zcouting BIJVERDIENSTE BEZORG(ST)ER u ft Rabobank KOSTER De nieuwbouw is klaar; tijd om de bloemetjes buiten te zetten. I r***Aj.' Vrijstaand woonhuis in Moergestel ’Bekkenbodemproblemen, vrouwen u kunt er iets aan doen’ De Vereniging voor Slechthorenden afd. Tilburg en omstreken komt bijeen op donderdag 19 september om 20.00 uur voor een praatavond. Te koop gevraagd: Want bij de Rabobank draait het om mensen. Uw Rabobank is verhuisd naar de nieuwbouw in de Raadhuisstraat. En het resultaat Dat tonen we in ons nieuwe beeldmerk. direct thuis. ons open huis op zaterdag 21 september a.s. En daar is het ons nu net om te doen. van 10.00 uur tot 16.00 uur. Interesse? Bel dan 0346 - 575268 of 010 - 4066000 mag gezien worden. Ondanks dat alles modem, efficiënt en nieuw is, voelt u er zich Maar liever nog tonen we het in de praktijk. U bent van harte welkom nu maar ook tijdens Bezorging van maandag t/m zaterdag voor 7.00 uur 's-ochtends. De kranten worden bij de bezorg(st)er thuis afgeleverd. Wij bieden een goede bijverdienste en natuurlijk een gratis krant. Zeer geschikt voor scholieren, huisvrouwen/mannen, vutters, wao'ers, etc. Combinatie van landelijke dagbladen zoekt voor de bezorging van haar kranten in Moergestel een Eventueel ruilen met 2/1 kap in centrum Moergestel. Brieven onder nr. 922 van dit blad. Omdat de heer J. Mulders per 1 november gebruik maakt van de VUT-regeling, roept het parochiebestuur sollicitanten op voor de functie van Het betreft een part-time functie van 16 uren per week. De taak bestaat in het schoonhouden van de kerk en het gereedmaken van de kerk voor liturgische vieringen. Werktijden: zaterdag van 18.00 tot 20.00 uur zondag van 9.30 tot 12.30 uur (een keer per maand weekend vrij) maandag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur (of op nader overeen te komen dagen) dinsdag en donderdag van 19.00 tot 20.00 uur Bij bijzondere vieringen De salariëring is overeenkomstig de geldende CAO voor kosters. Gegadigden gelieven binnen veertien dagen een eigenhandig geschreven brief te richten aan het parochiebestuur, St. Jansplein 9, 5066 AR Moergestel. Voorlichtingsbijeenkomst ■'-a. ^4, w 1 B ’MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1996 PAGINA 5 r verschillende aard, bijvoorbeeld bekkenpijn, slappe of gespannen bekkenbodem, bekkenin stabiliteit, urine-incontinentie. Het doel van de voorlichtingsbijeenkomst is het bespreekbaar maken van deze problema tiek en het aandragen van mogelijkheden om hiermee om te gaan. Diverse deskundigen zullen vanuit verschil lende invalshoeken het onderwerp belichten. De heer H.A.M. Vervest, gynaecoloog van het St. Elisabeth Ziekenhuis, gat in op deze pro blematiek en legt uit wat er aan te doen is. Mevr. M. de Jong, fysio-bekkentherapeut, be nadert de bekkenbodemproblemen vanuit fy- siotherapeutisch oogpunt. Een patiënt vertelt over haar eigen ervaringen. Mevr. M. Vossen, ergotherapeut van het Vrou wengezondheidscentrum Tilburg, vertelt wat er door middel van lichaamswerk aan de bekkenbodemproblemen gedaan kan worden. Na de pauze kunnen er vragen worden gesteld aan het Forum. Voor informatie en aanmelding (voor 16 sep tember RPCP Midden-Brabant, Lizzy Hey mans, tel. 013-5441309. Op vrijdag 20 september 1996 wordt een voor lichtingsbijeenkomst gehouden onder de titel: ’Bekkenbodemproblemen, vrouwen u kunt er iets aan doen!’