Uw Rabobank verhuist naar Raadh uisstraat 9 Per 9 september verruimen wij bovendien onze openingstijden. Voortaan kunt u tussen de middag en ook op zaterdagmorgen voor bankzaken en reizen bij ons terecht, a Op vrijdag 6 september zijn wij daarom de gehele dag gesloten. Die dag zijn wij in elk geval telefonisch wel voor u bereikbaar. Vanaf maandag 9 september a.s. bent u van harte welkom in ons nieuwe kantoor. Zo kan uw Rabobank ook in de toekomst, naast service en kwaliteit, invulling blijven geven aan uw persoonlijke wensen. Ook de geldautomaat verhuist die dag mee naar het plein. U kunt daar wat hinder van ondervinden, ons streven is om dit tot een minimum te beperken. Rabobank Vaste klanten voordeelkaart bij kadoshop Broers Zo is er maar één! Toer-Mee 1996 H.S.V. ’De Rietvoorn’ Bridgeclub Moergestel gaat verhuizen E.H.B.O. St. Christoffel Expositie Vanaf 1 september a.s. introduceert kadoshop Broers een vaste klanten voordeel kaart. De spelregels zijn eenvoudig: Al uw aankopen vanaf 10,- worden op uw vaste klanten voordeelkaart aangegeven en af gestempeld. De maximale afstempeling per re gel is 50,-. Tegen inlevering van een volle kaart kunt u voor het gemiddelde bedrag GRA TIS iets in onze winkel uitzoeken. Voorbeeld: U heeft 15 aankopen gedaan voor een totaalbedrag van 210,-. U kunt nu voor een bedrag van 14,- 210,-15) gratis arti kelen uitzoeken. Al met al een kaart die vee! voordeel biedt. De kaart is zowel in Loon oj Zand als in Moergestel geldig. het touwtrektournooi is het belangrijk dat je je zo vlug mogelijk opgeeft, er zijn nog enkele plaatsen vrij en vol vol! Ook voor verder informatie over dit touwtrek tournooi kunt u terecht bij onderstaande adressen. Dennis Smetsers, Kollenburgsebaan 11a, 5062 TH Oisterwi jk, tel. 0411 -673189 of bij Jos op ’t Hoog, Burg. Poortstraat 14,5066 GG Moerge stel, tel. 013-5132817. even contact op met iemand van het bestuur dan regelen wij dat je mee kunt. Wij wensen iedereen alvast een prettige visdag en hopelijk tot zien. Het bestuur. Ja, het is weer zo ver. Op vrijdag 6 september om 21.00 uur gaan we het nieuwe seizoen in luiden en we zetten dan D’n Tob op z’n kop!! Kom gerust eens kijken, je bent van harte wel kom. Tot dan! Touwtrekweekend KPJ Moergestel Op zaterdag 14 en zondag 15 september a.s. organiseert KPJ Moergestel alweer voor de 13e maal het touwtrekweekend. Op zaterdagavond start de KPJ dit weekend traditioneel in de feesttent aan de Heuvelstraat 16 in Moergestel. Zaterdag is er in de tent een optreden van ’Pa ter Moeskroen’ en zondag starten we om 12.00 uur met de touwtrekwedstrijden. De zondag wordt dan afgesloten met een optreden van ’One Two Trio’ bekend van de hit ’Juffrouw Toos’. Het hele weekend wordt muzikaal bij gestaan door ’Fantasy FM drive-in show’. Ploegen bestaande uit 8 trekkers/treksters 1 coach en die nog mee willen doen met het touwtrektournooi moeten zich zo vlug moge lijk opgeven bij de onderstaande adressen. Ge zien het aantal teams dat elk jaar meedoet aan Door de samenwerking met de gemeente Moergestel vanwege het fietspadenplan ’Mar kant Brabant’ was er dit jaar een speciale editie van Toer-Mee. Vanuit de drie startplaatsen in Moergestel, Oisterwijk en Oirschot waren zo’n 650 mensen op de fiets gestapt om over de nieu we fietspaden in deze gemeentes te genieten van een zeer geslaagde fietstocht van ongeveer 40 km lengte. Deze afstand werd door Zr. Ber nadette van de Hurck van Huize Stanislaus wel op een zeer bijzondere wijze afgelegd. De zus ter van 91 jaar en bijna blind fietst de Toer- Mee op de hometrainer waarvoor ze meer dan 200,- aan sponsorgeld ophaalde. Hulde. De opbrengst van de sponsorfietstocht was ruim 11.000,-. Dit bedrag zal evenredig gedeeld wor den door Theo Raaymakers voor zijn project van straatkinderen in Cochabamba in Bolivia en Zr. Laura Berkers die het zal