MASSIEF EIKEN MEUBELEN uit eigen meubelmakerij: F. ROOZEN Krerkooyen ff ZOEKERTJES ff FF GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL isolerende beglazing schilder- en behangwerk GEMEENTE MOERGESTEL -li5 GEMEENTE MOERGESTEL BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50 van de Woningwet BEKENDMAKING BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht Aanduiding politieke groepering boven kandidatenlijst Voor al uw: Aangevraagde bouwvergunningen en meldingen Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 013-513 3357 n e e n I l i Alles naar uw maat en kleur leverbaar Vraag vrijblijvend offerte e g e Verleende bouwvergunningen/meldingen d r eetkamertafels bar-bladen salontafels bijzettafels hoektafels herstellen van tafelbladen Pr. Irenestraat 7, Moergestel Telefoon 013-513 1785 Schildersbedrijf het pand binnengeklommen. Van de gestolen goederen werd een deel, dezelfde avond nog, aangetroffen aan de Brede Steeg te Oisterwijk. In dezelfde nacht werd er aan het Rootven in gebroken bij Chris van den Bijgaart Fotografie aan het Rootven. De toegang tot de zaak ver schaften de daders zich middels de zogenaam de ’Bulgaarse methode’, het breken van de ci linder van het slot. Hier namen de crimine len de gehele kassa met inhoud, ongeveer 500 gulden, weg. Inbraken in woning en bedrijf te Moergestel Donderdagmorgen bemerkten de bewoners van een woning aan de Stappert dat er bij hen die nacht ’ongenodigd bezoek’ was geweest. Men had aan de achterzijde van de woning een raam opengewrikt en via het geopende raam PAGINA 11 O MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 SEPTEMBER 1996 1 1 1 923-1 923-3 923-4 923-2 923-5 I I Burgemeester en wethouders van Moergestel zijn voornemens met toepassing van artikel 19, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50 van de Woningwet, bouwvergunning te verlenen, voor: - het uitbreiden van het verenigingsgebouw D' n Donk aan de Bosstraat 1 a te Moergestel ten behoeve van huisvesting KPJ. Het bouwplan ligt met ingang van de dag na publicatie gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentehuis, sector grondgebiedzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wet houders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Moergestel, 18 september 1996. De wnd. burgemeester van Moergestel, mr. J.J.M. Dosker Moergestel, 18 september 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, J.J.M. Dosker, de secretaris, A.A.M. van Zundert. Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- of sloopvergunning c.q. het positief reage ren op een melding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw be lang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Moergestel, postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met afdeling VROM, mevr. S. Meijer, tel. 5291221. i- Burgemeester en wethouders van Moergestel zijn voornemens bouwvergunning te verlenen aan - de heer M.J.M. van den Meijdenberg voor het uitbreiden van de woning aan de Hoefkens 25. Het bouwplan ligt met ingang van maandag 23 september 1996 gedurende veertien dagen ter in zage op de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn kan eenieder schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders. Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/melding binnengeko men. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u geen bezwaar indie nen. Dat kunt u eventueel pas doen, als er een beslissing over de aanvraag is genomen. In week 37 van 1996 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengeko men: - net bouwen van een carport aan de Regenbeemdeke 16; - het verbouwen en uitbreiden van de woning aan de Pr. Beatrixstraat 3; - het veranderen van de woning type D (kavel 8) in Papenacker II; - het veranderen van de woning type A (kavel 12) in Papenacker II; - het veranderen van de woning type B1 (kavel 29) in Papenacker II; - het veranderen van de woningen type E (kavel 56 58 60 62 63 64) in Papenacker II; - het bouwen van een bedrijfswoning met garage aan de Molenackerstraat 12; - het bouwen van een woning met garage/berging aan de Aboomsestraat 5; - het bouwen van een woning aan de Doesen 1 In week 37 van 1996 is een aanvraag om sloopvergunning binnengekomen: - het slopen van de woning aan de Doesen 1 Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arron dissementsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110,4800 RA Breda. Een derge lijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Bouwvergunning is verleend voor: - het verbouwen van de woning aan de Schoolstraat 36; - het bouwen van een fietsenstalling aan de Raadhuisstraat 9; - het legaliseren van de tuinkamer aan de woning Schoolstraat 67; - het uitbreiden van de woning aan de Prinses Beatrixstraat 3; - het bouwen van een carport aan 't Vunderke 26; - het uitbreiden van de woning aan de Past, de Louwstraat 7. Moergestel, 18 september 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, A.A.M. van Zundert. Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kun nen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activitei ten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Beschikking Burgemeester en wethouders van Moergestel hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: - de heer J.A.M. van Hest, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een vleesvarkens- en rundveebedrijf aan de Driehuizerweg 3 te Moergestel. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 26 september 1996 gedurende zes weken ter inzage bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Destukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werp-beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is beslist. Moergestel, 18 september 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester,mr. J.J.M. Dosker de secretaris, A.A.M. van Zundert rijbewijs heb gehaald. Maikel 7 Oktober starten de bewegingslessen voor 40 (lesplaats Scouting Den Donk). Bel voor in fo: 013-5447574. worden alleen geplaatst bij contante betaling! Zoekertjes die anoniem worden aangeboden worden niet meer geplaatst! 11 Schrijf alvast in je agenda: zaterdag 28 septem ber begint de Swingavond weer! Diverse mu ziekstijlen met D.J. Mare in Herberg De Veerkes. Aanvang 21.00 uur. Schoenen-reparatie! Goed en niet duur! B.v. hakken nu v.a. f 5,50..Zolen en hakken va. f 15,-. Van Linschoten Schoenen, Burg. Bardoel straat 32. Cursussen Frans voor faux-débutants, gevor derden, conversatie, grammatica vanaf 30 sep tember. Open Dag: dinsdag 24 september van 10.30 tot 20.30 uur aan de van Rijkcevorsellaan 30 te Moergestel. Dagelijks tel. inl.013 - 5132942. 7 Oktober starten de spel- en bewegingsles sen voor kinderen van 3 t/m 6 jr (lesplaats Scou ting Den Donk). Bel voor info: 013-5447574. Gevraagd voor 1 of 2 halve dagen per week: huishoudelijke hulp. Brieven onder nummer 923 van dit blad. Rijschool 'Ken-Te-Ken': bedankt voor de prima lessen waardoor ik in één keer mijn motor- Voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Oisterwijk kan een politieke groepe ring, die een vereniging is met volledige rechtsbevoegdheid en waarvan de aanduiding niet reeds bij het centraal stembureau voor de verkiezing van de Tweede Kamer of provinciale staten is gere gistreerd, aan het centraal stembureau van deze gemeente verzoeken, de aanduiding waarmee zij op de kandidatenlijst wenst te worden vermeld (niet meer dan 35 letters of andere tekens), in een register in te schrijven. Indien men de aanduiding voor de komende verkiezing van de leden van de gemeenteraad op 27 november 1996 wenst de laten registreren moet een verzoek daartoe uiterlijk op 27 september 1996 schriftelijk worden gedaan bij het centraal stembureau. Voor deze registratie moet een waarborgsom van tweehonderdvijftig gulden worden overgemaakt op een daartoe bestemde rekening van de gemeente. Degene die de betaling verricht, ontvangt een bewijs daarvan. Na inlevering van een geldige kandidatenlijst voor de komende verkiezing wordt de waarborgsom terugbetaald. Bij het verzoek moeten worden overlegd: a. een afschrift van de notariële akte waarin de statuten van de vereniging zijn opgenomen; b. een bewijs van inschrijving in het register, gehouden door de Kamer van Koophandel en Fa brieken; c. een bewijs van betaling van bovenvermelde waarborgsom; d. een verklaring van de politieke groepering houdende aanwijzing van haar gemachtigde en plaatsvervangend gemachtigde bij het centraal stembureau. 13 september 1996. De burgemeester van de gemeente Oisterwijk, Drs. Y.C.Th.J. Kortmann.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 11