De echte drankenspecialist: Het begin van alle gezelligheid De nieuwe bank is klaar! Slijterij ’In den Korenmaaier Drie Moergestelse kandidaten op lijst Groen Links Op zaterdag 21 september houden wij ’Open Huis’ van 10.00 uur tot 16.00 uur. 70 cL MB U bent van harte welkom. W.A.A. Helmer, voorzitter van het Bestuur GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Een jaar van bouwen en inrichten zit er op. En het resultaat mag gezien worden. Op vrijdagmiddag 20 september openen wij officieel de deuren van ons bankgebouw aan de Raadhuisstraat 9 te Moergestel. Onder het genot van een hapje en een drankje laten onze medewerkers u dan graag de nieuwe bank zien. Namens Bestuur en Raad van toezicht. Rabobank Moergestel Sandeman Port Di Saronno Johnnie^ Wa lker Safari La Trappe Quadrupel Dujardin/ Goblet SUJARpn Fles - Nieuwe boeken in de bibliotheek Eenmaal per maand geeft de bibliotheek nieu we aanwinstenlijsten uit. Hierop staan de boe ken die de bibliotheek in de afgelopen maand gekocht heeft. Hieronder volgt een selectie uit de lijst voor de volwassenen. Fles 70 cl. Romans Berg, Elizabeth - Bewogen Wanneer Jay door een ongeluk in coma raakt, is zijn vrouw Lainey de enige die in zijn her stel gelooft. George, Elizabeth - Betrapt Een man ziet met angst en beven zijn 55ste verjaardag tegemoet. Mackey, Mary - De paarden voor de poort Omstreeks 4200 van Chr. onderneemt een meisje uit een europese stam met anderen een tocht om haar volk te beschermen tegen de veroveringsdrift van een andere stam. Tryzna, Tomek - Meisje niemand: een ge- Unieke party-port types ruby. JU tawny. UK white. Fles 75 cl. Amaretto Originale. Nu exclusief bij ons met gratis miniatuur Mandarinetto. Fles 50 cl. heimzinnige roman over het volwassen wor den Als een 15-jarig Pools meisje van het platte land naar de stad verhuist maakt ze via twee even oude meisjes kennis met heel andere we relden. Wageningen, Gerda van - Woelige wateren Tijdens de Eerste Wereldoorlog overlijdt de man van Aleid, die vervolgens wijkverpleeg ster wordt in Rotterdam. Informatief Egmond, Geertje van - Verbinding verbro ken: adoptie in adolecentie Een vader schrijft over de wederwaardigheden Red Label Scotch Whisky. Tijdelijk een dubbele whisky voor de prijs Exotic Fruit Drink Wake up the wild side. Fles 50 cl. Tijdens een drukbezochte en geanimeerde le denvergadering in de fractiekamer van Groen Links werd woensdagavond 11 september de kandidatenlijst voor de nieuwe gemeenteraad ter discussie aan de leden voorgelegd. Behou dens enkele kleine op- en aanmerkingen werd de voorgestelde lijst unaniem aangenomen. Voor de derde maal in successie zal Ad Grau- mans - in 1995 door de pers uitgeroepen tot Oisterwijkse politicus van het jaar - de lijst aan voeren. Op de kandidatenlijst staan ook drie Moerge- stelnaren, allen afkomstig uit de gelederen van de SPM die niet deelneemt aan de verkie zingen voor de nieuwe gemeenteraad. In lijst volgorde zijn dat Maurice Ligtvoet (4), Henk Holland (7) en Jacques Stroucken (13). Opval lend is ook het grote aantal dames dat de lijst ook in de hogere regionen siert. Het ontwerp verkiezingsprogramma, waarover de ledenvergadering zich op 27 september zal uitspreken, heeft als slagzin meegekregen: ’Kleurrijk-Solidair-Gepassioneerd-. Het is in derdaad een bevlogen programma waarin de ’Moergestelse inbreng’ duidelijk aanwezig is. Het is bovendien een vlot leesbaar stuk waarin markante punten kort en bondig uit de doe ken worden gedaan. Wie geïnteresseerd is in het Groen Links programma kan dit aanvra gen bij het secretariaat: Lommel 35, 5061 NJ Oisterwijk, tel. 013-5219062. Goblet jonge graanjenever. Even ongestoord genieten. Liter De zwaarste bierspe- cialiteit van brouwerij De Schaapskooi met een alcoholpercentage van 10% en een volle ronde smaak, nu bij van zijn adoptiedochter die midden in de eind- examenperiode voor een half jaar verdwijnt. Info 323.5. Smith, Manuei J. - Als ik nee zeg voel ik mij schuldig Aan de hand van dialogen wordt een assertie ve techniek aangeleerd om beter voor eigen rechten op te komen. Info 607.33. EK ’96 Engeland Overzicht in woord en beeld van de EK Voet ballen ’96 die in Engeland plaatsvond. Info 619.5. WMROWO MWrro °*JGUiALE Dujardin Vieux. Wie vieux zegt bedoelt Dujardin L«e' ^Schoolstraat 18,5066 EE MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. Fles 75 cl. II GRATIS kookboekje. Fles30_cL, van één. (29,95 over~~ 6 maanden^. retour) /JO Fles H|||| PAGINA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 18 SEPTEMBER 1996 DISARO.VNO GOBUT

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5