gebruiken in haar project voor moeder en kind in Santa Rita, Brazilië. De winnaars van de loterij zijn: de fam. van Hulten en fam. van Trier beiden uit Moerge stel, de fam. Denen en de fam. Verhagen uit Oostelbeers, G. van de Hoek uit Berkel-En- schot en mevr, van de Staak uit Tilburg. Onze dank gaat uit naar alle deelnemers, alle vrijwilligers bij de posten en brigadiers, Den Boogaard voor hun bereidwilligheid, het ge meentebestuur voor hun spontane hulp, de Boerenbond voor hun vrachtwagen met chauf feur, Tn den Korenmaaier’ voor de accom modatie, Kees van Dijk en de chauffeurs van de wagen met aanhanger voor de kramen en tenten en het opzetten hiervan, Huize Stanis laus voor de soep, Jumbo Denissen voor de fris drank en appels, Fam. Mutsaerts voor de melk, de Rabobank voor de sponsoring. Zo ziet u alweer dat we elkaar nodig hebben om iets tot stand te brengen dat ons bijeen brengt en samenbindt, ten dienste van de Der de Wereld. Met deze gedachte: ’solidair met elkaar en de Derde Wereld’ gaan we weer ver der en maken alvast de datum voor volgend jaar bekend: 31 augustus 1997, Toer-Mee. Wij hopen u dan allen weer te zien op de fiets. Werkgroep M.O.V (Missie-, ontwikkelings- en vredeswerk). Van Oirschotbokaal Op zondag 8 september vissen we alweer de voorlaatste wedstrijd voor het algemeen klas sement. Het betreft de van Oirschotbokaal die vervist zal worden op de Maas. Aanvang van de west- rijd is 9.00 uur en einde om 12.00 uur. Opgeven voor de wedstrijd kan tot zaterdaga vond 7 september 20.30 uur bij J. Rokven, tel. 013-5133122 of H. van Esch, tel. 0499-571189. Inschrijfgeld a 7,50 te voldoen voor vertrek bij ons clubhuis. Nogmaals voor onze jeugd: de inschrijving is gratis en als je geen vervoer hebt neem dan De gewijzigde opzet van de exploitatie van Den Boogaard heeft ertoe geleid dat er met de Bridgeclub geen overeenstemming bereikt kon worden over continuering van de accommo datie. Na 19 jaar in Den Boogaard gebridged te heb ben moest naar een andere lokatie uitgekeken worden en gelukkig werd die gevonden in de Roozendries. In een donderdag jl. gehouden, druk bezochte ledenvergadering is dit voorstel van het be stuur met grote meerderheid goedgekeurd. Vanaf donderdag 5 september zal de club dus in de nieuwe lokatie aan het nieuwe seizoen beginnen. Zij die de beginselen van bridge kennen en belangstelling hebben om dit in clubverband te beoefenen zijn van harte welkom. Belangstellenden kunnen voor meer informa tie en voor aanmelding terecht bij de secretaris van de club, Sjef Nijtmans, Nieuwenhoflaari 7, tel. 5131148. Wij danken u wederom voor uw steunen en giften van dit jaar. En zorgen ervoor dat ze op de juiste manier besteed worden zoals u van ons gewend bent. Mag ik uw aandacht? Wij beginnen weer met een nieuwe cursus E.H.B.O. Deze begint op donderdag 12 september en duurt 16 lessen -I- het examen. Nieuwe leden voor deze cursus kunnen zich aanmelden bij: Toon Fonken, tel. 5133187, Jan Zoontjens, tel. 5131447 of bij Gerrie van Gis bergen, tel. 5133329. M. i. v. 9 september kantooradres: Raadhuisstraat 9, 5066 AP Moergestel telefoon (013) 513 63 73 fax (013) 513 60 65 Van vrijdag 6 september tot en met zondag 22 september a.s. zal in het heemcentrum In De Drye Swaentjes’, De Lind 42 te Oisterwijk een tentoonstelling worden gehouden van werken van leden van ’De Tilburgse Kunstkring’. Deze tentoonstelling omvat olieverfschilde rijen, aquarellen en pastel- en potloodtekenin gen. Voor meer informatie verwijs ik u naar bijge voegd persbericht. De expositieruimte is open op vrijdag, zater dag en zondag, telkens van 13.00 uur tot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 1,50. Kinderen tot 12 jaar onder begeleiding, hebben gratis toe gang. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1996

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5