. De bijeenkomst is georgani seerd door het cluster Vrouwengezondheids zorg van het Regionaal Patiënten/Consumen- tenplatform Midden-Brabant en wordt gehou den bij het BOZ, Willem II straat 23 in Til burg van 13.00 uur tot 16.00 uur. Aan deel name zijn geen kosten verbonden. De bijeenkomst is bedoeld voor patiënten en gebruikers van de gezondheidszorg en maat schappelijke dienstverlening en vertegen- woordig(st)ers van patiënten- en consumen tenorganisaties en (allochtone) vrouwenor ganisaties in de regio Midden-Brabant. Uit onderzoek blijkt dat veel vrouwen te ma ken hebben met bekkenbodemproblemen van Op zaterdag 31 augustus hebben de bevers, tij dens een extra feestelijke ochtend, helaas af scheid moeten nemen van hun leider Frank Smits. Frank kwam zo’n 5 jaar geleden voor het eerst ons Huize Hotsjitonia binnen. Al snel werd hij voor de dames een onmisbare hulp bij alles waar maar een beetje techniek en scoutingken- nis bij kwam kijken. Grote werken, zoals het bouwen van een groot huis in D’n Donk, kwamen dan ook onder lei ding van onze Frank tot stand. Maar ook het kleine technische werk werd op onze vaste vrijdagavond meestal door Frank gedaan zoals het knutselen van allerlei objec ten voor het weer onmogelijk lijkende thema van de volgende dag. Ook op de zaterdagmor gen viel Frank op, vooral als hij zich over had laten halen verkleed ten tonele te verschijnen, want in Frank schuilt een groot toneeltalent. Onvergeetbaar zijn bijvoorbeeld de tovenaar in de doos, de indiaan op het veld en zijn vaste rol van Hippe Springveer. Frank, ondanks dat wij als meiden jou het niet altijd makkelijk maakten, hebben wij samen ontzettend veel lol gehad. We willen jou hierbij hiervoor bedan ken. Frank, ontzetten veel succes met je nieu we baan en kom als je tijd hebt nog eens langs. (We hebben nog een persoonlijk cadeautje van ons en de kinderen voor je klaar liggen). Door het afscheid van Frank is er een gat ge vallen in ons leiding team. Nieuwe leiding is hierdoor hard nodig. Indien je interesse hebt in het spelen met bevers lees dan snel onze op roep voor leiding elders in het Moergestel Nieuws. Naast afscheid van leiding moeten wij aan het begin van het seizoen helaas altijd weer af scheid nemen van onze oudste bevers. Dit jaar zijn dit de volgende bevers: Marlies Priems, Paul Witlox, Annewil Nouwen, Laura Ligt- voet, Lotte van de Loo, Rachèl op ’t Hoog, Anne Huijben, Leonie van de Wouw en Renée Scheffers. Zoals elk jaar vinden wij het als be- verleiding weer vervelend om afscheid te moe ten nemen van een groot gedeelte van de be- vergroep. Dit afscheid zal aanstaande zaterdag tijdens de overvliegdag dan ook niet onge merkt voorbij gaan. Voor de kinderen die op deze dag niet kunnen komen willen wij bij deze alvast zeggen: ’Jongens en meisjes bedankt voor de gezellige tijd bij de bevers en heel veel plezier bij de esta’s of bij je nieuwe hobby.’ Doordat we dit jaar weer afscheid moeten ne men van een heleboel oudste bevers is er weer wat ruimte ontstaan op onze beverwachtlijst. Vanaf nu is de stop op de wachtlijst dan ook weer opgeheven en heeft u de mogelijkheid om uw kind aan te melden voor de bevers. Voor informatie kunt u bellen met Suzanne Helm- ons, tel. 5132339. Het was deze keer weer een behoorlijk lang bericht van de bevers, maar er was dan ook veel te vertellen. Tot slot willen wij je nog maals vragen om onze oproep voor beverlei- ding te lezen. We hebben je hard nodig. Tot een volgende keer. De beverleiding. Enkele punten die ter sprake kunnen komen: - Vakantie-ervaringen; - Hoe gaat het als u bij de dokter komt?’ - Hoe vond u de avond over Cochelaire Im plant?; - Maakt u weleens gebruik van de gastvrouwen op het ziekenhuis?; - Zou het een idee zijn als men op uw patiën tenkaart een sticker plakt om aan te geven dat u niet goed hoort? Eenieder is welkom. Er wordt gebruik gemaakt van de ringleiding en overheadprojector. Plaats van bijeenkomst: Rode Kruisgebouw, Leonard van Vechelstraat 2 te Tilburg. Voor meer informatie: dhr. D. Smits, tel. (013) 5217447 (na 18.00 uur). T W WW

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5