O lekker, gezellig en ontspannen nazomeren bij ons In a 4K wl 4» PW Slijterij ’In den Korenmaaier GEZELLIGHEID ONDER DE KURK .'fl WcardIi Gemeenteraads vergadering Hobbybeurs 1996 Boomsma Drambuie it Grant s whisky L": JU J Spijbelen voor Agassi Ricard Pastis a.s. Zondag 8 september zijn wij OPEN tijdens de Vrijmarkt. Collecte ’Kankerbestrijding’ De Kuyper COMPLETE WONINGINRICHTER JAN MICHIELS Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-513 1234 1MF De Geef je op, bel Wim 5131442 of Lia 5132268. herfst 1 Donderdag 5 september is er om 19.30 uur weer een gemeenteraadsvergadering in het ge- Beoefen je een leuke hobby, kom dan gezellig op de Hobbybeurs 1996 staan en laat andere mensen zien dat er in de winter meer gedaan wordt dan TV kijken. 70 cl. Fles 70 cl. vraagt meentehuis. Op de agenda o.a. het voorstel tot onderzoek geloofsbrief tussentijds benoemde lid van de raad; Voorstel tot het vaststellen van de Veror dening winkeltijden gemeente Moergestel; Voorstel tot het verstrekken van en krediet van 250.000,- voor het realiseren van een accom modatie voor buitenschoolse opvang in de Prinses Margrietstraat 1 en het voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanleggen van een voetpad langs de Industrie weg. Soms heb je gewoon even geen zin in school! Het is te warm of juist te koud, je vindt de le raar Frans zo’n griezel, je hebt je huiswerk niet gedaan, je bent bang om een blunder te maken bij een beurt of je kijkt gewoon veel liever naar de Oprah Winfrey show! Natuurlijk zijn er nog veel meer redenen om te spijbelen. Ik heb bijvoorbeeld wel eens gespijbeld om de tennisfinale van Wimbledon te kunnen zien. Mijn kanjer Agassi moest tegen die engerd van Sampras spelen. Natuurlijk moest ik gewoon kijken. Als ik dat niet deed dan bracht dat on geluk voor Agassi. Er was 1 probleempje: ei genlijk had ik het zesde en zevende uur wis kunde.... Heel slim heb ik toen bedacht dat ik naar de tandarts moest. In mijn moeders hand schrift heb ik een briefje voor de conrector ge maakt. Snel ben ik naar huis gegaan. Tegen mijn moeder vertelde ik dat de wiskundeleraar plotseling ziek geworden was. Ze geloofde me en samen hebben we de wedstrijd bekeken. 70 Cl. DRAMBUIE' Paard afgemaakt na aanrijding Maandagmorgen 26 augustus werd een paard het slachtoffer van een aanrijding met een trek ker oplegger. Omstreeks 10.00 uur reed een amazone met haar paard over de Waterhoef- straat, daar reed ook in dezelfde richting een trekker met oplegger. De chauffeur van de combinatie passeerde het paard zo ruim mo gelijk. Gezien de beperkte ruimte van de weg was de berijdster inmiddels afgestapt om het paard zo rustig mogelijk te houden. Het paard trapte echter met zijn rechter achterbeen als nog naar de combinatie. Hierbij verloor het beest zijn complete hoef. Gezien de aard van de verwondingen werd een dierenarts gecon sulteerd. Na overleg werd het dier overge bracht naar het slachthuis te Tilburg, waar het uit zijn lijden verlost werd. Bestuurder onder invloed Een 28-jarige Eindhovenaar had zaterdagmor- gen dusdanig veel gedronken dat hij in de Schoolstraat tegen een woonhuis reed en ver volgens door reed in de richting Eindhoven. Helaas voor de bestuurder was na de aanrij ding zijn kentekenplaat achtergebleven. Even later werd de man met zijn voertuiig op de Rijksweg A58 aangetroffen. B MODEHUIS Poirters Laatst hoorde ik iemand zeggen: ’Waar je ook komt, je hoort wel altijd iemand vernoemen, die kanker heeft.’ En toch is door wetenschap en onderzoek al veel bereikt bij de bestrijding van deze ver schrikkelijke ziekte. Deze studie en dit onder zoek kosten werkelijk veel geld. Het Koninklijk Wilhelmina Fonds heeft zich tot taak gesteld deze gelden te verzamelen. Het is daarom dat de afdeling Moergestel van dit Fonds weer de jaarlijkse collecte onder uw aan dacht brengt. In de week van 8 tot en met 14 september ko men ze weer bij u langs. Ondanks de vele ke ren, dat men bij u aan de deur komt voor een bijdrage, doen wij toch een dringend beroep op een gulle bijdrage. Zonder de andere belan gengroepen te kort te doen, willen we toch het belang van deze collecte voor de volksgezond heid onder u aandacht brengen. ’Van harte aan bevolen’. Tevens maken wij van deze gelegenheid ge bruik om collecteurs of collectrices te werven. Vooral zouden wij een beroep willen doen op de jongeren. Wij zoeken nog personen of een persoon voor de Aanstede en ook voor de wijk tussen de Kloosterlaan en Reusel. In de volks mond: ’Achter het Raadhuis’. U kunt zich opgeven bij: L. Stein, Past, van den Boogaardstraat 26, tel. 013-5131145. A.U.B. Help ons. U doet er werkelijk een zeer goed werk mee. Bij voorbaat hartelijk dank. Het organiserend comité. Toen ik de volgende dag uit school kwam, was m’n moeder kwaad. De conrector had haar ge beld om te vragen of ik echt bij de tandarts was geweest. Hij vond het handschrift zo op dat van mij lijken.... Resultaat van mijn uurtjes spijbelen: een kwaaie conrector, een boze pa en ma en een maand geen zakgeld. Maar Agassi had in elk geval gewonnen!! De volgende keer kan hij weer op mij rekenen! Toevallig!! Spijbel jij ook wel eens en wil je daar eens over praten? Bel dan naar de Kindertelefoon. Daar kun je over alles praten en alles vragen. Wij zijn elke dag van 14.00 uur tot 20.00 uur te be reiken op het gratis nummer: 06-0432. ^Schoolstraat 18,5066 EE MOERGESTEL,Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. PAGINA 3 ^_£Saivce Bramengenever Liter Fles Boomsma doet 't op z'n eigen wijze. Vlierbessen Liter For those who can afford it. Fles f 35 cl. II Bl?.. Family Reserve. Van drie kanten bekeken een beste Scotch. I Le Vrais Pastis de Marseille, t Fles Kom vrijblijvend eens kijken. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1996 MJT SCOTCH VWO Vieux met echte Franse Brandy tijdelijk met 1 liter Pepsi-cola gratis, (excl. statiegeld) Liter. IM Grunnmgen^^ Dubbele Graanjenev Spaar de "Groarr___ £e,en-10^1 Appeljenever. Nu met fruitsleutelhanger g i i Liter

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3